شایعه اطلاعاتی جدید از بازی Resident Evil

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
148
نام
محمد
7x2fwmf19tl6qf7k062c.jpg

با توجه به گفته ی Ahsan Rasheed که یک Insider است،یک نسخه Resident Evil بازسازی شده قراره عرضه بشه که معلوم نیست Remake هست یا Rebirth . و به زودی اطلاعاتی از آن منتشر خواهد شد.

Rasheed همچنین اضافه کرد که این عنوان یک نسخه بازسازی شده خواهد بود و بازی از پایه دچار تحولات فراوانی شده است، کسانی که این عنوان را بر روی کنسول GameCube در سال 2002 بازی کردند، پس از بازی کردن این عنوان خوشحال خواهند شد و خاطراتشان برایشان زنده خواهد شد.
این عنوان در سال 2015 و بر روی پلتفرم های Xbox One, Xbox360, PS4, PS3, و PC عرضه خواهد شد. و به احتما زیاد در Gamescome امسال معرفی شود.

منبع:

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

اگه من جای اینا بودم سرمو جلوی طرفدارا بلند نمیکردم . خجالت آورنه ، شرم آوره که به اسم طرفدارا از عنوانهای کلاسیک که دیگه ریمستر شدنشون واسه نسل جدید خنده داره پول سازی کنن (عکسا رو دیدم) . ای کاش از خودشون یکم خلاقیت داشتن . حتی اسم رو هم خواستن اسکی از روی ناتی داگ برن remastered !! . معذرت میخوام از همتون ( ولی خاک بر سر تک تکشون)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اگه من جای اینا بودم سرمو جلوی طرفدارا بلند نمیکردم . خجالت آورنه ، شرم آوره که به اسم طرفدارا از عنوانهای کلاسیک که دیگه ریمستر شدنشون واسه نسل جدید خنده داره پول سازی کنن (عکسا رو دیدم) . ای کاش از خودشون یکم خلاقیت داشتن . حتی اسم رو هم خواستن اسکی از روی ناتی داگ برن remastered !! . معذرت میخوام از همتون ( ولی خاک بر سر تک تکشون)
عکساشو بند انگشتی بگذار ببینیم چیه! تو سایت یوروگیمر برای من چیزی نمیاد

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
خسته نشن یه وقت :( 30 یورو برا بازی n نسل پیش ؟ =))

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اینکه همان رزیدنت اویل ریمیک گیم کیوب هست! خب به نظر کار احمقانه ای انجام نداده است.خب میتوانیم این شاهکار را بازی کنیم.من همش میترسم کپکام بخواد رزیدنت جدید بسازه!

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
از شینجی میکامی سوال شد آیا برای ساختن رزیدنت اویل ریمیک 2و 3 بر اساس گیم پلی و گرافیک بازی های امروزی وسوسه شدین؟ که شینجی میکامی در جواب گفت نه! نه خودم میخوام اینکار رو انجام بدم و نه دوست دارم کس دیگه اینکارو انجام بده
داداش میدوند اگه جدید بسازند اخر عین 6 میشه بخاطر همین هی ریمیک میکنن پول پارو کنن :-&

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
بازی به صورت 30fps بر روی همه ی کنسول ها اجرا می شود !:|
runs at 30 frames per second across all consoles
=================================================================
l_53def6f4a9669.jpg

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
اسکرین شات نسخه های PS3 و Xbox 360

نسخه های PS4 و Xbox One و PC به صورت 1080 اجرا خواهند شد . (آپگرید شده به صورت 1080) . ویژگی های بازی پیشرفت و بهبود مدل های 3D و تکسچر ها می باشد و صدای فراگیر 5.1 .
گزینه ای برای تعویض از حالت تصویر 4:3 به حالت تصویر عریض 16:9 وجود خواهد داشت .

طرح کنترل کلاسیک برای طرفدارهای سابق سری کلاسیک وجود دارد و یک طرح جایگزین نیز برای طرفدارهای جدید که با سری مدرن که بازی از حالت ایزومتریک به حالت استاندارد امروزی یعنی داینامیک تغییر یافت بود وجود دارد . به این صورت که در آن کرکتر به طور مستقیم در جهت آنالوگ حرکت می کند .

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

Remastered مختص یه شرکت نیست , کلا به بازی , آلبوم آهنگ و این دست مدیاهایی که دوباره بهینه شده و منتشر شدن میگن Remastered
--------

یه سوال دوستان , این بازی تو تایملاین رزیدنت اویل دقیقن چه جایگاهی داره؟! ینی رسمن میشه همون شماره 1 رزیدنت اویل؟!

jcs.w

کاربر سایت
Aug 29, 2013
373
Remastered مختص یه شرکت نیست , کلا به بازی , آلبوم آهنگ و این دست مدیاهایی که دوباره بهینه شده و منتشر شدن میگن Remastered
--------

یه سوال دوستان , این بازی تو تایملاین رزیدنت اویل دقیقن چه جایگاهی داره؟! ینی رسمن میشه همون شماره 1 رزیدنت اویل؟!
بله .

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بابا اینا که میخوان remaster کنن حداقل zero رو هم میزاشتن..!!!ای بابا 1 بازی رو ورداشتن remaster کردن که بالای 100 بار همه تمومش کردن حداقل zero رو هم میزاشتن برای اونایی که بازی نکردن :| بصرفه حد اقل..!!

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
سلام بر همه برو بچ گل BC .
چرا همه نیمه خالی لیوان میبینن از کجا معلوم که کپکام سرش به سنگ خورده باشه و میخواد با این بازی شرایط بسنجه ببینه واقعا
طرفدارا تا چه حد استقبال میکنن از سبک کلاسیک{که من مطمعنم خوب استقبال میشه} دوم اینکه شاید این اغازی باشه برای ریمیک
کردن RE 2.3 مطمعن باشید که حتما کپکام طبق استقبالی که از این بازی میشه توی اویل 7 هم تاثیر گذاره در اخر هم من خیلی خوشحال
شدم از این کار با اینکه چندین چند بار این بازی تموم کردم اما بازم خالی از لطف نیست با کیفیت بهتر انجامش دادن.بلاخره بعد مدتها کپکام
یه تکونی به خودش داد.;)به امید ساخت اویل های بعدی با تم کلاسیک.:d

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
بابا اینا که میخوان remaster کنن حداقل zero رو هم میزاشتن..!!!ای بابا 1 بازی رو ورداشتن remaster کردن که بالای 100 بار همه تمومش کردن حداقل zero رو هم میزاشتن برای اونایی که بازی نکردن :| بصرفه حد اقل..!!
نترس با وضعیت فعلی استعداد توی کپکام" اینا روی تک تک عناوین قدیمیشون برنامه های مفصل و طولانی مدتی دارن.تا جایی که امکان داره از نسخه های قدیمی بازیهای مختلف کسب درآمد میکنن.امیدوارم یه ناشر درست حسابی کپکام رو بخره تا دیگه این روند احمقانه قطع بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر