از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟چقدر کار می ده؟

از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BA%D0%B0%20Duracell%20MX%201500%20AA%20Turbo.jpg

4 تاییش 2700 مثل بز کار میده :D

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
من از این مدل استفاده میکنم خیلی خوب جواب میده راستش دلم به پلی کیت نمیرفت اصلشو گفتن 50! نگرفتم همین خوب داره جواب میده انگلیسیه مصل این که

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بهترین باتری که به نظر من وجود داره و خیلی با دسته XBOX سازگار هست durasel هست
من 4 تا شو خریدم 18 تومن خیلی عالی جواب میده شارژی هست و 2650 آمپر
با روزی 4 ساعت بازی 15 روز یا بیشتر شارژ می کنم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من از اين استفاده ميكنم !!
در واقع باتري قابل شارژ انرجايزر هست كه چيزي حدود 2400 ميلي امپر هر باتريش قدرت داره ( حدودا دو برابر اون دوراسل هايي كه فابريك دسته هست ) مثال براي مشخص كردن قدرتش )
واقعا هم كار ميكنه ها در هر دوره ي شارژش !!!
جفتي 9 تومن

NH15VP.JPG

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
فکر کنم بین 20-30 توم نه :d

اره ديگه
هر باتريك ه شارژر همراهشه فقط 15 تومن پول اون شارژره !!!
كه من خيلي در اين مورد تحقيق و بررسي كردم !!
شارژر هاي 5 تومني هم همون كارو ميكنه :d
بيخودي پول حروم اين تبليغات نكنيد !
يه جفت باتري با شارژر معمولي ;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ماشالا دوستان چه بنداز بندازی وجود داره تو تهران بزرگ :d ما خودمون فروشنده ی انواع باتری شارژی و غیر شارژی هستیم این قیمت ها رو که میبینم برق از کله ی ادم میپره ، ماشالا به انصاف ما شهرستانی ها :d

اون دوستی که انرژایزر 2400 رو میخری 9 تومن بدون اون اصلا اصلی نیست ، چون اصلیش خیلی وقته تو بازار پخش نمیشه ( ویزیتور شرکت همین رو برامون میاره ولی ما نمیگیریم چون مشتری راضی نیست ازش ) قیمت فروش خودمون هم 6500 تومن بود یکی ، دو سری که این رو اوردیم . در ضمن هر باتری شارژی 1.2 ولت قدرت داره یعنی حدودا 0.3 کمتر از یک باتری اصلی انرژایزر مشکی اصلی یا همون دوراسل اصلی . پس هیچوقت باتری شما 2 برابر قدرت دوراسل رو نداره ( تلقین هم خوب چیزیه ها :d )

اون شارژر سونی با 4 تا باتری رو هم خودمون همین الان موجود داریم 21000 تومن . کارائیش خوبه ولی هیچوقت به شارژر کونوک کویئک شارژ که 40 تومنه و خودم دارم و 1 ساعته شارژ میکنه نمیرسه ( البته از اختلاف قیمتش مشخصه )

koorosh sh

دوست عزیز تمام شارژر ها یه کار میکنن ولی مطمئنا شارژر 5 تومنی که باتری 2500 میلی آمپر رو نیمسوز میکنه در عرض یک سال و هر دفعه هم فقط حداکثر 1500 میلی آمپرش رو شارژ میکنه اونم با مدت زمان شارژ حدودا 20 ساعته ، با یه شارژر کونوک 30- 40 تومنی یا سونی 28 تومنی که باتری رو برای 2 سال و نیم سالم نگه میداره و در عرضه 2 ساعت کامل شارژ میکنه تفاوت دارن ! بهتره ادم ندونسته در مورد هر چیزی اظهار نظر نکنه :d عزیز دلم همه ی اینا فقط تبلیغات نیست .

در اخر این که من خودم برای کنترلر از باتری های سونی استفاده میکردم ، اما چیزی که مهمه اینه که دوستان اولا به تاریخ باتری ها توجه کنن ، ثانیا باتری های 2900 یا 3000 میلی آمپر مطمئننا تقلبی هستن و این عدد نادرسته . الان تو باتری های موجود کملیونِ Alwayes Ready و سونی جنس های خوبی هستن تقریبا ، هرچند الان جنس تقلبی خیلی زیاد شده و سعی کنید از شارژر های 3 تومنی و 5 تومنی و ارزون قیمت استفاده نکنید .

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
آقایون این هم جدیدترین اختراعم
Yahoomain.gif

من از این باتری استفاده میکنم

برای کسب اطلاعات بیشتر همینجا سوال کنید
tounge.gif

البته به نظر من این باتری هم در نظر سنجی اضافه کنید

22aun1y3xp4v3v31pojh.jpg

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
باتریهای قابل شارژ سونی که اگر با باتری شارژر Sony شارژ بشه محشره . حدود یک هفته بازی میکنم باهاش و 6 ساعت میزنمش به شارژ تا هفته ی دیگه . البته Duracell بهتره فکر کنم

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
باتری ای که تو خوذه Xbox ــه شارژیه ؟(Duracel)
اصلا چه جوری میشه فرق بین یه باطری شارژیو یه باتری غیر شارژی رو تشخیص داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر