ارور Unplayble Disc

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
نمیدونم جای درستی هست یا نه ولی من کنسولم رو تازه گرفتم ، توی هیچ بازی مشکل نداشت تا سول کالیبر4 رو گرفتم ، وقتی بازی رو میذارم صفحه سیاه میشه و هچ اتفاقی نمی افته ... به نظر تون مشکل از دیسکه یا ...
توی بازی نینجا گیدن2 هم توی مرحله دومش دیشب دستگاه فریز شد ... (در ضمن هیچ کدوم از این دو بازی روی هارد ریخته نشدند...)
ممنون:laughing::(:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نمیدونم جای درستی هست یا نه ولی من کنسولم رو تازه گرفتم ، توی هیچ بازی مشکل نداشت تا سول کالیبر4 رو گرفتم ، وقتی بازی رو میذارم صفحه سیاه میشه و هچ اتفاقی نمی افته ... به نظر تون مشکل از دیسکه یا ...
توی بازی نینجا گیدن2 هم توی مرحله دومش دیشب دستگاه فریز شد ... (در ضمن هیچ کدوم از این دو بازی روی هارد ریخته نشدند...)
ممنون:laughing::(:(

Soul Calibur IV احتمالا مشکل داشته.دیسک رو تعویض کن.این مشکل رو خیلی ها با Asssassins Creed هم داشتن.
در مورد فریز کردن گاهی اوقات توی بازی هم خیلی نگران نشو طبیعی هست.ممکنه از دیسک بازی باشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من هم این مشکل رو داشتم و پس از تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که مشکل از نوع دیسک های بازی هاست درایو من سامسونگ هست و به دیسک های مدل Aone مشکل دار ولی با نوع T-Gate و ورباتیوم مشکلی نداره.یک راه دیگه هم...شما بازی که می خواهید بازید کنید رو روی هاردتون کپی کنید و دیگه اصلا این مشکل پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر