ارسال درخواست رفع فیل.تر سایت های بازی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام

اول از همه خواهش میکنم از ارسال هرگونه مطلب سیاسی و ... جدا خودداری کنید تا تاپیک قفل و محو نشه.

میخواستم اطلاع بدم که سیستم جدیدی برای ارسال درخواست رفع فیل.تر هست (که شاید خیلی هاتون بدونید ولی برای اطلاع کسانی که نمیدونن این تاپیک رو زدم)
http://rafefil.ter.internet.ir
(اون نقطه ای که بین fil و ter هست رو بردارید تا بتونید وارد سایت بشید :d)

هر کس موافق هست برای سایت های مخصوص بازی (مثل gamespot ،gametrailer و steam) درخواستی ارسال کنیم بلکه اینجوری با زیاد شدن درخواست ها رسیدگی بشه

برای راحتی ارسال درخواست، 2 متن زیر رو برای 3 سایت بالا که گفتم آماده کرده ام، امیدوارم که همگی شرکت کنید بلکه به نتیجه برسیم
متن مربوط به سایت های gamespot و gametrailers:
با سلام.
سایت مورد نظر، سایتی است در رابطه با تریلرهای بازی و فاقد هرگونه مطلب مذهبی، سیاسی و ... می باشد. لذا خواهشمندم جهت رفع فیل.تر آن اقدامات مربوطه را انجام دهید.
با تشکر.
متن مربوط به سایت steam:
با سلام.
سایت مورد نظر، سایتی است در رابطه با خرید و فروش بازی و حتی بازی های ایرانی همچون گرشاسب نیز در آن به فروش میرسد، همچنین این سایت فاقد هرگونه مطلب مذهبی، سیاسی و ... می باشد. لذا خواهشمندم جهت رفع فیل.تر آن اقدامات مربوطه را انجام دهید.
با تشکر.

فقط حواستون باشه که موقع ارسال درخواست، نقطه کلمه فیل.تر رو بردارید. :d
پیشاپیش از همتون بابت همکاریتون تشکر میکنم.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
کار خیلی خوبیه ولی فکر نکنم مسئول مربوطه اهمیتی بده( بابت همین سایت ها زیاد درخواست دادم که میگم). این در خواست ها و نامه ها مستقیما میرن توی سطل اشغال دریافت کننده!

آخرین ویرایش:

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
یک درصد هم احتمال ندید استیم رو رفع ***** کنند :| حیف دادن مطلب سیاسی تو این تاپیک ممنوعه وگر نه .... :d

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تلاش دوستمون تقدیر میشه ولی:
اون قسمت در خواست رفع شیلتر فقط برای دکور سایت مصادیق هست وگر نه به قول دوستمون مستقیم به سطل آشغال اون کمیته وصله و هیچ تاثیری نداره...فعلا با توجه به شرایط موجود هر کس باید ضد شیلتر داشته باشه تا بتونه از اینترنت استفاده کنه در غیر اینصورت فقط 30% از محتوای اینترنت اصلی براش قابل دسترسی هست و این یعنی اسمش اینترانته نه اینترنت در واقع رک بگم بدون شیلتر شکن الان ما دقیقا همون اینترانت رو داریم چون 70% یا بیشتر محتوای اینترنت و پورتها و پروتکل ها و اپلیکیشن ها متاسفانه به طور کامل مسدود شدند و این نشون میده کسانی که پشت پرده ی اینترنت ایران نشستند و برای این شبکه ی جهانی تصمیم می گیرند مصمم هستند که هر چیزی که با تفکرات اون ها در تضاد هست رو به طور کامل مسدود کنند.
با این توضیحات مطمئن باشید خرید 3000-4000 تومان شیلتر شکن بسیار بهتر از وقت صرف کردن برای رفع شیلتر سایت های مورد علاقه است.
یه چیزی بگم بمونه پیش خودمون ولی اگر آشنا داشتم یا خودم بلد بودم سایت تعیین مصادیق مجرمانه یا همون شیلترینگ ایران رو هک میکردم و از دسترس خارجش میکردم :|

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
یه چیزی میگم.....سرور های کسپر اسکای هم قیلتر شده و خود نمایندگی کسپر توی ایران هم رفته پیگیری کرده بهشون گفتن حالا برید معلوم نیست رفع قیلتر کنیم یا نه!!!!
بعد بیان بخاطر نظرات ماها چیزایی ک ما میخوایم رو رفع کنن.!!!!!

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
IGN که خیلی وقته فیـــلتره.Gamespot هم چند بار فیـــلتر و رفع فیـــلتر شد اما این دفعه ی آخر انگار خیلی ازش شاکی شدند که رفع فیـــلتر نمیشه.Steam هم که برای من اهمیتی نداره به اون صورت.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
جهت اطلاع دوستان بنده فیل.تر شکن دارم :d ولی اگه رفع فیل.تر بشه راحت تر میتونیم تو سایت بگردیم و سرعت هم کاهش پیدا نمیکنه :d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من فکر نمی کنم به نتیجه برسه اما ارسال کردم و ظاهرا در حال برسی درخواست های قبلی هستند.

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اوریجین و یوپلی رو اینا رفع کیلتر کنن سایت های بازی پیش کش!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
به نظر میاد که این سامانه هم الکی هست و هیچ تاثیری نداره
هر 3 درخواست من رد شده، به هر 3 هم عین هم جواب دادن :|
موضوع درخواست رفع ***** تارنمای مورد نظر شما در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطرح گردید، اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه در تارنمای مزبور ، در حال حاضر با رفع ***** آن مخالف شده است

از مدیران خواهش دارم این تاپیک رو قفل کنن

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
به نظر میاد که این سامانه هم الکی هست و هیچ تاثیری نداره
هر 3 درخواست من رد شده، به هر 3 هم عین هم جواب دادن :|

از مدیران خواهش دارم این تاپیک رو قفل کنن

همون اول من چی گفتم!

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
این تلاش ها حداقل یه فایده ی خوبی داره اونم اینه که بفهمید با کیا سر و کار دارید، یک url که توش(خود url نه صفحه ی مربوطه) کلمه ی hardcore هست رو مسدود می کنن اونوقت درخواست رفع شیلتر یه سایت رو بپذیرند این اساتید؟ :)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر