اساتید MAFIA l lکمک کنن

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
سلام من تو مرحله کارخونه گیر کردم همونجایی که هی کوکتل مولوتف میندازن بعد از اون مرحله که 27500 تا پول میده وقتی میام بیرون زده go to bruski shop or که اصلا تو نقشه چیزی معلوم نیست کل شهر رو هم گشتم ولی چیزی پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید اگه بی ادبی نباشه و زحمتی نیست لطفا به وبلاگم بیایید و راهنمایی کنید اخه معلوم نیست چه وقت جواب من داده بشه و من هم این سایت زیاد نمام چون نمیتونم با تشکر دمتون گرم avalbarca.mihanblog.com

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
یادش بخیر 1 ماه تمام وقت گذاشتم همه ی magazineهاشو پیدا کردم :d

باید برین چنتا مغازه دزدی کنین , مغازه های تفنگ فروشی , لباس فروشی ...

وقتی که پولتون به حد نصاب رسید میرین خونه جو میبینین خونه نیست و میفهمین که بردنش و ...;)

ARASH33

کاربر سایت
Jan 27, 2012
12
سلام من تو مرحله کارخونه گیر کردم همونجایی که هی کوکتل مولوتف میندازن بعد از اون مرحله که 27500 تا پول میده وقتی میام بیرون زده go to bruski shop or که اصلا تو نقشه چیزی معلوم نیست کل شهر رو هم گشتم ولی چیزی پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید اگه بی ادبی نباشه و زحمتی نیست لطفا به وبلاگم بیایید و راهنمایی کنید اخه معلوم نیست چه وقت جواب من داده بشه و من هم این سایت زیاد نمام چون نمیتونم با تشکر دمتون گرم avalbarca.mihanblog.com

سلام دوست عزیز go to bruski shop یعنی یه ماشین بردار ببر پهلو اون مرده که ماشین اوراق میکنه بعد ماشینو اوراق کن یا میتونی بری به مغازه دستبرد بزنی بالاخره یه کاری کن که پولت تا یه حدی زیاد بشه موفقب باشید

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اگه به Map هم رجوع كنيد ميبينيد كه تو گوشه تصوير نوشته بايد پولتون به يه حد معيني برسه و شما مي تونيد با اوراق ماشين، دزدي و ... پولتون رو به اون حد مورد نظر برسونيد.

سلام دوستان يه سوال داشتم تو آخر بازي جو رو سوار ماشين ميكنن ميبرن ميكشنش؟
با توجه به ديدگاه ما نسبت به بازي بله ولي شايد تو DLCهايي كه بعدها عرضه شدن به ويژه ( زندگي جو ) شفاف سازي كرده باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر