از چه شخصیتی بدتون میاد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
همه ی شخصیت ها به جز شخصیت های بازیهای انحصاری pc + sam fisher-dante

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,216
نام
ماکان
ماکان تو چرا!!!

چون من اساسا با شخصیت هایی که ژاپنی نباشن حال نمیکنم!!:biggrin1:

ولی دور از شوخی من از مستر چیف بدم میاد چون به نظرم باید واسه یک ابر بازی مثل Halo (که من عاشق داستانشم و شصت دفعه کتابشو خوندم) باید یک شخصیت بهتری خلق میشد!!

از مارکوس خوشم نمیاد چون کلا از GeoW بدم میاد.

ار نیرو هم متنفرم چون جای دانته:love: رو گرفت!!

البته از خیلی های دیگه هم بدم میاد که همشون ژاپنی هستن و هیچ کس نمیشناسه، مثل ایکوتو تو سری Dark Stalker!!

من از Vamp تو بازی Metal Gear Solid بدم میاد یعنی ازش متنفرم!!
اصلا از اون قیافه ی مزخرف و چندشش بدم میاد.اون جایی که با رایدن داشت میجنگید ازش متنفر شدم!!
فکر کنم منفور ترین شخصیت Metal Gear Solidاست!!

سینا ومپ که خداست!! یعنی هر کسی تو این MGS حظور داره خداست!! منفورترین شخصیت MGS هم Raiden هستش (البته با MGS4 یکم از منفوریتش کم شد!!) دلیلشم این هست که تو MGS2 جای اسنیک رو گرفت. (درست مثل نیرو!)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بابا همه که از مارکوس و مستر چیف بدشون میاد ماکان تو چرا!!

همه جا فن بازی :biggrin1:

بابا اولا بخدا من دلیل دارم : درسته هردوشون برای طرفدارها بازی موفقی هستند اما مارکوس که فقط دنبال غولهای بزرگ میکنه و کاور میگیره میکشه و از مسترچیف هم بذیل بیش از حد تخیلی بودنش خوشم نمیاد :biggrin1: فنم کجا بود فن من سوخته :biggrin1:

در مورد پست آخر ماکان : تایید میکنم من شخصا عاغق ومپ هستم با اون حرکاتش و اون صدای باحال و غیره :love:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
1-من از نرو بدم میاد
2-من از نرو بدم میاد
3-از نرو بدم میاد
4-از اون یارو بدم میاد
5-بدم میاد بدم میاد بدم میاد................

من از این نرویی بدم میاد :biggrin1:

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
حیف اون مارکوس عزیز نیست که از اون بدتون میاد .
من از اون کچله وحشی بی سواد بدم میاد ریش بزی اش.(شوخی بود از کریتوس خیلی خوشم میاد ولی فن بوی یازی هزار درد سر)
جدی ازاون اس... تو to humanبدم میاد .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ولی دور از شوخی من از مستر چیف بدم میاد چون به نظرم باید واسه یک ابر بازی مثل Halo (که من عاشق داستانشم و شصت دفعه کتابشو خوندم) باید یک شخصیت بهتری خلق میشد!!
بسیار عالی ، منم همین نظر رو دارم . وقتی نه ماسکش رو بر میداره نه یه فلش بک ازش نشون میدن حتی دایلوگ هاش توی بازی به 5 خط هم نمیرسه احساس میکنم دارم با یه رباط بازی میکنم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,216
نام
ماکان
حیف اون مارکوس عزیز نیست که از اون بدتون میاد .

تو یک نکته رو تو شخصیت پردازی این کارکتر نام ببر. به قول محمد فقط بلده دنبال قول های 100 متری بگرده!! همین کریتوس (که ان روز واسش آفتاب بالانس میزدی الان داری به دلایلی آشکار ازش بد میگی) کلی شخصیت پردازی داره.

من به شخه از شخصیت هایی خوشم میاد که بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. مثل اسنیک، کلود و ... . با اینکه Halo داستان عظیمی داره اما مستر چیف اصلا شخصیت پردازی نداره. اگه داره لطف کنید یکی به من توضیح بده!!

بعد من نمیدونم قضیه این فن بوی چیه هی تکرار میکنید!! نکنه واقعا فکر کردید چون خودتون عاشق GeoW هستید بقیه هم بایداز ان خوششون بیاد؟ حالا بقیه دنیا به کنار، تو نظر سنجی همین سایت هم جفت این شخصیت ها در مقابل همین کچل بی سواد (انگار مثلا بقیه شخصیت ها دکتر مهندسن، کریتوس توشون حفره هستش!!:biggrin1: -البته بحث دکتر گوردن سواست!!!) کریتوس و خدای شخصیت ها اسنیک سوسک شدن...

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
از نرو بدم میاد!
خیلی لوسه......! :sick:

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
منم از این پیرمرد چروک و پاتال snake حالم بهم میخوره :sick:
آخه این پیرمرد مفنگی چطوری میتونه اینطور بجنگه:confused: اون حتی جرات خودکشی نداشت:punish: (ای خاک تو...)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,216
نام
ماکان
آخه این پیرمرد مفنگی چطوری میتونه اینطور بجنگه

اسنیک که پیر نیست!! فقط چون بافت های بدنش شروع به فاسد شدن کرده بدنش اینجوری شده...

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
ولی بازم ما به همه عشق می ورزیم:biggrin1:

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
منم از این پیرمرد چروک و پاتال snake حالم بهم میخوره :sick:
آخه این پیرمرد مفنگی چطوری میتونه اینطور بجنگه:confused: اون حتی جرات خودکشی نداشت:punish: (ای خاک تو...)
:laughing: فکر کنم mgs 4 تو تاحالا عکسشم ندید
چون اگه میدید به اسنیک نمیگفتی پیر چون اصلا داستانشو نمیدونی
بعد میای نظر مدید :laughing:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
جون هرکی دوست دارید مطالب جنجالی ننویسید:D

الان 5-6 نفر دیگه بن میشن!

هر کی نطری داره یکی از مارکوس یکی از کریتوس یکی هم از اسنیک جای بحثی نیست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر