اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,732
دیشب ساعت 10-11 وضع اینقدر خراب بود که تو هر 3 ثانیه یکی از پارتی لفت میخورد
دیگه دارم ایمان میارم این مشکلات اخیر بابت *یلترینگ هوشمنده

amirinFo

کاربر سایت
Feb 10, 2016
39
آخرش خراب بود یا عالی بود؟
من دو سه روزه با پینگ 100 کسی رو تو کود پیدا نمیکنه ....خیلی جالبه. gta v اصلا مشکلی نیست فقط کود مشکل داره

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
آخرش خراب بود یا عالی بود؟
من دو سه روزه با پینگ 100 کسی رو تو کود پیدا نمیکنه ....خیلی جالبه. gta v اصلا مشکلی نیست فقط کود مشکل داره

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
مال منم همینجوریه

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
آقا فقط اینترنت منه که 2 روزه کلا هیچ کاری باهاش نمیتونم بکنم. ویرانه. هیچی باز نمیشه!!!!! به psn هم وصل نمیشه!!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,732
یکی از بچه ها زنگ زده بود به پارس آنلاین یارو میگفت درگاه ارتباطی با بیرون مشکل داره در حال پیگیری هستیم
شهید میشم تا بتونم جوین PSN شم

• Like
Reactions: m49663

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یکی از بچه ها زنگ زده بود به پارس آنلاین یارو میگفت درگاه ارتباطی با بیرون مشکل داره در حال پیگیری هستیم
شهید میشم تا بتونم جوین PSN شم
من چون فکر میکنم دست ای اس پی ها نیست زنگ نمیزنم . هر وقت بخوان درست میکنن . زنگ زدن من زیاد تاثیری نداره. انگار کلا اینترنت پکوندن

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من چون فکر میکنم دست ای اس پی ها نیست زنگ نمیزنم . هر وقت بخوان درست میکنن . زنگ زدن من زیاد تاثیری نداره. انگار کلا اینترنت پکوندن
ببین رفیق کاربری که از پارس آنلاین یا شاتل اینترنت داره اگر دچار مشکل باشه اول خودش باید مشکل رو از مودمش بررسی کنه بعد با ISP
بقیه کاربرایی که از ISPهای دیگه اینترنت دارند دور آنلاین بازی کردن رو خط بکشند و ناله نکنند چون فقط همون دو شرکت تونستند در زمینه ی گیم کمی مشکل گشا باشند
برای بازی فقط شاتل و پارس آنلاین از شرکت دیگه هستید حتی زحمت پست گذاشتن هم به خودتون ندین باید ISPرو عوض کنید!
تو همین تاپیک چندتا آدم مریخی دیدم که از مخابرات اینترنت داشتن از پینگش تعریف میکردن!
اما توی دنیای واقعی هر کی رو که دیدم دوست و آشنا شهر های مختلف غیر از این دو شرکت اینترنت داشتند ناراضی بودند

• Like
Reactions: majidazad

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
ببین رفیق کاربری که از پارس آنلاین یا شاتل اینترنت داره اگر دچار مشکل باشه اول خودش باید مشکل رو از مودمش بررسی کنه بعد با ISP
بقیه کاربرایی که از ISPهای دیگه اینترنت دارند دور آنلاین بازی کردن رو خط بکشند و ناله نکنند چون فقط همون دو شرکت تونستند در زمینه ی گیم کمی مشکل گشا باشند
برای بازی فقط شاتل و پارس آنلاین از شرکت دیگه هستید حتی زحمت پست گذاشتن هم به خودتون ندین باید ISPرو عوض کنید!
تو همین تاپیک چندتا آدم مریخی دیدم که از مخابرات اینترنت داشتن از پینگش تعریف میکردن!
اما توی دنیای واقعی هر کی رو که دیدم دوست و آشنا شهر های مختلف غیر از این دو شرکت اینترنت داشتند ناراضی بودند
حالا جالبه مخابرات پینگ خوبی نمیده اما تا قبل از این 2 سه روز من با 4جی بدون هیچ مشکلی بازی میکردم. یعنی بینظیر بود. عادت کرده بودم روشن میکردم و میرفتم تو بازی اما چند روز اینطور شده.من برای 4جی از مودم استفاده میکنم. تا چند روز پیش که به شدن جواب میداد . امیدوارم به حالت قبل برگرده

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
حالا جالبه مخابرات پینگ خوبی نمیده اما تا قبل از این 2 سه روز من با 4جی بدون هیچ مشکلی بازی میکردم. یعنی بینظیر بود. عادت کرده بودم روشن میکردم و میرفتم تو بازی اما چند روز اینطور شده.من برای 4جی از مودم استفاده میکنم. تا چند روز پیش که به شدن جواب میداد . امیدوارم به حالت قبل برگرده
4gهیچوقت درست جواب نمیده چون طبیعت سیمکارت با مودم بی مودم Nat type stric 3هست پینگش هم متغییر هست
شما دو راه بیشتر ندارید یا تغییر ISPبدید یا اینترنت وایرلس بگیرید
منظورم مبین دزد نیست!اینترنت وایرلس با مودم outdoorبیرونی یا خارجی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر