اضافه شدن سیستم Like و تغییر در لینک ها

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
یه سوال;
اگه لایک ها جایی شمرده نشن پس به چه درد میخورن ؟ به نظر من حداقل یه جایی تعداد کل لایک هایی که پست های یه User دریافت کرده بهتره شمرده بشه !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه سوال;
اگه لایک ها جایی شمرده نشن پس به چه درد میخورن ؟ به نظر من حداقل یه جایی تعداد کل لایک هایی که پست های یه User دریافت کرده بهتره شمرده بشه !

سلام دوست عزیز کلا همه این لایکا بی فایدست و فقط و فقط برا اطلاع کاربر گذاشتن مدیران عزیز ، که کاربر بدونه چند نفر از نوشته هاش خوششون اومده همینو بس .

---------- نوشته در 11:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

به نظرم dislike رو هم میذاشتین بهتر بود.

بهداد به این دلایل و 100 دلیل دیگر نمیشه گذاشت ، کمی رو اینا فکر کن ببین آخرش به چی میرسی .
همون بهتر که نزاشتنش . اگه میزاشتنا ، دیگه سایت به اشوب کشیده میشد . فکرشو کن دوست عزیز مثلا یکی میومد نظرشو راجبه یه بازی میگفت ، خوب نظرشه میگه همه علمای دین بهش دیسلایک میدادن چون یچی مغایر با نظر علماست . همه که نباید از یچی خوششون بیاد یا تاییدش کنن یا وسط دوتا بازی مثل گرز 3 یا انچارتد 3 باید خنده بازار راه میفتاد دیگه xbox دارا باهم بودن ps3 بازام باهم حسابی بهم حال میدادن و خیلی بحثای دیگه هست ممنونم از مدیران با تدبیر سایت ، همون بهتر نزاشتن .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام میخواستم این کار رو اگه میشه بکنید

توی بعضی از سایت ها که سیستم لایک دارن
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_highpos.gif
reputation_highpos.gif

این ها زیر نام کاربریشون هست می خواستم بدونم میشه اینجا هم از این ها بزارید

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه سوال;

کی گفته نمیشه:
یه راهی پیدا کردم برای به رخ کشیدن Like ها...وقتی میرید تو صفحه ی Like تعداد صفحاتی که Like زده رو حساب کرده.تعداد صفحات رو در 15 ضرب کنید میشه تعداد کل Like ها:d

به همین راحتی.

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
سلام میخواستم این کار رو اگه میشه بکنید

توی بعضی از سایت ها که سیستم لایک دارن
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_highpos.gif
reputation_highpos.gif

این ها زیر نام کاربریشون هست می خواستم بدونم میشه اینجا هم از این ها بزارید
اونوقت چه فرقی با سیستم اعتبار داشت .......به نظر شما اعتبار بهتر از لایک نیست؟؟؟؟؟

OMID1379

کاربر سایت
Jan 31, 2012
11
نام
سید امید نبوی
وقتی که پست شما لایک میشه تو قسمت اطلاع رسانی اعلام میکنه که شما یک لایک جدید دارین که به نظر من این سیستم زیاد جالب نیست و مثلا اگر یک نفر پستش 27 بار لایک بشه اون بالا میزنه 27 پیام جدید..! و یک جورایی باعث سر درگمی میشه..

اگر میشد موقع لایک شدن اطلاع رسانی نشه خیلی بهتر بود و همچنین به خاطر یک سری از مشکلات که در آینده احتمال بروزش هست اگر میشد فقط اون کاربری که لایک بهش تعلق گرفته از اسامی کسانی که بهش لایک دادن با خبر می شد خیلی بهتر بود یعنی عموم کاربر ها فقط تعداد افراد لایک دهنده به پست رو می دیدن نه اسامی اونها رو..

با تشکر..

بهتر بود تو پنل کاربری یه بخش برای لایک درست میشد

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این مورد توی فروم بازیرایانه هستش و نشان دهنده ی تشکر های انجام شده برای یک یوزر هست و نه سیستم لایک

سپهر جان این سیستم لایک تازه چند ماه راه افتاده و سیستم خوبی هست ، همم دارن کاره خودشونو انجام میدن بی سرو صدا و نیازی به سیستم جدید نیست . و وقتی مدیران سایت باز تصمیم بگیرن و یه نظر سنجی بزارن اگه اگه تایید شد اونوقت سیستمو عوض می کنن ، اونم تازه وقتی عوض میشه که سیستم مشکلی داشته باشه ولی وقتی داره جواب میده نیازی به تعویضش نیست و غیر منطقی عوض شه و مدیران الکی روش وقت بزارن . موفق باشین .

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سپهر جان این سیستم لایک تازه چند ماه راه افتاده و سیستم خوبی هست ، همم دارن کاره خودشونو انجام میدن بی سرو صدا و نیازی به سیستم جدید نیست . و وقتی مدیران سایت باز تصمیم بگیرن و یه نظر سنجی بزارن اگه اگه تایید شد اونوقت سیستمو عوض می کنن ، اونم تازه وقتی عوض میشه که سیستم مشکلی داشته باشه ولی وقتی داره جواب میده نیازی به تعویضش نیست و غیر منطقی عوض شه و مدیران الکی روش وقت بزارن . موفق باشین .​

خوب منم گفتم دیگه
این پست جواب کاربر r43 بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر