اطلاعات جدید از Delta Force Xtreme 2

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
با فاصله چند روز مانده به ریلیز Delta Foece Xtreme 2 شرکت Novalogic اطلاعات جدیدی را از عنوان شوتر اول شخص جدیدش بروز داده.این بازی شامل بخش تک نفره و دونفره و مولتی پلیر است که شامل بیش از 40 نقشه میباشد و گستره ی وسیعی از انواع ماموریت ها را شامل میشود.DFX2 یک اکشن نظامی نفس گیر را برای طرفداران FPS به ارمفان میاورد.بخش مولتی پلیر هم شامل death match - team deathmatch - king of the hill - capture the flag و سایر مد های چندنفره ی معروف میباشد.بعصب از feature های بازی عبارتند از:

• 10 مرحله ی single player
  • وسایل نقلیه ی جدید شامل هلیکوپتر های شاهین سباه - قایق - موتورسبکلت - تانک های M1A1 و غیره.
  • بیش از 20 اسلحه از دنبای واقعی و تکنولوژی گلوله های بالیستیک پیشرفته که باعث تجربه ی شلیک های دقیق تر و کشنده تر میشوند.
  • 10 نوع شرایط آب و هوایی با افکت های آب و هوایی جدید.
  • بازیکنان میتوانند نقشه های خودشان را به راحتی طراحی کنند.
  • و غیره.

آخرین ویرایش:

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
بتای این بازی را بازی کردم در بخش تک نفره این بازی بازی کردم این بازی هم سطح بازی کانتر 0 است و نکته قابل توجهی ندارد یک نکته جالب در این بازی این است وقتی با دکمه SPASE می پریم انگرار نیروی جازبه زمین کج است !!!!!!!!

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان
من ای بازی رو دانلود و نصب کردم اما یه چیز اینکه وقتی وارد بازی میشک گزینه های تک نفره و دو نفره منو بازی خاموشه؟
دلیلش چیه؟
چی کار باید بکنم؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دوستان
من ای بازی رو دانلود و نصب کردم اما یه چیز اینکه وقتی وارد بازی میشک گزینه های تک نفره و دو نفره منو بازی خاموشه؟
دلیلش چیه؟
چی کار باید بکنم؟
به اینترنت وصلی؟
اگه نیستی تاریخ ویندوز رو یه چند روزی بکش عقب! فکر کنم این دمو محدودیت زمانی داشته!

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
به اینترنت وصلی؟
اگه نیستی تاریخ ویندوز رو یه چند روزی بکش عقب! فکر کنم این دمو محدودیت زمانی داشته!
همه این کارا رو انجام دادم اما نمیشه باز:(( هم چنان گزینه تک نفره و دو نفره بازی بسته شدست!!!!
چی باید کنم دیگه؟:eek:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
نه مهبد جان دوست من بحث این نیست که چقدر پولش هست

آخه آرشیو بازی دارم . دوست دارم بازی خوب تو آرشیوم باشه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوست دارم بازی خوب تو آرشیوم باشه
در این صورت فراموشش کن ، هوش مصنوعی در حد مرغ
گرافیک در حد ماریو ( بلانسبت ماریو )
گیم پلی به کلیشه گفته زکی
کلا هدف سازنده ها چی بود من نفهمیدم :confused:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
نه مهبد جان دوست من بحث این نیست که چقدر پولش هست

آخه آرشیو بازی دارم . دوست دارم بازی خوب تو آرشیوم باشه
خب بخر ، بعد آتیشش بزن اگه بد بود :D. شوخی کردم ، حرفهای MRGAME تایید میشه :D

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
سری Xtreme بازسازی DF1 و DF2 هست. البته این فقط برای قدیمیها قابل دریافته. و علی رغم ضعف شدید بازی نسبت به بازیهای امروزی ، برای من به شخصه بسیار خاطره انگیزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر