استفاده از PS Vita به عنوان کنترلر PS4 نیاز به برنامه نویسی سازندگان دارد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
vita.jpg

آقای Shuhei Yoshida که رئیس Sony Worldwide Studios می باشند در تویئتر اعلام کرده اند که قابلیت استفاده از کنسول دستی PlayStation Vita به عنوان کنترلر کنسول PlayStation 4 نیازمند به برنامه نویسی مخصوص دربازی، توسط بازی ساز می باشد.
پاسخ ایشان در رابطه با استفاده Vita به عنوان کنترلر دوم :
در حالت عادی بایستی بگویم خیر.مگر اینکه یک بازی برای استفاده از PS Vita برنامه ریزی شده باشد.
کنسول PlayStation Vita قابلیت های جانبی دیگری نیز بجز Remote Play خواهد داشت و برای برخی بازی ها در PS4 می تواند یک وسیله الزامی می باشد.
PlayStation 4 پاییز 2013 خواهد آمد
EGM

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
خوب این آقا احتمالا تازه wii u دیده الآن جو گیره،دو روز دیگه یادش میره میگه میتونید موقع بازی با ps4 از ویتا به عنوان نعلبکی یا بشقاب در کنارتون استفاده کنید.
موندم اگه نینتندو نبود سونی میخواست اموراتشو چجوری بگذرونه؟!

It's good for Virtual War
:d

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
داداش اینا نمیوتنن کلمات رو تجزیه وتحلیل کنن به من چه ربطی داره
وقتی میگم psp شکست خورد منظورم نسبت به ds هستش
دوستان هنوز فرق شکست مطلق و شکست در مقابل رقیب رو نمیدونن به من گیر میدن
اون بازی هایی که دوستمون نام بردن یا مولتی هست یا ریمیک
واقعا چه عنوان های شاخی داره ویتا کاملا مجاب شدم دوباره بخرم
ویتا اولین کنسول دستی ای بود که منو مجاب به خرید کرد اماپشتیبانی ضعیف این کنسول تاکنون ضربه سنگینی به کنسول زد و باعث شد من بفروشمش
جدیدا هم متا ارزش نداره و درجه سنی بازی ها شده معیار ارزش بازی
با ترول وی یو هم مغلطه نکنید چون چیزی عوض نمیشه
آقا من هیچی نمیگم خودت داری میگی psp بیشتر بازی هایش پورت بود يا يه جورى همون بازى با داستان جديدو گرافيک پايين تر
الان اینی که شما گفتی دقیقا روی ویتا هستش
,little big ،MGS HD colection ،uncharted، MK، ninja gaiden
طبق چیزی که خودت داری میگی ها

اگر معیارت برای خوب بودن کنسول سخت افزار ئو گرافیک بازی هست نه اصلا هم خوب نیست

جالبه مثل اینکه بگی tlou uncharted و gow و ازش بگیری ازش چی میمونه واقعا من جلوی این منطق کم آوردم

نینتندو برای 3DS بازی تو هر سبکی گذاشته

Jrpg
monster hunter 4
fire emblem
shinji mikami tensei IV
هر کدومشون یک عنوان شاخ هستن

fighiting

tekken
Street fighter
dead or alive
super smash bros

sport

fifa
pes

racing

asphalt
ridge racer
driver
mario kart 7

action adventure

batman arkham origins
zelda
lego city
castelvania

survival horror

Resident Evil: The Mercenaries
re revelation

و بازی های مثل luigi mansion که خودش یک بازی واقعا متفاوت هست و تا بازی نکنی متوجه نمیشی چی میگم خود من بازیش نکده بودم وقتی بازی کردم واقعا خوشم اومد خیلی جالب بود

راستی این muramasa rebirth هم نسخه ی ریمیک شده Wii هستش ( صرفا جهت اطلاع شما)

واااااای ینی هر دفه باز باید بیایم اینجا ببینم که دارن تو سر نینتندو میزنن!
دوستان عزیز آنتی نینتندو:
۱-PSP فروش ۸۰ ۹۰ میلیونیشو مدیون چندتا مورد بود:۱-اولین کنسول دستی شرکت سونی بود و اون زمان سونی موفقیت زیادی رو به واسطه PS1 , PS2کسب کرده بود و همه امیدوار بودن به این شرکت که کنسول دستی شون هم خوب فروش میره ۲- امکانات مولتی مدیایی که همراه این کنسول بود و البته اندازه بزرگ نمایشگر به نسبت نمایگر های دستگاه های پرتابل اون زمان ۳- عقب بودن گرافیک کنسول دستی شرکت رقیب ینی DS خیلی ها رو به سمت سونی و PSP کشوند اون اوایل هم انصافا خیلی خوب فروخت
ولی بعد از یه مدت به علت مسایلی مثه کپی خور شدن و قیمت نسبتا پایین تر بازی ها خیلی از شرکت های ثرد پارتی دیگه از سونی فاصله گرفتن و حاظر نشدن براش بازی درست کنن(فک کنین اون همه زحمت کشیدن واسه گرافیک بازی با توجه به قابلیت سخت افزاری PSP ولی خوب آخرش چی میتونه ۴۰ ۵۰ دلار بفروشیش).
وختی ما میگیم PSP شکست خورد ببینین چقد از نظر نرم افزاری واسه سونی سود دهی داشته حرف ما صرفا از نظر فروش سخت افزار نیست
کنسول دستی الان شرکت سونی هم با اینکه امکانات و پتانسیل عالییی داره ولی به علت عدم حمایت سونی و به تبع اون شرکت های ثرد پارتی داره روند نزولی PSP رو طی میکنه!
حالا چرا اسمشو میزاریم شکست؟؟ چون بعد دوسال غیر از اون اوایل که چندتا بازی خوب واسش اومد بعد اون دیگه عنوان خاصی نه واسش تایید شد نه به تبع اومد براش.الان به ویتاهای تو خونه هامون نگا کنیم میبینم تو کمدن و دارن خاک میخورن
حالا نینتندو 3DS
غیر از عناوین اوایلش مثه Mario 3d landو متال گیر و ماریو کارت و بعدش هم revelations
مرتب داره بازی براش تایید میشه و میاد(اکثرا هم متاهای بالایی رو ثبت کردن که یعنی کیفیت بالایی دارن مثه Fire eblem و لویجی منش و ....)
Eshop ش نسبت به پارسال روند عالییی داشته هر روز غنی تر میشه و تقریبا تمام عناوینشو میشه به صورت دیجیتالی خرید
بعد یه مدت اومدن و مدل XL رو معرفی کردن که این کنسول رو خیلی دوست داشتنی تر کرد با نمایشگر بزرگتر و عمر باطری بیشتر
در مورد Wii U مهدی جوابتونو داده و همیشه میده و من نیازی نمیبینم حرفاشو تکرار کنم
40921182387411248639.gif

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ببین اختلاف 150 میلیون و 80 میلیون واقعا کمه
اونی که میگه شکست مفتضحانه حرفش چرته اما حداقل نزدیک به 50 درصد سونی بازارش رو از دست داد
منم نگفتم شکست کامل شکست کامل یعنی دریمکست و شکست نسبی مثل GC

این اعداد و ارقام رو شما از کجا درمی آری ؟
همینجوری واسه خودتون می برید و می دوزید ، سونی 50درصد بازارش رو اگه از دست داده بود الان درش رو گل گرفته بودن ،
یه عدد واسه فروش ، یه عدد واسه افت شرکت ، نتیجه گیری کلی هم اینکه سونی شکست خورد از رقیب هاش ، درگیر منطق بحث کردن های شمام .

یه نگاه به سهام نینتندو بعد از معرفی Wii U بندازی متوجه می شی جریان از چه قراره .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
این اعداد و ارقام رو شما از کجا درمی آری ؟
همینجوری واسه خودتون می برید و می دوزید ، سونی 50درصد بازارش رو اگه از دست داده بود الان درش رو گل گرفته بودن ،
یه عدد واسه فروش ، یه عدد واسه افت شرکت ، نتیجه گیری کلی هم اینکه سونی شکست خورد از رقیب هاش ، درگیر منطق بحث کردن های شمام .

یه نگاه به سهام نینتندو بعد از معرفی Wii U بندازی متوجه می شی جریان از چه قراره .
شما هم یک نگاه به وضعیت شرکت سونی بندازی بد نیست
سونی در ps2 150 میلیون فروش داشته و الان ps3 حدود 80 میلیون فروش رفته
واقعا اینم نمیدونی میگی فن سونیم :|
اون زمانی که ملت داشتن با ps1 کپی خور بازی میکردن و نمیدونستن کپی خور یعنی چی ما داشتین با کنسول اریج بازی tobal 2 بازی میکردم اونم با دسته کلاسیک
حتی خیلی ها همین دسته رو ندیدن
یک همچین چیزی بودش
DGR-DGPS3-1352.jpg

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اون زمانی که ملت داشتن با ps1 کپی خور بازی میکردن و نمیدونستن کپی خور یعنی چی ما داشتین با کنسول اریج بازی tobal 2 بازی میکردم اونم با دسته کلاسیک
یک همچین چیزی بودش
DGR-DGPS3-1352.jpg

الان هیچکدوم از اینایی که گفتی هیچ ربطی به فرمایشات قبلیت نداره ، شما از کجا می گی سونی 50 درصد بازارش رو از دست داده ؟
وضعیت سونی الان خوبه ، حداقل از نینتندو بهتره .

می شینی واسه خودتون یه سری اعداد و ارقام در میاری یه سری محاسبات تو تخیلات خودتون انجام میدی دچار توهم می شی که سونی الان به گل نشسته و گیمینگ دست نینتندو ـه آخرش هم ربطش می دی به سابقه ی گیم بازی کردنت حالا چه ربطی داره ، خدا هم نمی دونه .

در ضمن ، من نگفتم فن سونیم ، شما خیلی علاقه داری من فن سونی باشم :|

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
آقای سهند خان.اگه یادت باشه تو نسل قبل ینی دوران PS2 ,PS2تقریبا داشت یکه تازی میکرد تو بازار کنسول خانگی هر چند بازی کنسول خانگی بازر رو به رشدی رو داشته ولی قسمت زیادی از بازار الان سهم نینتدو و مایکروسافت شده.قضیه خیلی واضحه.شکست تجاری هم منظورم شکست کل شرکت نیست.منظور شکست اون محصول در مقایسه ما با محصول مشابه شرکت رقیب و هم میزان فروش نرم افزاری اون محصول.
سونی هم تا جایی که حافظه یاری کنه ۲ سال پیش بود که تو PS3 به سود دهی رسید ینی قبل اون سر هر کنسول ضرر میداد سونی هم احساس خطر کرد و اومد به سری اقدام از اون حالت بحرانی دراومد!در ضمن سونی یه شرکت و نوپا و تک محصوله نیست که اگه سر یه چیزی ضرر داد کل شرکت به گل بشینه
سهام هر شرکت رو هم نمیشه به عنوان یه ملاک قرار داد تو موفقیت تجاری یکی از محصولاتش(البته تو کوتاه مدت) چون یه شبه کلی بالا پایین میشه
در ضمن شما هم با منبع و موثق حرف بزن و الکی نگو سهام شرکت نینتندو پایین یا بالا اومده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
الان هیچکدوم از اینایی که گفتی هیچ ربطی به فرمایشات قبلیت نداره ، شما از کجا می گی سونی 50 درصد بازارش رو از دست داده ؟
وضعیت سونی الان خوبه ، حداقل از نینتندو بهتره .

می شینی واسه خودتون یه سری اعداد و ارقام در میاری یه سری محاسبات تو تخیلات خودتون انجام میدی دچار توهم می شی که سونی الان به گل نشسته و گیمینگ دست نینتندو ـه آخرش هم ربطش می دی به سابقه ی گیم بازی کردنت حالا چه ربطی داره ، خدا هم نمی دونه .

در ضمن ، من نگفتم فن سونیم ، شما خیلی علاقه داری من فن سونی باشم :|

از نینتندو بهتره
are you kidding me ?
نسل قبل نینتندو هم تو کنسول خانگی موفق شده هم تو کنسول دستی تو این نسل هم تا الان 3DS بهترین فروش کنسول ها رو داره و چندین ماهه از صدر جدول تکون نمیخوره
بی خیال سونی برتره چون سونیه :|

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقای سهند خان.اگه یادت باشه تو نسل قبل ینی دوران PS2 ,PS2تقریبا داشت یکه تازی میکرد تو بازار کنسول خانگی هر چند بازی کنسول خانگی بازر رو به رشدی رو داشته ولی قسمت زیادی از بازار الان سهم نینتدو و مایکروسافت شده.قضیه خیلی واضحه.شکست تجاری هم منظورم شکست کل شرکت نیست.منظور شکست اون محصول در مقایسه ما با محصول مشابه شرکت رقیب و هم میزان فروش نرم افزاری اون محصول.
سونی هم تا جایی که حافظه یاری کنه ۲ سال پیش بود که تو PS3 به سود دهی رسید ینی قبل اون سر هر کنسول ضرر میداد سونی هم احساس خطر کرد و اومد به سری اقدام از اون حالت بحرانی دراومد!در ضمن سونی یه شرکت و نوپا و تک محصوله نیست که اگه سر یه چیزی ضرر داد کل شرکت به گل بشینه
سهام هر شرکت رو هم نمیشه به عنوان یه ملاک قرار داد تو موفقیت تجاری یکی از محصولاتش(البته تو کوتاه مدت) چون یه شبه کلی بالا پایین میشه
در ضمن شما هم با منبع و موثق حرف بزن و الکی نگو سهام شرکت نینتندو پایین یا بالا اومده

خب ، شما می گی قسمت بزرگی از بازار دست مایکروسافت و نینتندو ، نکنه توقع داری که سونی بخواد سهامش تو بازار از 2 تا شرکت بیشتر باشه ؟! اگه معیارتون اینه بله سونی شکست خورده .
موفقیت تجاری برای یه شرکت ، اصلی ترین عامل سهام اون شرکته ، اگه افزایش پیدا کنه ؛ سود کرده اگر افت کنه ، ضرر کرده ، فکر نکنم کسی منکر این شه .

فکر کنم تو همین سایت خبرش رو هم گذاشتن که نینتندور بعد از معرقی Wii U افت کرده ، شما هم یک مقدار منبع برای ضرر دادن سونی سر هر کنسول و ... بیار ما هم روشن شیم .

از نینتندو بهتره
are you kidding me ?
نسل قبل نینتندو هم تو کنسول خانگی موفق شده هم تو کنسول دستی تو این نسل هم تا الان 3DS بهترین فروش کنسول ها رو داره و چندین ماهه از صدر جدول تکون نمیخوره
بی خیال سونی برتره چون سونیه :|

شما که معیارت فروش بیشتره کنسول ـه ، برو همون کنسولی و بخر که بیشتر فروش کرده ، دیگه جای بحث نداره !

از امضات معلومه که چه طرز تفکری داری ، سونی اومده گفته ممکنه از Vita بتونید به عنوان دسته PS4 استفاده کنید ، اگه جفتش رو دارید این آپشن هست ! نگفته برو Vita بخر به عنوان دسته :| حالا چطور این رو ربط می دی به شکست PSP هم بماند ، من هنوزم جوابم و نگرفتم کجا نوشته سونی 50 درصد سهامش رو از دست داده ؟!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
یک همچین چیزی بودش

آقا مهدي يه چيزي رو در نظر نميگيري سوني در نسل شش 150 مليون ps2 فروخت درست اما تو نسل 7 حدود 80 مليون ps3 فروخته و نود مليون هم psp كه وقتي با هم جمع كني ميشه 170 مليون كنسول ميبيني كه به نسبت رشد هم داشته فقط يه كم جابجا شده
بعلاوه اينكه گذشته ها گذشته خودت ميدوني كه من نينتندو فنم مثل خودت و از روي فن بازي اينو نميگم اما به گزارش IGN پيش فروش PS4 ركورد پيش فروش PS2 رو زده تا به حال هيچ وقت سوني يه همچين لانچ پر قدرتي نداشته ازون طرف هم مايكرو هم بد عمل نكرده ولي نينتندو داره بد در جا ميزنه الان من به عنوان كسي كه تمام كنسول هاي خونگي نينتندو رو خريده بازيهاي اوريجش رو هم داره خيلي هم با نينتندو حال ميكنه اصلا انگيزه اي خريد Wii U رو ندارم اما بشدت منتظرم كه يه PS4 بخرم.

توي تمام نسل ها چند تا دليل موجه وجود داشت كه كنسول نينتندو رو بخري
N64 بهترين زلدا هاي تاريخ رو داشته اون بازي جيمز باندش فوق العاده بود و......
Gamecube سري رزيدنت اويل رو انحصاري كرد دو تا مترويد فوق العاده داشت. Eternal Darkness انحصاريش بود
WII هم كه گفتن نداره هم خيلي ارزون بود هم خيلي فان
اما به WII U ميرسيم واقعا تا اينجا صفر تا ببينيم بعدا چي ميشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
X
BAYONETTA 2
MONSTER HUNTER 3 ULTIMATE
FIRE EMBLAM X SHIN MEGAMI TENSI
.
.
.
.
.
خوب اينو شما با چيزايي كه مايكرو وسوني دارن منتشر ميكنن مقايسه بكن متوجه ميشي كه واقعا سال سال نينتندو نيست حتي الان وي يو متاسفانه بازي هاي مولتي رو هم درست درمون نداره يكي مياد يكي نمياد :-s

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
خوب اينو شما با چيزايي كه مايكرو وسوني دارن منتشر ميكنن مقايسه بكن متوجه ميشي كه واقعا سال سال نينتندو نيست حتي الان وي يو متاسفانه بازي هاي مولتي رو هم درست درمون نداره يكي مياد يكي نمياد :-s

داداش این رو قبول دارم سال خوبی نیست برای وی یو ولی فقط امسال !
سال های بعد کسی بهش نمیرسه !
در مورد سونی خوب اون قضیش فرق میکنه تاج سره من خودم فن دو آتیشه ی سونی ام در مورد اون چیزی نمیگم چون عین بت میمونه برام !
ولی مایکرو رو زیاد قبول ندارم قبول دارم ها ولی زیاد قبول ندارمش کلا بازی های خاص و خوبی نداره !
جون من عشق بازی ژاپنی هستم میدونم وی یو و 3دی اس و پی اس 3 و پی اس 4 و ویتا بهترین جا هستن برای این جور بازی ها !
ماشالاه ایکس باکس اصلا توی این فاز نیست !
ولی در کل به نینتندو و سونی توحین نکنید ! شرکت های بسیار خوبی هستن !
این تاپیک هم خیلی مسخره شده !
لطفا یکی بیاد جمع کنه این تاپیک رو !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
داداش این رو قبول دارم سال خوبی نیست برای وی یو ولی فقط امسال !
سال های بعد کسی بهش نمیرسه !
در مورد سونی خوب اون قضیش فرق میکنه تاج سره من خودم فن دو آتیشه ی سونی ام در مورد اون چیزی نمیگم چون عین بت میمونه برام !
ولی مایکرو رو زیاد قبول ندارم قبول دارم ها ولی زیاد قبول ندارمش کلا بازی های خاص و خوبی نداره !
جون من عشق بازی ژاپنی هستم میدونم وی یو و 3دی اس و پی اس 3 و پی اس 4 و ویتا بهترین جا هستن برای این جور بازی ها !
ماشالاه ایکس باکس اصلا توی این فاز نیست !
ولی در کل به نینتندو و سونی توحین نکنید ! شرکت های بسیار خوبی هستن !
این تاپیک هم خیلی مسخره شده !
لطفا یکی بیاد جمع کنه این تاپیک رو !
واقعا منم دوست دارم نينتندو به روزگار اوجش برگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر