اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

khurus

کاربر سایت
Oct 29, 2009
28
داش یه سوال وایرلس همون وایمکس ؟ من می خوام 128 ایرانسل رو بگیرم چند تا سوال . باهاش می شه فیلم های آنلاین را با سرعت خوب دید ؟ وقتی فیلم میبین از محدودیت ترافیک حجمی کم مشه ؟
چاکریم

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان من حدود 8روزه که از هیاهو وایرلس گرفتم واقعا سرویس دهشون خیلی بده تو این مدت 3 یا 4 بار به خاطر مشکلاتی که سرویسشون داشته مجبور به تماس شدم و هنوز مشکلات پا برجاست:ranting:

آخرین ویرایش:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
دوستان کسی میدونه Wireless Adapter کنسول X360 با سرویس IPW جواب میده یا نه؟؟ کسی امتحان کرده ببینه میشه به لایو وصل شد یا نه ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
من یکی از دوستام میخواد وایرلس Dedicated بگیره برای ساختمونشون (256) از ISP سیستک (Systec) میخواستم ببینم کسی از این شرکت تاحالا چیزی گرفته ، سرعت دانلودش چجوریه
ایشون تو ساختمون با 3نفر دیگه میخواد شیر کنه بعد میشه 256 تقسیم بر 4 ؟!(سرعت دانلود ؟)
بعد اینکه حجم دانلودش هر کی برا خودشه دیگه ؟!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام
من یکی از دوستام میخواد وایرلس Dedicated بگیره برای ساختمونشون (256) از ISP سیستک (Systec) میخواستم ببینم کسی از این شرکت تاحالا چیزی گرفته ، سرعت دانلودش چجوریه
ایشون تو ساختمون با 3نفر دیگه میخواد شیر کنه بعد میشه 256 تقسیم بر 4 ؟!(سرعت دانلود ؟)
بعد اینکه حجم دانلودش هر کی برا خودشه دیگه ؟!
256 تقسیم بر 4 یه چیزی تو مایه های دایال آپ میشه :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
256 تقسیم بر 4 یه چیزی تو مایه های دایال آپ میشه :D
سرعت دانلود دایل آپ شما 64 KB/S هست ؟!
هرکدام 8 کیلو بیت سرعت دانلود دارند. ولی چون همیشه 100% پهنای باند شما بین 6 تا 8 حساب بکنید
این که خیلی داغونه !
پیشنهادی برای Wireless dedicated ندارین که از چه شرکتی بگیره و چند Kb ?!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يه سوال فني داشتم. من دوهفته پيش با يك شركت وايرلس قرارداد بستم . اوناهم گفتن كه فردا شبش برام سرويس رو فعال ميكنن. ولي اين كارونكردن . دو روز پيش رفتم بهم گفتن ظرفيتشون پر شده.... البته اينو بگم كه اين شركت نوپاست و تو 7 8 ماه گذشته من مرتبا بهشون سر ميزدم تا از وضعيتشون با خبر باشم و وقتي خواستن سرويس بدن ازشون سرويس بگيرم.
حالا هم ميگه بايد صبر كني تا يك نفر كه اينترنت داره ، اينترنتشو نخواد تا ما بهت سرويس بديم.(يه جورايي داره نامردي ميكنه)
الان من بايد با همچين شركتي چيكار كنم؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سرعت دانلود دایل آپ شما 64 KB/S هست ؟!

این که خیلی داغونه !
پیشنهادی برای Wireless dedicated ندارین که از چه شرکتی بگیره و چند Kb ?!
256kb هست نه KB. که تقسیم بر 4 میشه 64kb و از اونجایی که سرعت دایال آپ 56kb هستش. فقط 8Kb = 1KB تفاوت داره. پس میشه یه چیزی تو مایه های دایال آپ.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام خدمت همگی.
دوستان یه خط adsl جدید گرفتم و تقریبا 2 مگ سرعت داره.
یدونه مودم هم گرفتم که وایفای داره برای لپتاب و ایفونم ازش استفاده کنم!
حالا به مشکل برخوردم!
اول تا درایور این وایرلس لپتابو پیدا کردم پدرم دراومد!
حالا که درایور رو نصب کردم و شبکه هارو پیدا کرد به شبکه خودم وصل شدم اما نمیتونم از اینترنتش استفاده کنم!
این ارور رو میده و خواهشن کمک کنید چیکار باید بکنم!
53374299991522111470.png

26284001900777266440.png

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام خدمت همگی.
دوستان یه خط adsl جدید گرفتم و تقریبا 2 مگ سرعت داره.
یدونه مودم هم گرفتم که وایفای داره برای لپتاب و ایفونم ازش استفاده کنم!
حالا به مشکل برخوردم!
اول تا درایور این وایرلس لپتابو پیدا کردم پدرم دراومد!
حالا که درایور رو نصب کردم و شبکه هارو پیدا کرد به شبکه خودم وصل شدم اما نمیتونم از اینترنتش استفاده کنم!
این ارور رو میده و خواهشن کمک کنید چیکار باید بکنم!
53374299991522111470.png

26284001900777266440.png

معمولا وقتی ارور بالا رو میده که تو قسمت properties مودم و در قسمت internet protocol v4 dns فعال باشه یه دور تیکشو وردار ببین چی میشه
(باید تو properties akam_xp بری

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
معمولا وقتی ارور بالا رو میده که تو قسمت properties مودم و در قسمت internet protocol v4 dns فعال باشه یه دور تیکشو وردار ببین چی میشه
(باید تو properties akam_xp بری
اتفاقا هیچ dns نداره توی قسمت ipv4
هیچی براش تعریف نشده دستی! و همه اتوماتیک هست!
اون akam_xp ماله یکی از همسایه هامون هست چیکار به اون داره؟ اون مسعود وایفای ماله منه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر