استيلث كردن بازي معمولي

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خوب استیلث کردن چه فایده ای داره؟؟؟
من روی یک فکر اشتباه فکر می کردم برای کپی کردنDVD هست...
استيلث يه پچه كه روي ايميج بازي ريخته ميشه و بازي رو خيلي شبيه به بازي ارجينال مي كنه ...
اين كار يعني تا نصبت زيادي شما از دست ماكرو مخفي مي مونيد و براي بن شدن شناسايي نمي شيد ;)

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
ببخشيد
من از يه بازي ايميج گرفتم (استيلثشم كامل كردم) و همه رو pass داد
ولي وقتي بازي رو رايت كردم توي ويديو ها (يكيشون).....imposible داد
الان مشكل چيه بايد چيكار كنم؟

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
استيلث يه پچه كه روي ايميج بازي ريخته ميشه و بازي رو خيلي شبيه به بازي ارجينال مي كنه ...
اين كار يعني تا نصبت زيادي شما از دست ماكرو مخفي مي مونيد و براي بن شدن شناسايي نمي شيد ;)

این روش برای بازی هایی که خودمون رایت می کنیم به کار می ره یا می شه بازی هایی که داریم را استیلث کنیم؟؟!!!:love:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

یه سوال : من وقتی با X.B.C دیسک های بازیمو از نظر Stealth بودن چک میکنم همه ی گزینه ها تیک سبز میخورن الا گزینه ی اخر به نام SplitVid Format که قبلش یه علامت سوال نارنجی زده میشه و پایینش مینویسه :
Missing : Only Use With iXtremeE

یعنی فقط اگه فیرم ویر iXtreme رو کنسولم باشه میتونم بدون مشکل و نگرانی از بابت بن شدن بازی کنم ؟؟
این گزینه واسه چی علامت سوال قبلش زده میشه و تیک نمیخوره ؟ لازم هست اینم تیک سبز بخوره ؟ چه جوری باید این کارو کرد ؟

پ.ن : تو بازیهایی که من دارم (حدود 22) فقط بازی HALO 3 اخرین گزینشم تیک سبز خورده بود .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان یه سوال دیگه :

من با برنامه ی X.B.C که شروع میکنم به Image گرفتن از بازی به 56% که میرسه ارور میده و مینویسه : Not Enough Space On disk !!
در حالی که درایوی که ایمیج رو توش میریزم 10GB جا داره !!
مشکل کار کجاست ؟ باید چیکار کنم ؟؟

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان سلام !

یه سوال : من وقتی با X.B.C دیسک های بازیمو از نظر Stealth بودن چک میکنم همه ی گزینه ها تیک سبز میخورن الا گزینه ی اخر به نام SplitVid Format که قبلش یه علامت سوال نارنجی زده میشه و پایینش مینویسه :
Missing : Only Use With iXtremeE

یعنی فقط اگه فیرم ویر iXtreme رو کنسولم باشه میتونم بدون مشکل و نگرانی از بابت بن شدن بازی کنم ؟؟
این گزینه واسه چی علامت سوال قبلش زده میشه و تیک نمیخوره ؟ لازم هست اینم تیک سبز بخوره ؟ چه جوری باید این کارو کرد ؟

پ.ن : تو بازیهایی که من دارم (حدود 22) فقط بازی HALO 3 اخرین گزینشم تیک سبز خورده بود .
فرمت ايميج بازي هاي Xbox به دو مدل مي تونه باشه :
1. ISO
2. SplitVid
فرقشم اينه كه ISO‌ براي Xbox1 هم به كار مي ره ولي SplitVid فقط واسه بازي هاي 360ـه ...
اون علامت سوال هم هيچ مشكلي در مورد بن شدن ايجاد نمي كنه ... خيالت راحت
براي تيك دار كردن اون گزينه هم كافيه ايميج بازي رو انتخاب و با XBC روش گزينه ي Convert To SplitVid رو اعمال كني ....
دوستان یه سوال دیگه :

من با برنامه ی X.B.C که شروع میکنم به Image گرفتن از بازی به 56% که میرسه ارور میده و مینویسه : Not Enough Space On disk !!
در حالی که درایوی که ایمیج رو توش میریزم 10GB جا داره !!
مشکل کار کجاست ؟ باید چیکار کنم ؟؟
اين مدلش رو ديگه نديده بودم ...
تو درايو ويندوزت نزن ...

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خشی جان ممنون !

این که گفتی : "اون علامت سوال هيچ مشكلي در مورد بن شدن ايجاد نمي كنه" یعنی دیگه نیازی نیست که دیسکم رو با 3 برنامه ی XDVDMulleter & Schtrom360Xtract & KreonChecker تست کنم ؟؟!

ایمیج رو با XDVDMulleter که تست کردم همه ی گزینه ها در قست Xtreme Campability تیک خوردن و با KreonChecker هم که تست کردم SS و DMI هر دو Good Kreon Rip بودن و با Schtrom360Xtract هم که تست کردم همه ی گزینه ها Pass شد به جز Video Layer 1 Blank و Video Layer 1 on Layer 1 که جلوشون مینویسه : Not Present . یعنی دیسکم Full Stealth نیست و اگه باهاش بازی کنم بن میشم ؟؟
(در ضمن جلوی Image Type هم مینویسه : Xtreme 3.0 )

خشی جان فقط قربونت اگه مطمئنی جواب بده .

دمت گرم ....... !

آخرین ویرایش:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
یک راه حل ساده تر هم هست :
فقط دانلود این نرم افزار Xbox Backup Creator کافی هست
همون طور که اقا رضا گفتن
1)ابتدا از بازی ایمیج میگیریم با نرم افزار بالا
2)تب Image Tools رو گزینه Convert to SplitVid کلیک کنید و ایمیج بازی را انتخاب و SplitVid را نصب کنید
3)از همان Image Tools روی گزینه PFI sector کلیک کرده و مانند بالا با انتخاب ایمیج ان را نصب کنید
4)اگر SS هم لازم بود secutiry sector را زده و با انتخاب ایمیج اون رو نصب کنید

5)و در اخر هم میتونید با زدن Stealth Check از موفقیت امیز بودن Stealth اطمینان پیدا کنید
8be6t1j.jpg

من خودم بدون نرم افزار XDVDMulleter این کار رو کردم و با Schtrom360Xtract هم چک کردم که همه درست بود

یک سوال :
و قتی با XBC ایمیج میگیری 2 تا فایلی رو که تو دیسک بازی ها موجوده zip میکنه (VIDEO_TS & AUDIO_TS)
و وقتی اینا رو (Convert to SplitVid ....PFI sector...security sector)میریزی رو ایمیج داخل فایل زیپ ذخیره نمیشه
حالا ما باید از کدوم فایل ها رو رایت بکنیم؟؟

آقا این روش مطمئنه؟؟؟:love:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خشی جان ممنون !

این که گفتی : "اون علامت سوال هيچ مشكلي در مورد بن شدن ايجاد نمي كنه" یعنی دیگه نیازی نیست که دیسکم رو با 3 برنامه ی XDVDMulleter & Schtrom360Xtract & KreonChecker تست کنم ؟؟!

ایمیج رو با XDVDMulleter که تست کردم همه ی گزینه ها در قست Xtreme Campability تیک خوردن و با KreonChecker هم که تست کردم SS و DMI هر دو Good Kreon Rip بودن و با Schtrom360Xtract هم که تست کردم همه ی گزینه ها Pass شد به جز Video Layer 1 Blank و Video Layer 1 on Layer 1 که جلوشون مینویسه : Not Present . یعنی دیسکم Full Stealth نیست و اگه باهاش بازی کنم بن میشم ؟؟

دمت گرم ....... !

کسی نمیدونه ؟؟!! :confused:

خواهشا دوستانی که میدونن جواب بدن دیگه ....... !

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خشی جان ممنون !

دمت گرم ....... !
نوكرتم ...
ببخشيد يكي دوشب نبودم ...
خب شما كه با XDVDMulleter تست كردي و همه ي تيك ها خورده بود كاملا مطمئن باش ...
اون Video Layer ها هم براي اين جلش مي نويسه Not Present چون بازي اصلا اون قسمت رو نداره و بازي شما Full Stealth ـه ... اون Image Type رو هم كه گفتم ... يعني اينكه اين Image شما با فيرموير هاي Xtream 3 به بالا سازگاره ...
در كل بگم بازي شما از نظر امنيتي هيچي كم نداره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر