اعتراض به قیمت بالا و سرعت پائین اینترنت در ایران

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
از بچه ها خواهش میکنم اگه از این نظریه خوششون نمیاد الکی اینجا پست ندن که صفحه شلوغ شه و هم بچه های دیگه از کارشون نا امید بشند:-"
حالا با یه امضا از شما چیزی کم نمیشه که خدا را چه دیدید شاید نتیجه داد:biggrin1:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
بابا تو این مملکتی که گرونی ریق همرو در اورده شما دنبال اینترنت ارزون با سرعت بالا هستید؟؟؟؟؟؟!!!
درضمن منم با حرف capitanarsalan کاملا موافقم :(

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببینید بچه ها این قضیه سر دراز دارد!!!
اولآ ما مملکت اسلامی هستیم و .........!
همین خود من مخم در اومد تا تونستم به خونواده بگم که من تو سایت های غیر اخلاقینمیرم و دنبال بازیم!!!
بعد اونا هم این کارا به خاطر این نمیکنند که تهاجم فرهنگی و صد تا کار دیگه و ..... اما خودتون ببینید یه آدم هایی مثل من و شما که دنبال این سایت های خوبیم کم هستیم و خیلی های دیگه از اینترنت استفاده های دیگه میکنندپس حقشونه که این امکانات رو به هرکسی تو ایران ندند
این مطلب رو حتمآ بخونید تا یه کم به حقیقت نزدیک تر بشید
http://starclip.blogfa.com/post-228.aspx
ولی من به خاطر این دوستمون که این مطلب رو تهیه کردن به اون لینک رفتم و امشا کردم

ما مملکتمون هم سر دراز دارد! کدوم کشور رو دیدید که هر 60 سال حکومتش عوض شه؟!
اول اینکه دولت ما خیلی ادعای آزادیش میشه ، ولی عملا بسته ترین دولت رو داریم و تا حدی میشه گفت دیکتاتوری دینی داریم ( بدترین نوع دیکتاتوری ) وقتی ماهواره ممنوعه یعنی اون چیزی رو میبینی که من می خوام ، وقتی به به لباست گیر میدن یعنی باید اون چیزی برو بپوشی که من می خوام ، وقتی میان بعضی از کتاب ها رو جمع می کنن ، بعضی رو اجازه چاپ نمی دن ( یوقت می خواستن رمان رو هم ممنوع کنند ، شده بود مثل همین قضیه حرف وزیر عاقل ارتباطاتمون ) یعنی اونچیزی رو می خونی که من می خوام! *****ینگ یعنی تو اون سایتی میری که من می خوام! و ...
هنوز که هنوزه هنگام پخش نماهنگ نه خواننده ای درکاره و نه ابزار موسیقی فقط گل و گیاه نشون میدن ( با این اعتقاد که نشون دادن اونا باعث تحریک میشه :biggrin1: )!
اون وقت ما انتظار داریم که بیان اینترنت با سرعت مناسب و کیفیت مناسب در اختیار ما قرار بدن؟! یک مشت عقب مونده فرهنگی!!!!
اتفاقا این وضع اینترنت کنونی همش عمدی هست ، نه از روی سهل انگاری یا بی توجهی!
شما که میگی اونایی که استفاده غیر اخلاقی می کنن نباید از این امکانات استفاده کنند! به شما مربوط نیست که اون چه استفاده ای می کنه! اگه بحث اینه ، اصلا همون اجنبی هم نباید به این راحتی به این سرویس دسترسی داشته باشه! کار هر کس به خودش مربوط میشه و شما حق نداری بگی تو چرا اینطوری استفاده می کنی!
متاسفانه این وضعیت بد اینترنت ما باعث شده که فکر کنیم آخ که اونا الآن چقدر دارن حال می کنن و شده برامون آرزو! در حالی اونا دارن اونطوری استفاده می کنن که باید باشه درستش همینه که تو بتونی در ثانیه 100 تا 200 کیلوبایت رو حداقل دریافت داشته باشی! شما احساس نمی کنید که 12 کیلوبایت در ثانیه ( مصوبه دولت ما ) واقعا چقدر مضحک و خنده داره!

البته این رو هم در نظر داشته باشید که هنوز تو مملکت در دم در مسجدا ( مکان مقدس دین و مملکت ما ) فقط یه لنگ دمپایی میدزدن! هر موقع اینا فهمیدن که دمپایی 2 تا لنگ داره ، اون زمانیه دولتمرادنمون هم فکرشون بکار افتاده! :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,072
نام
آریا
1. متاسفانه تاپیک سیاسی هست و دو سه روز دیگه کار به جاهای باریک میکشه ( تجربه زیاده تو این زمینه )
2. کسانی که میخوان امضا کنن , لینک رو دیدن و میتونن امضا کنن ( فرقی نداره تاپیک باز باشه یا بسته )
3. هممون میدونیم امضاها تا 12 میلیون تا هم که برسه , اوضاع همینه که هست. حالا تصمیم با خودتونه ( به امضاهای گذشته توجه کنین )
4. فردا امتحان معادلات دارم ! برام دعا کنین.
5. ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر