استفاده از PS Vita به عنوان کنترلر PS4 نیاز به برنامه نویسی سازندگان دارد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
vita.jpg

آقای Shuhei Yoshida که رئیس Sony Worldwide Studios می باشند در تویئتر اعلام کرده اند که قابلیت استفاده از کنسول دستی PlayStation Vita به عنوان کنترلر کنسول PlayStation 4 نیازمند به برنامه نویسی مخصوص دربازی، توسط بازی ساز می باشد.
پاسخ ایشان در رابطه با استفاده Vita به عنوان کنترلر دوم :
در حالت عادی بایستی بگویم خیر.مگر اینکه یک بازی برای استفاده از PS Vita برنامه ریزی شده باشد.
کنسول PlayStation Vita قابلیت های جانبی دیگری نیز بجز Remote Play خواهد داشت و برای برخی بازی ها در PS4 می تواند یک وسیله الزامی می باشد.
PlayStation 4 پاییز 2013 خواهد آمد
EGM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
soul sacrifice, MGS HD colection, persona 4, gravity rush, uncharted, killzone mercenary,muramasa rebirth, dragons crown, tearaway,little big,...
قصد دعوا ندارم ولى ويتا بازى کم نداره.
به نظر من يه برتريم نسبت به PSP داره اونم بازى هاى انحصاريو خاص خودشه.
psp بيشتره بازياش پورت ps2 بود يا يه جورى همون بازى با داستان جديدو گرافيک پايين تر
منم دعوا ندارم.البته این بازی هایی که شما گفتید فقط بازی های قشنگ بودند و از ***** خشن و پیشرفته ای که دوستمون سر کوفتشو زدن عبور نکردند!وگرنه من لیست بیارم که 2 صفحه میشه این جوری!آخه من که با بازی های ویتا مشکل ندارم،با اینکه طرف میاد خیلی خوشگل زلدا و ماریو و Animal Crossing و .... رو ترول می کنه بعد میگه کنسول ما بهتره!اینش حرص دهنده است!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
کدوم بالاخره؟ بچگانه یا تمام سنین؟8-|
ببین اکثر بازی های 3DS درجه سنتی E یا T رو داره.خیلی به ندرت پیدا میشه که درجه سنتی M رو داشته باشه.بطور کلی بخوام بگم اکثر بازی های 3DS در جه سنی E رو داره.
میتونم سر این جمله احمقانه ات تا 7 صفحه بحث کنم!فقط اینو بدون بازی ای که نینتندو میسازه درجه بندی For Everyone داره و از همین حیث کلّی به موفقیت و فروش بازی هاش کمک میشه مثل سونی احمق نیست که از هر 5 تا انحصاری فوق العاده اش 4 تاش درجه بندی M داشته باشند تا نصف ملّت نرن سراغش!بعدم اسپلینتر سل و کستلوانیا و متال گیر و رزیدنت اویلش رو هم حساب نکردی برادر!بعدم شما که دم از ویتا میزنی 4 تا عنوان قشنگ و خشن و پیشرفته نام ببر ما فیض ببریم!;)

منم دعوا ندارم.البته این بازی هایی که شما گفتید فقط بازی های قشنگ بودند و از ***** خشن و پیشرفته ای که دوستمون سر کوفتشو زدن عبور نکردند!وگرنه من لیست بیارم که 2 صفحه میشه این جوری!آخه من که با بازی های ویتا مشکل ندارم،با اینکه طرف میاد خیلی خوشگل زلدا و ماریو و Animal Crossing و .... رو ترول می کنه بعد میگه کنسول ما بهتره!اینش حرص دهنده است!
صبر کن بزار واضح و دقیق برات توضیح بدم.همونطور که بالا گفتم در حال حاضر اکثر باری های 3DS درجه سنی E یا T رو داره.اون بازی های قشنگی که نام بردن بازی هایی هستن که درجه سنی M رو دارن و از هر 20 تا بازی 3DS تنها 1 بازی اون اینطوری میشه که اونم معلوم نیست که نینتندو هر چند سال یکبار بخواد از اینجور بازی ها بزنه و از اونور سونی اومده بطور یکسان از هر بازی یا کامل تر بخوام بگم برای هر درجه سنی به بازی رو تدارک دیده.بازی های مثل رسیستنس یا انچارتد و کیلزون و... رو برای درجه سنی M زده و از طرفی هم بازی هایی مثل ریمن و لیتل و... رو اومده برای درجه سنین E یا T زده.اینطور نیستش که بیاد فقط وری درجه سنی E یا T تمرکز کامل کنه و درجه سنی M رو بیخال بشه و بیاد هر چند سال یکبار برای این درجه سنی بازی تدارک ببینه.همونطور که قبلا گفتم من خودم قبلا 3DS داشتم و بخاطر همین موضوع رفتم ویتا گرفتم چون بازی هایی مثل ماریو و زلدا بدرد من نمیخوره.ضمنا دوست عزیز کسی ماریو و زلدا رو ترول نکرد بحث اینه که نینتندو اومده فقط تمرکزشو روی این 2 تا بازی گذاشته و از نظر من بخوام کلی بگم مخاطب نینتندو درجه سنتی E و T هستش نه درجه سنی M.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
تو اين فوروم طرفداراي نينتندو بچه هاي منطقي بودن كه متاسفانه اونا هم دارن بد عادت ميشن:|

داداش اینا نمیوتنن کلمات رو تجزیه وتحلیل کنن به من چه ربطی داره
وقتی میگم psp شکست خورد منظورم نسبت به ds هستش
دوستان هنوز فرق شکست مطلق و شکست در مقابل رقیب رو نمیدونن به من گیر میدن
اون بازی هایی که دوستمون نام بردن یا مولتی هست یا ریمیک
واقعا چه عنوان های شاخی داره ویتا کاملا مجاب شدم دوباره بخرم
ویتا اولین کنسول دستی ای بود که منو مجاب به خرید کرد اماپشتیبانی ضعیف این کنسول تاکنون ضربه سنگینی به کنسول زد و باعث شد من بفروشمش
جدیدا هم متا ارزش نداره و درجه سنی بازی ها شده معیار ارزش بازی
با ترول وی یو هم مغلطه نکنید چون چیزی عوض نمیشه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
داداش اینا نمیوتنن کلمات رو تجزیه وتحلیل کنن به من چه ربطی داره
وقتی میگم psp شکست خورد منظورم نسبت به ds هستش
دوستان هنوز فرق شکست مطلق و شکست در مقابل رقیب رو نمیدونن به من گیر میدن
اون بازی هایی که دوستمون نام بردن یا مولتی هست یا ریمیک
واقعا چه عنوان های شاخی داره ویتا کاملا مجاب شدم دوباره بخرم
ویتا اولین کنسول دستی ای بود که منو مجاب به خرید کرد اماپشتیبانی ضعیف این کنسول تاکنون ضربه سنگینی به کنسول زد و باعث شد من بفروشمش
جدیدا هم متا ارزش نداره و درجه سنی بازی ها شده معیار ارزش بازی
با ترول وی یو هم مغلطه نکنید چون چیزی عوض نمیشه
الان:
soul sacrifice, MGS HD colection, persona 4, gravity rush, uncharted, killzone mercenary,muramasa rebirth, dragons crown, tearaway,little big,...
بین اینا فقط یه MGS اش ریمیک ه, بقیشون انحصاری ان!
پ.ن: یعنی بیشترشون انحصاری ان:D نه کلشون:D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
قصد دعوا ندارم ولى ويتا بازى کم نداره.
به نظر من يه برتريم نسبت به PSP داره اونم بازى هاى انحصاريو خاص خودشه.
psp بيشتره بازياش پورت ps2 بود يا يه جورى همون بازى با داستان جديدو گرافيک پايين تر

آقا من هیچی نمیگم خودت داری میگی psp بیشتر بازی هایش پورت بود يا يه جورى همون بازى با داستان جديدو گرافيک پايين تر
الان اینی که شما گفتی دقیقا روی ویتا هستش
,little big ،MGS HD colection ،uncharted، MK، ninja gaiden
طبق چیزی که خودت داری میگی ها
Wii U خوبه
اگر معیارت برای خوب بودن کنسول سخت افزار ئو گرافیک بازی هست نه اصلا هم خوب نیست
اگر این 4 تا عنوان رو نداشت چیکار میکردین!!میشه یه 4 تا بازی دیگه تو همین سبک نام ببری!!
جالبه مثل اینکه بگی tlou uncharted و gow و ازش بگیری ازش چی میمونه واقعا من جلوی این منطق کم آوردم

نینتندو برای 3DS بازی تو هر سبکی گذاشته

Jrpg
monster hunter 4
fire emblem
shinji mikami tensei IV
هر کدومشون یک عنوان شاخ هستن

fighiting

tekken
Street fighter
dead or alive
super smash bros

sport

fifa
pes

racing

asphalt
ridge racer
driver
mario kart 7

action adventure

batman arkham origins
zelda
lego city
castelvania

survival horror

Resident Evil: The Mercenaries
re revelation

و بازی های مثل luigi mansion که خودش یک بازی واقعا متفاوت هست و تا بازی نکنی متوجه نمیشی چی میگم خود من بازیش نکده بودم وقتی بازی کردم واقعا خوشم اومد خیلی جالب بود

راستی این muramasa rebirth هم نسخه ی ریمیک شده Wii هستش ( صرفا جهت اطلاع شما)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
درود به شرف مایکرو فن ها ... حداقل فروش 80 میلیونی ps3 رو نمیگن یه شکست مفتضحانه .... البته بعضی هاشون میگن ...

بله ps3 رو اگر بخواهیم تکی بهش نگاه کنیم فروش 80 میلیونی کرد و موفق شد اما اگر بخواهیم در کنار کنسول هایی مثل Wii با فروش 100 میلیونی نگاه بکنیم و همچنین نگاهی به میزان بازارش در نسل قبل بکنیم یک شکست براش بوده چون بازارش رو به نینتندو و مایکروسافت داده

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
بله ps3 رو اگر بخواهیم تکی بهش نگاه کنیم فروش 80 میلیونی کرد و موفق شد اما اگر بخواهیم در کنار کنسول هایی مثل Wii با فروش 100 میلیونی نگاه بکنیم و همچنین نگاهی به میزان بازارش در نسل قبل بکنیم یک شکست براش بوده چون بازارش رو به نینتندو و مایکروسافت داده

خوب اگر اینجوری بخوایم نگاه کنیم که wii u هم این نسل قطعا 100 ملیون فروش نمیکنه بنابراین جوری شکست میخوره که اونسرش ناپیدا.و بازارش رو داده به سونی و ماکروسافت:|
واقعا این تحلیل هاتون 2 لول سطح علمیه سایت رو بالا میبره

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
واااااای ینی هر دفه باز باید بیایم اینجا ببینم که دارن تو سر نینتندو میزنن!
دوستان عزیز آنتی نینتندو:
۱-PSP فروش ۸۰ ۹۰ میلیونیشو مدیون چندتا مورد بود:۱-اولین کنسول دستی شرکت سونی بود و اون زمان سونی موفقیت زیادی رو به واسطه PS1 , PS2کسب کرده بود و همه امیدوار بودن به این شرکت که کنسول دستی شون هم خوب فروش میره ۲- امکانات مولتی مدیایی که همراه این کنسول بود و البته اندازه بزرگ نمایشگر به نسبت نمایگر های دستگاه های پرتابل اون زمان ۳- عقب بودن گرافیک کنسول دستی شرکت رقیب ینی DS خیلی ها رو به سمت سونی و PSP کشوند اون اوایل هم انصافا خیلی خوب فروخت
ولی بعد از یه مدت به علت مسایلی مثه کپی خور شدن و قیمت نسبتا پایین تر بازی ها خیلی از شرکت های ثرد پارتی دیگه از سونی فاصله گرفتن و حاظر نشدن براش بازی درست کنن(فک کنین اون همه زحمت کشیدن واسه گرافیک بازی با توجه به قابلیت سخت افزاری PSP ولی خوب آخرش چی میتونه ۴۰ ۵۰ دلار بفروشیش).
وختی ما میگیم PSP شکست خورد ببینین چقد از نظر نرم افزاری واسه سونی سود دهی داشته حرف ما صرفا از نظر فروش سخت افزار نیست
کنسول دستی الان شرکت سونی هم با اینکه امکانات و پتانسیل عالییی داره ولی به علت عدم حمایت سونی و به تبع اون شرکت های ثرد پارتی داره روند نزولی PSP رو طی میکنه!
حالا چرا اسمشو میزاریم شکست؟؟ چون بعد دوسال غیر از اون اوایل که چندتا بازی خوب واسش اومد بعد اون دیگه عنوان خاصی نه واسش تایید شد نه به تبع اومد براش.الان به ویتاهای تو خونه هامون نگا کنیم میبینم تو کمدن و دارن خاک میخورن
حالا نینتندو 3DS
غیر از عناوین اوایلش مثه Mario 3d landو متال گیر و ماریو کارت و بعدش هم revelations
مرتب داره بازی براش تایید میشه و میاد(اکثرا هم متاهای بالایی رو ثبت کردن که یعنی کیفیت بالایی دارن مثه Fire eblem و لویجی منش و ....)
Eshop ش نسبت به پارسال روند عالییی داشته هر روز غنی تر میشه و تقریبا تمام عناوینشو میشه به صورت دیجیتالی خرید
بعد یه مدت اومدن و مدل XL رو معرفی کردن که این کنسول رو خیلی دوست داشتنی تر کرد با نمایشگر بزرگتر و عمر باطری بیشتر
در مورد Wii U مهدی جوابتونو داده و همیشه میده و من نیازی نمیبینم حرفاشو تکرار کنم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب اگر اینجوری بخوایم نگاه کنیم که wii u هم این نسل قطعا 100 ملیون فروش نمیکنه بنابراین جوری شکست میخوره که اونسرش ناپیدا.و بازارش رو داده به سونی و ماکروسافت:|
واقعا این تحلیل هاتون 2 لول سطح علمیه سایت رو بالا میبره
بله مطمئناً Wiiu نمیتونه موفقیت کنسول قبلش رو تکرار کنه و من هم در این زمینه با شما موافقم اما اونجوری شکست میخوره نه
ببین ما تو اقتصاد یک چیزی داریم به نام سهم از بازار هر چقدر این مقدار افزایش پیدا کنه نشان دهنده ی موفقیت محصول شما در بازار و مردمه
وقتی شما سهم از بازارت کم میشه یعنی اینکه یا محبوبیت رو از دست دادی یا رقبای دیگه محصولات بهترو با کیفیت تر از شما روانه ی بازار کردن
خود من پیش بینی میکنم wiiu نهایت نهایت 50 میلیون فروش کنه که اینم باز بستگی به بازی هایی که براش میاد داره والا 35 الی 40 میلیون هم به زور میفروشه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
بله مطمئناً Wiiu نمیتونه موفقیت کنسول قبلش رو تکرار کنه و من هم در این زمینه با شما موافقم اما اونجوری شکست میخوره نه
ببین ما تو اقتصاد یک چیزی داریم به نام سهم از بازار هر چقدر این مقدار افزایش پیدا کنه نشان دهنده ی موفقیت محصول شما در بازار و مردمه
وقتی شما سهم از بازارت کم میشه یعنی اینکه یا محبوبیت رو از دست دادی یا رقبای دیگه محصولات بهترو با کیفیت تر از شما روانه ی بازار کردن
خود من پیش بینی میکنم wiiu نهایت نهایت 50 میلیون فروش کنه که اینم باز بستگی به بازی هایی که براش میاد داره والا 35 الی 40 میلیون هم به زور میفروشه
بله اینجا حرف شما کاملا درسته سهمت از بازار کم میشه ولی دیگه نمیشه گفت کاملا شکست خورده که بعضی دوستان میگن شکست مفتضحانه
ضمن اینکه هیچ وقت بازار دست یه شرکت خاص نمیتونه باشه همیشه رقیب هایی اضافه میشه.قانون انحصار طلبی هم که دیگه وجود نداره و یک شرکت نیمتونه بگه مثلا من چون بلو ری رو دارم دیگه به هیچ شرکتی نمیدم و همین بلو ری میشه واسه من برگه برنده که سر تر از رقیبام باشم
بنابر این همیشه وجود رقیب های متعدد ثابت شده هست.به همین علت هم فروش یه محصول با اومدن رقیب کم میشه ولی ایا میشه گفت اون شرکت اولی کاملا شکست خوردست؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بله اینجا حرف شما کاملا درسته سهمت از بازار کم میشه ولی دیگه نمیشه گفت کاملا شکست خورده که بعضی دوستان میگن شکست مفتضحانه
ضمن اینکه هیچ وقت بازار دست یه شرکت خاص نمیتونه باشه همیشه رقیب هایی اضافه میشه.قانون انحصار طلبی هم که دیگه وجود نداره و یک شرکت نیمتونه بگه مثلا من چون بلو ری رو دارم دیگه به هیچ شرکتی نمیدم و همین بلو ری میشه واسه من برگه برنده که سر تر از رقیبام باشم
بنابر این همیشه وجود رقیب های متعدد ثابت شده هست.به همین علت هم فروش یه محصول با اومدن رقیب کم میشه ولی ایا میشه گفت اون شرکت اولی کاملا شکست خوردست؟

ببین اختلاف 150 میلیون و 80 میلیون واقعا کمه
اونی که میگه شکست مفتضحانه حرفش چرته اما حداقل نزدیک به 50 درصد سونی بازارش رو از دست داد
منم نگفتم شکست کامل شکست کامل یعنی دریمکست و شکست نسبی مثل GC

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
خوب این آقا احتمالا تازه wii u دیده الآن جو گیره،دو روز دیگه یادش میره میگه میتونید موقع بازی با ps4 از ویتا به عنوان نعلبکی یا بشقاب در کنارتون استفاده کنید.
موندم اگه نینتندو نبود سونی میخواست اموراتشو چجوری بگذرونه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر