ادامه GOD OF WAR در دست ساخت قرار دارد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
109798

سال ٢٠١٨ بازي GOD OF WAR عنوان بهترين بازي سال را كسب كرد و با پايان بازي مشخصا معلوم بود كه داستان كريتوس در نورس ادامه خواهد داشت...
اما به تازگي سونی سانتا مونیکا فهرست نیازمندی‌ های شغلی اي منتشر كرده و در آن اعلام شده شخص مورد نظر بايد دانش کافی از God of War محصول سال ۲۰۱۸ داشته باشد و بتواند به‌ خوبی در مورد مکانیزم‌ های بازی صحبت کند همچنين شخص مورد نظر باید تجربه‌ ی کار کردن روی پلتفرم‌ های نسل بعد را داشته باشد...
اين موضوع مشخص ميكند كه نسخه ي بعدي GOD OF WAR براي نسل بعد در حال ساخت است.
بعد از اينكه يكي از كاربران از توئيت هاي مختلف كوري بارلوگ متوجه جمله Ragnarok is Coming شده بود به احتمال زياد در نسخه ي بعدي شاهد رگناروك خواهيم بود . رگناروك يكي از وقايع اصلي در داستان هاي نورس بحساب مي آيد.

نيازمندي هاي شغلي سانتا مونيكا

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
اگه اشتباه نکنم شما قبل عرضه نسخه قبلی هم از این حرفا زیاد می‌زدی! بازی اومد و به شکل افسانه ای موفق شد ! الان این چیزی که میگی با شکوه تموم شد ! یه سری جدید با داستان جدید با آبیلیتی ها و سلاح جدید فقط با اسم گاد حضور کریتوسه !!! اون چیزی نیست که شما فکر کردی و با cod مقایسه کردی

اینا همش اثرات toxic فضای فروم از e3 2016 هست ! یه عده از سمت خودشون نا امید شدن ، کنسول هاشون داره خاک میخوره ، سرگرمی ندارن ، میان فضای مجازی رو سم پاشی میکنن !

متن کامل رو بزار تا ببینیم چی گفته و منظور چی بوده ، با برش یه بخش به خصوص نمیشه نتیجه گیری کرد

بعدشم در مورد کریتوس سه گانه همچین بی ربط هم نگفته !

متن کامل همون چیزیه که گذاشتم قبل و بعدش بحث ربطی به این موضوع نداره.
انگیزه کریتوس خانواده و عذاب وجدانش بود بار های تو بازی های قبلی دیدیم که چقدر زن و بچشو دوست داشت کسی که اصلا خبر داشته باشه از داستان نسخه های قبلی نمیتونه چنین حرفی بزنه

Sent from my G3112 using Tapatalk

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آقا انصافا در مورد هر بازی بشه ایراد گرفت این نسل، از آنچارتد 4 نمیشه ایراد گرفت:D قشنگ پیک نسل بود تو روایت و کارگردانی کات سین و پیسینگ بازی. روایت بازی جوریه که خود ناتی داگ هم باید خیلی تلاش کنه بازی بهتر از این بسازه از لحاظ روایت. تک تک کاراکترها از لحاظ دیزاین گرفته تا شخصیت پردازی فوق العاده کار شدن. اون توییست مرحله زندان سم و ست پیس با جیپ هم دیگه واویلا:D به همه اینا گرافیک پشم ریزون که حتی از تریلر اولی هم بهتر بود + لول دیزاین فوق العاده و گیم پلی انعطاف پذیر رو اضافه کنین متوجه میشین با یکی از بهترین بازیای قرن 21 طرفیم:D
شانس اوردی ایراد گیر منطقی پیدا نکردی اقا سینای گل خودمون @sina_unl
که من انصافا نقدهاش قبول دارم مثل فراستی صنعت گیم هست خیلی دقیق نگاه میکنه اینا رو اکثر بازی های AAA محبوب رو اورریت میدونه RDR2 و U4 دلالیلشم قشنگ توضیح میده حالا بیخیالش نمیخواد دوباره بحثش باز بشه

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
متن کامل همون چیزیه که گذاشتم قبل و بعدش بحث ربطی به این موضوع نداره.
انگیزه کریتوس خانواده و عذاب وجدانش بود بار های تو بازی های قبلی دیدیم که چقدر زن و بچشو دوست داشت کسی که اصلا خبر داشته باشه از داستان نسخه های قبلی نمیتونه چنین حرفی بزنه

Sent from my G3112 using Tapatalk
واضح هست که اون تیکه رو داره از دید مردم میگه.حالا چند نفر گفتن ولی شما هنوز اصرار داری که نه مخاطبش فن های قدیمیه دی: خود کوری ازش پرسیده بودن گاو هارو رتبه بندی کن،گفته بود گاو اولی همیشه بهترین میمونه چون اون بود که پایه شخصیت رو ساخت و بعد از اون این شماره آخر قرار میگیره.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اینم داره میشه COD انحصاری پلی استیشن! به نظر من دیگه نباید ادامش بدن و باید بزارن همینجوری با شکوه باقی بمونه. ادامه دادنش فقط باعث لطمه به بازی میشه. این بازی به اون رشد و شکوفایی مورد نظر رسیده و دیگه جا برای پیشرفت نداره. تمامی طرفداراشم تا آخرین حد ممکن ارضا شدن و داستانشم به بهترین شکل ممکن تموم شد. ادامه دادنش میشه عین نسخه ی چهارم آنچارتد که هیچی به جز بالا رفتن از در و دیوار نداشت.

دقیقا نقطه ی قوت بازی همینه! گیمر از لحاظ داستانی در بالاترین سطح و ارضا شدن ممکن قرار میگیره و بعدشم پایان! قرار نیست چون ثور رو اخر بازی نشون دادن بیان یه نسخه ی دیگه عینا مث همین بسازن که توش کریتوس با ثور میجنگه و نفله ش میکنه! دقیقا همین داستان باعث شد بازی انقدر نمرات خفن بگیره.
جدا از بحث تغییر ساختار بازی باید قبول کنیم که شکل فعلی گاد آف وار طرفدار بیشتری پیدا کرده

البته من با ساختار قبلی خیلی بیشتر حال میکردم چون گیم پلی حساب کتاب بهتری داشت و دید بازیکن بیشتر و به بهترین شکل بود... ولی بنظرم هر بازی ای در هر ساختاری اگه درست ساخته بشه تاثیر گذار میشه ...
هر چند شماره بخان از بازی بسازن اگه مثل نسخه 2018 از همه لحاظ کار کنن مسلما همه ما باهاش حال میکنیم مثل قدیم ...

در ساخت نسخه های بعدی ، جدا از بخش بهبود مکانیزم های بازی و ... فقط ی حالت برای گاد آف وار وجود داره که افول کنه و اونم دوباره کشته شدن مهره های اصلی داستانه... چون سانتا مونیکا با این نسخه نشون داد میتونه از صفر ی بازی خوب بسازه ، میتونست ی IP جدید در قالب همین نسخه آخر منتشر کنه ولی محبوبیت کریتوس رو همچنان حس میکرد... انصافا هم کار درستی انجام داد

سانتا مونیکا میدونه بازیش تو چه جایگاهی قرار میگیره و تو نسل قبل هم با دیدن افول سری کلا بازی رو کوبید و از نو ساخت... مطمعن باشید کاری نمیکنه که بازی محبوبیت قدیمش رو از دست بده
بنظرم ی 3 گانه ساخته میشه تو اساطیر اسکاندیناوی....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: " MaMaSaN "

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اصلا مگه میشه دنیای گیم بدون این
شخصیت مگه میشه گرگ پیرمون دیگه نباشه
واقعا کاری که سانتا مونیکا کرد تو این نسخه هیچکدوم از بازیای سونی و استودیوهاش
نتونست کنه ؛ مدت طولانی بود هیچ بازی از نظر داستان سرایی منو ترغیب واسه تجربه نسخه بعدیش
نکرده بود که به نظر من این نقطه عطف god of war بود نسبت به بقیه
(البته بازی از همه نظر شاهکار بود و اینکه من فن این سری ایم شاید زیاد جوگیرانه دارم نظر میدم )

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
828
نام
آرش
اصلا مگه میشه دنیای گیم بدون این
شخصیت مگه میشه گرگ پیرمون دیگه نباشه
واقعا کاری که سانتا مونیکا کرد تو این نسخه هیچکدوم از بازیای سونی و استودیوهاش
نتونست کنه ؛ مدت طولانی بود هیچ بازی از نظر داستان سرایی منو ترغیب واسه تجربه نسخه بعدیش
نکرده بود که به نظر من این نقطه عطف god of war بود نسبت به بقیه
(البته بازی از همه نظر شاهکار بود و اینکه من فن این سری ایم شاید زیاد جوگیرانه دارم نظر میدم )
بازی که با اختلاف بسیار زیاد بهترین بازی سال میشه اونم در حضور غول راکستار هر آنچه که ازش تعریف کنید جوگیرانه نیست خیالت راحت بازی از همه نظر شاهکار کرد :-bd
برای من بهترین بازیه تاریخه و بی صبرانه منتظر نسخه نسل بعدیم. البته برای پرفورمنس بهتر میخوام اگه بشه روی پرو هم این شاهکارو تجربه کنم :x

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,915
نام
نریمان
آقا انصافا در مورد هر بازی بشه ایراد گرفت این نسل، از آنچارتد 4 نمیشه ایراد گرفت:D قشنگ پیک نسل بود تو روایت و کارگردانی کات سین و پیسینگ بازی. روایت بازی جوریه که خود ناتی داگ هم باید خیلی تلاش کنه بازی بهتر از این بسازه از لحاظ روایت. تک تک کاراکترها از لحاظ دیزاین گرفته تا شخصیت پردازی فوق العاده کار شدن. اون توییست مرحله زندان سم و ست پیس با جیپ هم دیگه واویلا:D به همه اینا گرافیک پشم ریزون که حتی از تریلر اولی هم بهتر بود + لول دیزاین فوق العاده و گیم پلی انعطاف پذیر رو اضافه کنین متوجه میشین با یکی از بهترین بازیای قرن 21 طرفیم:D
انچارتد ۴ بار اینکه خیلی بازی خوبی بود، ایراداتی هم داشت که بیشترش مربوط به پیس بازی بود. این ایرادا هم قشنگ تو دور دوم بازی کردن خودشو نشون میداد. Lost Legacy تو این زمینه خیلی بهتر عمل کرد و طراحی مراحل هم باز نسبت به ۴ پیشرفت کرد به طوریکه یکی از بهترین مراحل کل سری (از نظر من بهترین) تو این نسخه هست.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
انچارتد ۴ بار اینکه خیلی بازی خوبی بود، ایراداتی هم داشت که بیشترش مربوط به پیس بازی بود. این ایرادا هم قشنگ تو دور دوم بازی کردن خودشو نشون میداد. Lost Legacy تو این زمینه خیلی بهتر عمل کرد و طراحی مراحل هم باز نسبت به ۴ پیشرفت کرد به طوریکه یکی از بهترین مراحل کل سری (از نظر من بهترین) تو این نسخه هست.
با قسمت اول حرفت مخالفم:D 3 بار تموم کردم به زودی هم دور بعدی رو استارت میزنم:D. نسخه 4 جوریه که دیگه به اون صورت از ست پیس های به اصطلاح انفجاری نسخه های 2-3 و به خصوص 3 خبری نیست. عوضش این وسط جاشون رو دادن به ست پیس های کمتر + پرداخت بیشتر به شخصیت ها. به خصوص رابطه النا و نیتن. که همینم اتفاقا بازیو یه مقدار طولانی تر از نسخه های قبلی کرده. تقریبا به طور کامل هم به رابطه سم و نیتن پرداخته میشه و هم به رابطه النا و نیتن که اتفاقا همشون پایان فوق العاده راضی کننده ای دارن. شاید یه سری خوششون نیاد ولی خب به نظرم اینجا خیلی خوب جواب داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر