اطلاعات جدید از Halo: Reach

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
بالاخره مجله GameInformer عرضه شد و یکی از کاربران فروم Bungie.net اسکنها و اطلاعات جدیدی را در اینترنت قرار داد.

معرفی کوتاه از اعضای Noble Team :

ztfl8bd7hdm7lwl9f7.jpg

Carter-259

Carter-259.jpg

Carter در 27 آگوست سال 2520 متولد شد و مدتی بعد برای پروژه Spartan III برگزیده شد. چندی بعد او فرمانده و رهبر Noble Team شد و تلاش بسیاری کرد تا گرفتاری های اعضای خود را برطرف کند و به همین خاطر وفاداری آنها را بدست آورد. Carter و Kat از اعضای سابق Noble Team هستند و به همین خاطر رابطه ای نزدیک بین آنها برقرار است.

Kat-320

Kat320.jpg

Kat هم یک Spartan III است که به همراه بقیه گروه در سیاره Reach به جنگ با Covenant ـها پرداخت. او بعد از Carter از نظر فرماندهی مقام دوم را داراست و به شدت به Carter و تیم وفادار است. این وفاداری به قیمت از دست دادن دست راست او شده که با بازوی مکانیکی جایگزین شده است.

Jorge-052

Jorge-052.jpg

Jorge در 5 مارچ سال 2511 و در سیاره Reach متولد شده و تنها Spartan II گروه به شمار می رود و متخحصص اسلحه های سنگین است. او در سال 2517 زمانی که تنها 6 سال داشت توسط دکتر هالزی برای پروژه Spartan II برگزیده شد. او به وسیله هوش مصنوعی Deja و فرمانده Petty Officer Mendez به همراه اسپارتانهای دیگر آموزش دیده شد (لازم به ذکر است که مستر چیف هم توسط همین گروه آموزش دیده شده، پس احتمال این که او با مستر چیف آشنا باشه وجود دارد!).

Emile-239

Grenadier_(Noble_Team).jpg

Emile هم یک Spartan III است و به Noble Team در نبرد سیاره Reach کمک کرد. او در کارهای مخفیکاری تبحر دارد و بسیار کم حرف است و بیشتر صحبتهای خود را در عمل نشان می دهد!

Jun-266

Noble_Team_Sniper.png

Jun هم دیگر Spartan III گروه است. تخصص او در استفاده از اسلحه Sniper است.

Lieutenant Noble Six

Lieutenant.jpg

این همان شخصیتی است که در نقش او بازی میکنیم. او ششمین و جدیدترین عضو Noble Team است و اطلاعات خاصی ازش در دسترس نیست!

خلاصه اطلاعات این Preview :

وقایع این بازی ربطی به کتاب Fall of Reach که اتفاقات و داستان مستر چیف در Reach را دنبال میکرد ندارد! به گفته ی بانجی این بازی داستان جدیدی را روایت میکند.

میتوان ظاهر Lone Wolf (شخصیت قابل بازی) را کمی تغییر داد!

بازی نسبت به Halo ـهای قبلی بسیار تاریکتر است.

انسانهای یاغی و شورشگر احتمالا در بازی هستند!

Covenant ـها همانند Halo 1 ترسناکتر و خطرناکتر شده اند.

سربازان Covenant دیگر به انگلیسی حرف نمیزنند بلکه با زبان خودشان صحبت میکنند!!

دشمن جدیدی به نام Skirmisher معرفی شد. این دشمنان بسیار باهوش هستند و در دسته های چندتایی حمله میکنند.

گرافیک بازی به شدت بهتر شده است.

Elite ـها بسیار وحشی تر از گذشته بازگشته اند!

وسعت جنگها بسیار بیشتر شده به طوری که گاهی 40 دشمن و 20 وسیله نقلیه همزمان حضور دارند!

صحنه ها بسیار سینمایی تر شده اند.

Noble Team (همین تیم 6 نفره) در جایی از داستان از هم جدا می شوند اما دوباره به هم می پیوندند.

اسلحه جدیدی به نام Needler Rifle در بازی وجود دارد.

تنها دو نارنجک Plasma Grenade و Frag Grenade در بازی وجود دارد (دو نارنجک Spike Grenades و Flame Grenades که در Halo 3 بود حذف شدند).

قابلیت راندن وسایل نقلیه غیر نظامی نیز وجود دارد!

این بار می توان به طور کامل از مخفیکاری استفاده کرد و قابلیت Knife کردن به بازی اضافه شده!

رنگ Hud بازی از آبی به زرد تغییر پیدا کرده است!

همچنین GameInformer طی یک برنامه ای قصد دارد تا آخر ماه ژانویه هر چند روز یه سری اطلاعات جدید از بازی قرار بده.
این تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من که تغییری تو گرافیک نمیبینم نسبت به ODST.!!!
اگر این aliens رو از حالت کمدی در بیارن و یه تم ترسناک و جدی بهش بدن بهتره. من که اصلا سری هالو رو جدی نگرفتم. ولی خوب گیم پلی روونش و موزیکش فقط من رو جذب کرد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,946
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر این aliens رو از حالت کمدی در بیارن و یه تم ترسناک و جدی بهش بدن بهتره. من که اصلا سری هالو رو جدی نگرفتم. ولی خوب گیم پلی روونش و موزیکش فقط من رو جذب کرد.

شما ميري تو تاپيك اسكن هاي GOWIII ميگي ازين اسكن ها نميشه چيزي فهميد چرا همه جوگير شدن بعد مياي اينجا يه چيز ديگه ميگي ؟ خوبي شما احيانا ؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من که اصلا سری هالو رو جدی نگرفتم.

هيلو (heylo) هستش.
----------------------
واقعا دستت درد نكنه شاد شديم.
كلا ابهت اين اسپارتان ها منو گرفته الان نميدونم چي كار كنم.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابک خوشم میاد در زمینه ی سری Halo همیشه Updateـی ها!:biggrin1:
اطلاعات جالب و مفیدی بود،فکر کنم این بازی هم رو دو دیسک بیاد البته نه بخاطر Mapـهای اضافی بلکه کل بازی رو دو دیسک بیاد چون با این وضعیت گرافیک و کانتنت فکر نمی کنم همش تو 8.5 گیگ جا بشه...
به هر حال سری Halo همونطور که از لحاظ بصری نسل پیش از خیلی از بازی های کنسولی جلو بود دوباره داره عقب افتادگیش رو جبران میکنه...امیدوارم تنها ایرادش(در نسل فعلی)به خوبی مرتفع بشه...
نه ماشاالله Original خرید میکنید واقعاً این سری اگه جذبتون نکنه برای MGS و Bungie گرون تموم میشه!!
دوست عزیز من اصولاً در مورد اظهار نظر دیگران عکس العمل نشون نمیدم و به نظر همه احترام میذارم اما،به شرطی که حداقل چند درصد با واقعیت انطباق داشته باشه یعنی جداً شما تفاوت گرافیک ODST و Reach حتی با همین تصاویر محدود متوجه نشدید؟آفرین!!
جناب ARFarokhi لطفاً این یکی تاپیک رو اگر امکانش هست منحرف نکنید و اجازه بدید هرکس فن هر موجود زنده ای هست برای خودش باشه...

آخرین ویرایش:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
شما ميري تو تاپيك اسكن هاي GOWIII ميگي ازين اسكن ها نميشه چيزي فهميد چرا همه جوگير شدن بعد مياي اينجا يه چيز ديگه ميگي ؟ خوبي شما احيانا ؟
دوست عزیز من منظورم اینه که دوستان چرا الکی تا یه عکسی از اینجور بازی ها میاد سری فن بازی در میارن. منم همیشه به کنسول رسیده بی طرف بودم و منطقی. تو اون تاپیک gow3 قبلا اسکرینشاتای بازیش رو دیده بودم و نظرم رو گفتم. اما تا حالا از reach اسکرین شاتی نبوده و فقط نظرم رو در مورد اسکنها گفتم.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
با تمام احترام برای جناب MAMAD_RIPPER که خودش میدونه چقدر براش احترام قائلم.چون واقعا قابل احترام هست و واقعا دوسش دارم:biggrin1:

اما خدائیش این دوستمون راست میگه.آخه با این عکسهای داغون هیچی معلوم نیست.اون تریلر هم که معلوم نبود IN-GAME بود یا نبود نمیشه نظر قطعی داد.

البته به نظر خودم این سری از هیلو گرافیکش خیره کننده خواهد شد.چون تنها دلیلی که همیشه بهش گیر میدادن همین گرافیک بود.

اما تا چندتا تریلر IN-GAME منتشر نشه هیچ نظری نمیشه داد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
دوستانی که در عطش (:biggrin1:) دیدن چندتا عکس In-Game از بازی هستند همون عکسهای Leak شده که لینکش رو صفحه قبل گذاشتم ببینند. چون دیگه به طور قطع مشخص شد واقعی اند! (البته از Build قدیمی بازی هستند)

درباره گرافیک هم اون متن وسط صفحه تو اسکن دومی رو نگاه کنید می بینید به طور کامل بانجی درباره گرافیک و انجین جدیدشون توضیح داده که به خاطر ناشی بودن شخص عکس گیرنده (:D) روش نور افتاده و معلوم نیست!

پ.ن : تمام پستهای زیر 15 سال رو گزارش میدم!

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دمت گرم بابک.شادمان شدم بعد از مدتها!:D
فعلا باید تشنه یک تریلر از گیم پلی باشیم.عکسهای لیک شده که عالی بود اقا عالی!ولی باز هم جای تریلر گیمپلی رو نمیگیره!
فقط اون مکعب کوچیکه سمت چپ این عکس چی هست ؟! یه روبات همراهه ؟!
چقدر شبیه توستره!:D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
فقط اون مکعب کوچیکه سمت چپ این عکس چی هست ؟! یه روبات همراهه ؟!
بیشتر شبیه سطل آشغال همراهه:cheesygri
..............................

راستی یه سوال (من انگلیسیم خوب نیست واسه همین این سوال واسم پیش اومد):

چرا به این بازی میگید هیلو(heylo) چون من فکر میکنم بیشتر بخوره که اینجوری گفته بشه:هَلو

خب تلفظش هِیلو هست دیگه ! چیز دیگه ای بگیم ؟! :biggrin1:
اون هَلو رو به کلمه Hallow میگن : مقدس !
هالو هم به Hollow میگن : تو خالی !
ممنون،گفتم دیگه چون انگلیسیم خوب نیست چیز دیگه ای فکر میکردم.....

زرشک یه عمر اشتباه میگفتم هاااا،حالا چطوری درستش کنم؟:-":biggrin1::cheesygri

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
راستی یه سوال (من انگلیسیم خوب نیست واسه همین این سوال واسم پیش اومد):

چرا به این بازی میگید هیلو(heylo) چون من فکر میکنم بیشتر بخوره که اینجوری گفته بشه:هَلو
خب تلفظش هِیلو هست دیگه ! چیز دیگه ای بگیم ؟! :D
اون هَلو رو به کلمه Hallow میگن : مقدس !
هالو هم به Hollow میگن : تو خالی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر