اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,529
اقا یه شرکت میخوام معرفی کنین که دانلود رایگان داشته باشه و سرعت دانلود رایگانش 500-600 باشه . چی پیشنهاد میکنین ؟

واه.......جااااااان؟500 یا 600 ؟چیز دیگه ای نمیخواین؟
....من خودم 4 مگ آسیا تک دارم بعضی شبا با 100 تا دانلود میکنه بعضی شبا با 600 هیچ قاعده خاصی هم نداره.
البته من مشهدم
اینم بگم بدترین isp هست که دارم.....میخوام از ماه دیگه 3 مگ نامحدود مخابرات ماهی 180 بگیرم

یه چیز جالب بگم دور همی بخندیم:زنگ زدم پشتیبانی مبین نت میگم سرویس های نامحدود 1 مگ سرعتشون چقدره میگه تا 80 گیگ بازه میگم محدودیت حجمی هم دارن میگه آره ..میگم با این سرویس های نامحدود حجم میتونیم بخریم میگه بعله.
دوباره زنگ زدم یکی دیگه برداشت گفتم سرعتشون چقدره گفت با دانلود منیجر دانلود میکنی گفتم بله (امیدوار شدم یه کار درست برداشت) یه دفعه ای گفت 100 کیلو بیت گفتم یعنی 16 کیلو بایت گفت نه 100 کیلو بیت گفتم خوب باید به بایت تبدیل بشه گفت نه
کلا بیخیال شدم

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
مخابرات امروز رسما اشک منو در آورد .. مرتب تایم اوت میشد و وقتی هم درست میشد فقط سایتهای فارسی رو باز می کرد مثل ورزش3 . قرار بود بهتر شه مثلا ، بهتر نشد که هیچ ، نابود شد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من اگه بخوام اینترنتی که از مخابرات گرفتم رو قطغ کنم و دیگه استفاده نکنم ، باید به 2020 بزنگم؟ چند روزه قطع میکنن ؟
میخوام بدونم چند روز قبلش باید بزنگم بهشون؟

- - -ویرایش - - -

.میخوام از ماه دیگه 3 مگ نامحدود مخابرات ماهی 180 بگیرم

3 مگ 180 ؟!! :-o

من الان یه مگ دارم ماهی 38 تومن که !!
این چقد گرونه؟! :|

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام دوستان خسته نباشید من جدیدا به یه مشکلی بر خوردم وقتی میخوام تو یاهو یا جیمیل یا فیس لاگین کنم این صفحه برام باز میشه

بعدش این برام باز میشه فقط نوشته هاش برام باز میشه

دوست عزیز شما احتمالا باطری مادربوردت ضعیف شده و نیاز به تعویض داره. منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم. ببین ساعت و تاریخ کامپیوترت درسته یا بعد از هر بار روشن و خاموش کردن عقب می افته. اگر ساعت و تاریخ کامپیوترت عقب باشه مشکل از همون باطری مادربوردته

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو اگه تونستی به این راحتی ها از مخابرات اینترنت 1 مگ بگیری بیا من بت جایزه میدم

تو اونجا که من شنیدم یه 256 اگه بخوان بدن تا کره مریخ می برن ادمو بالا میارن پایین

فقط 128 میدن اونم با پینگ High Class :tongue: که بری حالشو ببری

رضا جان بیا جایزه منو بده !! :d
من الان سه ماهه که 1 مگ نامحدود دارم ، تازه اصلا حضوری نرفتم ! :|
زنگ زدم 2020 بعد از دو روز فعال شد !! =))

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا میگم اگه نویز افتاده باشه رو خط تلفن بعد واسه گیم بازی کردن با ps3 مشکل دار میشه ؟ اومدن این باکسو دستکاری کردن تنها لذت زندگی مون که بازی انلاین بود گرفتن لعنت به این وضعیت .
مخابرات که همه فیبر نوری هارو خودش برداشته :|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
لطفا یه isp خوب به ما معرفی کنید که هم بشه باهاش دانلود کرد پینگش هم طوری باشه که بشه تو بازی رفت ! این مخابرات که کمر مارو شکسته :|
در ضمن اهواز هم هستم ...

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
سلام دوستان من اصفهان زندگی میکنم ماه اینده میرم شیراز

اصفهان مخابرات دارم ..واسه شیراز نت 2 مگ میخوام بهترین شرکت کدومه از نظر قیمتی ...سرعت ... با مخابرات اصلا قطعی ندارم تو اصفهان...............
به ترتیب
1-
2-
3-

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
سلام دوستان سرویسه خوب واسه دانلود چی پیشنهاد میکنین؟
پینگ واسم مهم نیست سرعت دانلود مهمه
پارس انلاین 2 مگ 1ساله نامحدود میخوام بگیرم نمیدونم سرعت دانلوده 2 مگش چنده؟
قیمتشم مهم نیست.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها من دو شبه به یه مشکلی خوردم.

ما خونمون سه تا پیریز داریم، دیشب من حواسم نبود، مودم رو بردم تو یکی از اتاقا که اسپلیتر نداره و مستقیم به پیریز وصل کردم، حالا الان یه مشکل خوردم، اگه به همون پیریز مستقیم وصل کنم چراغ اتصال به شبکه مودم روشن میشه و میتونم به اینترنت وصل بشم. اگه به اتاق های دیگه وصل کنم، با اسپلیتر بدون اسپلیتر هیچ فرق نمیکنه، هم نویز دارم یعنی دقیقا صدای وصل شدن اینترنت میاد توی گوشی هم اینکه تا وقتی گوشی روشنه و دارن با تلفن صحبت میکنن وصله، تا گوشیو قطع میکنن اینترنت هم قطع میشه!!!
کسی میدونه چه مرگشه :|؟ این اینترنت مخابرات کل زندگیه منه همش داره دانلود میکنه الان فلج شدم دوشبه :|.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها من دو شبه به یه مشکلی خوردم.

ما خونمون سه تا پیریز داریم، دیشب من حواسم نبود، مودم رو بردم تو یکی از اتاقا که اسپلیتر نداره و مستقیم به پیریز وصل کردم، حالا الان یه مشکل خوردم، اگه به همون پیریز مستقیم وصل کنم چراغ اتصال به شبکه مودم روشن میشه و میتونم به اینترنت وصل بشم. اگه به اتاق های دیگه وصل کنم، با اسپلیتر بدون اسپلیتر هیچ فرق نمیکنه، هم نویز دارم یعنی دقیقا صدای وصل شدن اینترنت میاد توی گوشی هم اینکه تا وقتی گوشی روشنه و دارن با تلفن صحبت میکنن وصله، تا گوشیو قطع میکنن اینترنت هم قطع میشه!!!
کسی میدونه چه مرگشه :|؟ این اینترنت مخابرات کل زندگیه منه همش داره دانلود میکنه الان فلج شدم دوشبه :|.

ايراد از تقسيم پريز هاي خونه شماست
بايد پريز اصلي رو كه كابل تلفن مستقيم به اونجا اومده رو شناسايي كنيد
يك كابل مياد بالا تو پريز بعد از اون پريز براي بقيه پريزهاي خونه پخش ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر