اطلاعات در مورد Psp Slim

h_b1985

کاربر سایت
Aug 2, 2006
3
چگونه می توانم تصویر بازی در psp slim را در تلویزیون ببینم یعنی خروجی تصویر بگیرم لطفا کمکم کنید مرسی

برای این کار فقط باید از کابل Component استفاده کنی،‌با کابل AV فقط میتونی عکس و فیلم رو روی TV نگاه کنی...;)

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوستان من میخوام PSP بخرم.درمورد هرچی اطلاعات داشته باشم درمورد PSP زیاد ندارم.تنها چیزی که الان میدونم اینه که باید Slim بگیرم.بزنم به تخته این انجمن PSP پره از تاپیک منم اکثر اونایی روکه فکر کردم برای شروع لازمه رو خوندم ولی هنوز برای من که میخوام PSP بخرم یه سری سوالای اساسی مونده که خواهشا یکی از اساتید لطف کنه و کامل جواب بده تا منو خیلی های دیگه جوابامونو بگیریم:
1-گفتین که piano pack بغیر از باتری و شارژر توش هیچی نیست. پس باید هدفونشو جدا بگیرم؟چنده اصلش؟
2-تمام مسائلی رو که قبل از خرید باید بدونم که دسته دو بهم نندازن چیه؟
3-Memory Card های PSP جند مارک و مدل هستند و چه قیمتهایی و اندازه هایی دارن؟و خودتون چه حجم و مارکی رو بین 2GB,4GB پیشنهاد میکنین؟(با قیمتش)
4-شرمنده از این سوال ولی خب تازه کارم دیگه: درمورد Homebrew یا کرنل و IRShell این اصطلا حات یه توضیحی میدین؟
5-بازی های PSP شنیدم مثل بقیه ی کنسولا نمیشه راحت کپی کردشون پس چجوری بازی ها رو تهیه میکنید؟!
6-یکمی در باره بریک شدن توضیح میدین. مثل 3چراغ قرمز 360 بی درمون که نیست؟هست؟!
7-من اگه بخوام بگیرم باید سفارش بدم برام بیارن(شهرمون آخر تکنولوژیه-به یکی گفتم قیمت PSP Slim چنده؟ بهم قیمت تلویزیون Slim رو داد!)با این اوضاع فکر نمیکنین یه دسته 2 رو بهم بندازن؟
-----------------------------------------------
هر عزیزی که جواب میده لطف کنه زود تر-وکامل جواب بده.
مرسی

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوستان من میخوام PSP بخرم.درمورد هرچی اطلاعات داشته باشم درمورد PSP زیاد ندارم.تنها چیزی که الان میدونم اینه که باید Slim بگیرم.بزنم به تخته این انجمن PSP پره از تاپیک منم اکثر اونایی روکه فکر کردم برای شروع لازمه رو خوندم ولی هنوز برای من که میخوام PSP بخرم یه سری سوالای اساسی مونده که خواهشا یکی از اساتید لطف کنه و کامل جواب بده تا منو خیلی های دیگه جوابامونو بگیریم:
1-گفتین که piano pack بغیر از باتری و شارژر توش هیچی نیست. پس باید هدفونشو جدا بگیرم؟چنده اصلش؟
3-Memory Card های PSP جند مارک و مدل هستند و چه قیمتهایی و اندازه هایی دارن؟و خودتون چه حجم و مارکی رو بین 2GB,4GB پیشنهاد میکنین؟(با قیمتش)
4-شرمنده از این سوال ولی خب تازه کارم دیگه: درمورد Homebrew یا کرنل و IRShell این اصطلا حات یه توضیحی میدین؟
5-بازی های PSP شنیدم مثل بقیه ی کنسولا نمیشه راحت کپی کردشون پس چجوری بازی ها رو تهیه میکنید؟!
7-من اگه بخوام بگیرم باید سفارش بدم برام بیارن(شهرمون آخر تکنولوژیه-به یکی گفتم قیمت PSP Slim چنده؟ بهم قیمت تلویزیون Slim رو داد!)با این اوضاع فکر نمیکنین یه دسته 2 رو بهم بندازن؟
مرسی
مثل اینکه psp بازها رفتن تعطیلات زمستانی!
کسی صدامو میشنوه؟

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
مرسی

سلام به ترتیب سوالات را جواب میدم
1-حدود 10000 تومان
2-؟
3-http://www.irpsp.com/article-24.html
4-برای slim هنوز کرنل نیامده ولی به زودی میاد .
به وسیله irshell می تونی فایل های درون psp را send کنی به یه psp دیگه و..
homebrow هم بر نامه های psp هستند .
5-باید اول psp را کپی خور کنی بعد بازی ها را درون پوشه iso کپی میکنی .
6-سه چراغ نداره . بریک هم اگه فلش psp را دست کاری کنی میشه .
7-/:)

امید وارم به درد شما بخوره

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
از دوستان psp باز کسی یجایی با آدرس سرراست رو میشناسه که psp رو قسطی (2ماهه) بده-البته با چک کارمندی؟؟!!
لطف کنین زودتر جواب بدین ضروریه!
مرسی;)

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
شرمنده من زیاد از Psp سر در نمیارم . چند تا راهنمایی میخواستم :
1- بازی ها رو چه جوری میریزن تو پی اس پی ؟
2- Umd چیه ؟
3- تلویزیو باید دقیقا چه مدلی باشه ؟
ممنون .... .

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
شرمنده من زیاد از Psp سر در نمیارم . چند تا راهنمایی میخواستم :
1- بازی ها رو چه جوری میریزن تو پی اس پی ؟
2- Umd چیه ؟
3- تلویزیو باید دقیقا چه مدلی باشه ؟
ممنون .... .
با سلام

1.بازی هایرو شما به صورت cd یا dvd از بازار میخری یا دانلود میکنی بعد psp رو به کامپیوتر وصل میکنی و تو پوشه اصلی (root) یه پوشه به اسم ISO میسازی و بازی ها رو توش میریزی.
2.umd مخفف universal media disc هست و به صورت اختصاصی برای شرکت سونی و psp ساخته شده و سونی ازش برای بازی ها و فیلم ها و.... استفاده میکنه.هر کدوم هم 1.8 گیگ فضا داره.
3.اگه منظورت اتصال psp به tv هست مدل خاصی نمیخواد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
بروبچ سوال !
من هیچ اطلاعی از PSP ندارم و حالا افتادم دنبالش یدونه بخرم. این PSP Slim ها به جز خوبی هایی که داره ( باریکی و تلویزین وصل شدن و نمیدونم سرعت بهتر و اینا ) چه بدی ای در مقابل معمولی ها داره ؟ یعنی مثلآ از نظر آمار خرابی و ضربه خوردن و اجرا نکردن بازیها و ... مشکلی داره یا نه ؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بروبچ سوال !
من هیچ اطلاعی از PSP ندارم و حالا افتادم دنبالش یدونه بخرم. این PSP Slim ها به جز خوبی هایی که داره ( باریکی و تلویزین وصل شدن و نمیدونم سرعت بهتر و اینا ) چه بدی ای در مقابل معمولی ها داره ؟ یعنی مثلآ از نظر آمار خرابی و ضربه خوردن و اجرا نکردن بازیها و ... مشکلی داره یا نه ؟
سلام آریا جان
دادا بسیاری از دوستای من هر دو مدل رو دارن
به نظر من و اونا اسلیم به دلیل باریکی و همچنین لغزنده بودن خیلی راحت از دست آدم لیز میخوره و اگه رو زمین بیوفته به خاطر جنس اسلیم چندین تیکه میشه که خودم یک بار دیدم
همچنین علاوه بر به جا موندن اثر انگشت روی دستگاه پشت دستگاه هم اثر به جا میمونه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بروبچ سوال !

بدنه Fat خیلی محکم تر از Slim هست.در ضمن PSP Slim از نظر من اصلا جنس بدنه اش جالب نیست.البته امکاناتی که داره خوبه.اگز محکم بودن کنسول برات مهم هست Fat بگیر.اگر نه Slim.

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
سلام . من فردا میخوام PSP بخرم :love:
آخرش Slim بگیرم یا Fat ? :(
از Slim خوشم میاد ولی اینفرارد میخوام :(
از کجا بخرم بهتره ؟ Next Gen که گفت نداریم دیگه :(
من 260 تومن دارم . میتونم PSP و مموری 4GIG و Hands Free و کیف بگیرم ؟
آخه 210 تومن قیمت دارم . مموری هم 30 تومن . کیف و Hands Free چنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر