اطلاعات در مورد Psp Slim

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام . من فردا میخوام PSP بخرم :love:
آخرش Slim بگیرم یا Fat ? :(
از Slim خوشم میاد ولی اینفرارد میخوام :(
از کجا بخرم بهتره ؟ Next Gen که گفت نداریم دیگه :(
من 260 تومن دارم . میتونم PSP و مموری 4GIG و Hands Free و کیف بگیرم ؟
آخه 210 تومن قیمت دارم . مموری هم 30 تومن . کیف و Hands Free چنده ؟

اگه از من میپرسی اسلیم بخر ، به دو دلیل : 1- به تلویزیون وصل میشه(خیلی مهمه)2- بسیار سبکتر و باریکتره (حمل ونقلش خیلی راحتتره ).
از توپخونه بگیر . مموری 4 گیگ حدود 35 تا 40 تومنه که اگه نمیخای چند تا بازی و فیلم و آهنگ با هم داشته باشی 2 گیگ کافیه 20 تا 25 تومنه . هدفون هم بستگی داره چقدر میخوای پول بدی ، از 500 تومن هست تا 40000 تومن . ولی یه هدفون 5 تومنی هم کارتو راه میندازه . کیف هم بستگی به جنسش داره که بنظر من اگه به ظاهر خیلی اهمیت نمیدی یه کیف 6 تومنی خوبه .
من خودم اسلیم دارم درسته بنظر جنسش زیاد جالب نیست ولی سبک بودن و اتصال به تلویزیونش ارزش داره . اینفرارد هم کارایی نداره فقط میشه بهاش تلویزیون کنترل کنی که در کل کاربرد نداره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام . از کجای توپ خونه بگیرم ؟ :confused:
یه موقع بهم نندازن :(

از پاساژ لباف اونجا قیمت خیلی مناسبتره;)، البته باید حواست باشه و به کنسول و متعلقاتش خوب توجه کنی ، خش روش نباشه ، شارژرش رو هم دقت کن . رم هم خواستی بگیری اول روی کنسول تستش کن چون بعضی رمها روی کنسول کار نمیکنن ;)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام به همه دوستان
بعد از خوندن کل تاپیک هنوز سولاتی دارم.
1_ ایا الان کرنل 1.5 برای اسلیم اومده؟ ( اگه نیومده برای مثال چه برنامه هایی رو اجرا نمیکنه؟؟)
2_ نوشته بودید که توی مدل piano black کابل tv وجود نداره. این کابل قیمتش چنده ؟
3_ اخرش هم نفهمیدم الان که من اسلیم بخرم کپی خور شده هست یا نه؟ و اگه هست ایا این فریمورش که روشه مثلا بازی god of war رو اجرا میکنه یا نه؟
4_ اینکه گفته بودند باید psp را خود فروشنده برات دانگرید کنه یعنی چی؟

با تشکر
مهدی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام به همه دوستان
بعد از خوندن کل تاپیک هنوز سولاتی دارم.
1_ ایا الان کرنل 1.5 برای اسلیم اومده؟ ( اگه نیومده برای مثال چه برنامه هایی رو اجرا نمیکنه؟؟)
2_ نوشته بودید که توی مدل piano black کابل tv وجود نداره. این کابل قیمتش چنده ؟
3_ اخرش هم نفهمیدم الان که من اسلیم بخرم کپی خور شده هست یا نه؟ و اگه هست ایا این فریمورش که روشه مثلا بازی god of war رو اجرا میکنه یا نه؟
4_ اینکه گفته بودند باید psp را خود فروشنده برات دانگرید کنه یعنی چی؟

با تشکر
مهدی

1- با برنامه ماشین تایم بعضی برنامه ها اجرا میشن ولی فعلا خود برنامه تایم ماشین باگ داره و استفاده نکنی بهتره .
2- حدود 20000 تومن
3- بله هستش و اگه نبود باید فروشنده برات کپی خورش کنه . بده واست 3.90 اپدیت 2 رو بریزه
4-یعنی اینکه مطمئن بشی اکبنده و تازه داره کپی خور میشه . ولی خیلیا هم کنسولاشونو قبلا کپی خور کردن و دلیل نداره که فکر کنی حتما دسته دومه چون قبلا کپی خور شدن .

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
سلام . بلاخره گرفتم :p
پس اینکه USB نداره که :mad: پس من چجوری وصل کنم به PC ؟
اه :evil: اعصابم خورد شد . امشب نمیتونم بازی کنم :evil:
دوست من
PSP Slim را نمیدانم که داخل جعبه دارد یا خیر اما در PSP Fat باید این کابل داخل جعبه باشد .
اگر حالا ندارید کارتان با یک کارت خوان Ram Reader بازیهایتان را به کارت حافظهتان منتقل کنید ;)

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
اگه FAT میگرفتم خیلی بهتر بود . حداقل با Infra red کارم راه می افتاد :( Ram Reader هم ندارم . ولی میگن کیفیت تصویر Slim بهتره ;)
ولی افتضاح جای انگشت روش میمونه :(

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اگه FAT میگرفتم خیلی بهتر بود . حداقل با Infra red کارم راه می افتاد :( Ram Reader هم ندارم . ولی میگن کیفیت تصویر Slim بهتره ;)
ولی افتضاح جای انگشت روش میمونه :(

یعنی میخواستی با اینفرارد بازی بریزی:eek: اینطوری واسه یه بازی 500 مگی باید صبح تا شب میذاشتی تا بازی رو بریزه :laughing:
کیفیت تصویر هر دو یکیه لی اسلیم یه لول درجه روشناییش بیشتره . اینی که میگن اسلیم کیفیت تصویر داره منظورشون خروجی تصویربا کیفیت 720 p هستش. حتما یه کابل یو اس بی واسش بگیر البته اگه دوربین دیجیتال داری کارت با کابل اون راه میفته .
در ضمن سبکی و خروجی تصویر اسلیم ارزشش بیشتر از امکان برنامه ریختن و خوشدستیه فته

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
من امروز یک اسلیم خریدم
نمی دونم ورژن فریمورش چنده ؟ چه جوری باید بفهمم ؟
و آیا لازمه که ورژنش رو بالاتر ببرم ؟
و برای اجرای فایل های wma چی کار باید بکنم ؟
و چجوری میشه با دستگاه به اینترنت وصل شد ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من امروز یک اسلیم خریدم
نمی دونم ورژن فریمورش چنده ؟ چه جوری باید بفهمم ؟
و آیا لازمه که ورژنش رو بالاتر ببرم ؟
و برای اجرای فایل های wma چی کار باید بکنم ؟
و چجوری میشه با دستگاه به اینترنت وصل شد ؟
به قسمت Setting بعد System Setting بعد System information مراجعه کن ورژن رو مینویسه.

اگه 3.71M33 یا بالاتر هست هیچ الزامی نیست آپدیت کنی چون مشکل ندارن هیچ کدوم.

فایل های wma رو هم خود دستگاه مستقیم میخونه فقط تنها کاری که باید بکنی اینه که مطمئن بشی WMA Playback فعال شده.

برای این کار برو منوی ریکاوری و چک کن ببین فعال هست یا نه. بعدشم آهنگتو کپی کن داخل مموری در فولدر Music

برای وصل شدن به اینترنت هم باید یه Access Point داشته باشی مثلا Wifi Max یا مودم های ADSL ای که Access Piont هم هستن که بتونی اینترنتی که داری دایلاپ یا DSL رو به وایرلس تبدیل کنی و بعد با PSP بهش وصل بشی و بری توی اینترنت یا اینکه آنلاین بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر