اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
اون جمله از قلعه حیوانات جورج اورول بود؟ :D

بله. می دونید؛ توصیه می کنم حتماً این کتاب رو اگر تاکنون نخوانده اید حتماً در چند روز آینده بخونید و به اتمام برسونید. البته می تونید نخونید و در چند روز آینده به مردم پیرامونتون نگاه کنید. تماشا کردن مردم در این چند روز مثل خوندن کتاب مزرعه حیوانات میمونه و کم از آن نداره.

نه:| از کلیله و دمنه چاپ 1 بود:|:D لول

این جمله شوخی است :d

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام دوستان من خیلی وقته توو بازیسنتر فعالیتی ندارم

فقط اومدم بگم سال ۹۵ هم داره میاد و هنوز این تاپیک بالاست :d

سال ۱۴۰۰ هم میبینیم باز این تاپیکو :d
:((:((:((:((:((

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
با یکی از بچه ها توی ایران میحرفیدم میگفت چند روزی هست نمیتونه BO3 Multi بزنه..امدیم اینحا ببینیم واقعا حرفش راسته یا نت اون مشکل داره
اقا فرشید ما خیلی وقت پیش فکر میکردیم این تاپیک دیگه از 400 تا بالاتر نمیره و همه مشکلات گیمرهای ایرانی حل میشه و حالا میبینم page 500 هم رد شد و شاهد شگفتی افرین های زیادی بر علیه گیمرهای شده
خیلی ها قبلا توی ایران فکر میکردن هک نشدن کنسول ها میتونه باعث از بین رفتن گمینگ در ایران بشه ولی هیچ وقت فکر نمیکردن ممکنه یک نفر هم اون طرف ترازو رو سنگین تر کنه که باعث تعطیل شدن انگیزه گیمرهای برای خرید بازی های اورجینال و از بین رفتن سرمایه گیمرها بشه
امیدواریم هیچ وقت "اینترنت مقاومتی" نه با اعصاب شما بازی کنه نه با سرمایه شما..

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
اختلال سال 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از...

با یکی از بچه ها توی ایران میحرفیدم میگفت چند روزی هست نمیتونه BO3 Multi بزنه..امدیم اینحا ببینیم واقعا حرفش راسته یا نت اون مشکل داره
اقا فرشید ما خیلی وقت پیش فکر میکردیم این تاپیک دیگه از 400 تا بالاتر نمیره و همه مشکلات گیمرهای ایرانی حل میشه و حالا میبینم page 500 هم رد شد و شاهد شگفتی افرین های زیادی بر علیه گیمرهای شده
خیلی ها قبلا توی ایران فکر میکردن هک نشدن کنسول ها میتونه باعث از بین رفتن گمینگ در ایران بشه ولی هیچ وقت فکر نمیکردن ممکنه یک نفر هم اون طرف ترازو رو سنگین تر کنه که باعث تعطیل شدن انگیزه گیمرهای برای خرید بازی های اورجینال و از بین رفتن سرمایه گیمرها بشه

پورت هاي udp بعضي اوقات بسته ميشن به خاطر اين نيست كه زير ساخت كاري انجام ميده البته عيد پارسال تقصير زيرساخت بود اما بيشتر اوقات به دليل تنظيم و كانفيگ بد روترها هستش.
موقع اجراي بازي مثل R6 كامپيوتر من تبديل به يك سرور شد كه رو رو پورت udp ٣٠٧٤ شروع به شنيدن مي كنه پس اگه كسي به شما حمله بزنه يا بخواد نفوذ كنه
سيستم ips اون بازي ارتباط شما رو قطع مي كنه چون شما هر اطلاعاتي كه ميگيريد رو داريد به اون پورت به صورت بمب مي فرستيد.
امنيت اين ماجرا بايد توسط isp تامين بشه كه تقريبا نميشه

چندتا پيشنهاد
سعي كنيد فايروال رو غير فعال نكنيد
پورت فروارد انجام بدين
اگه مودم خوبي دارين dos و چيزهاي ديگه رو روش باز كنيد

اتوي اينترنت جستوجو كنيد پيدا مي كنيد

( اين تحقيقات منه و من هيچ ... نيستم )
؛-) :-)

R6 = rainbow 6 siege

Sent from my iPhone using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,734
چاخانی دیگر
معاون وزیر ارتباطات گفت: بنا داریم پهنای باند کشور را تا پایان سال 95 به هشت هزار مگابیت بر ثانیه برسانیم و در انتهای برنامه ششم شاهد تحقق ظرفیت 20 ترابیتی خواهیم بود.
علی اصغر عمیدیان در مراسم آئین رونمایی از پروژه ملی سامانه نمایش درخواستی "سند" با بیان اینکه در زمان تحویل دولت تنها 75 درصد از برنامه پنجم توسعه محقق شده بود, اظهار کرد: ظرفیت مذکور حتی جوابگوی نیاز یکی از سرویس هایی که امروز رونمایی می شود نیز نبود لذا با سرمایه های دولتی و خصوصی به سمت توسعه زیرساخت ها رفتیم.
معاون وزیر ارتباطات اشاره ای به ظرفیت پهنای باند کشور داشت و گفت: در ابتدای کار دولت 624 مگابیت بر ثانیه بود که اکنون به چهار هزار مگابیت بر ثانیه رسیده است.
وی افزود: بنا داریم این ظرفیت را تا پایان سال 95 به هشت هزار مگابیت بر ثانیه برسانیم و در انتهای برنامه ششم شاهد تحقق ظرفیت 20 ترابیتی خواهیم بود.
او با بیان اینکه نمودار مراکز تحقیقاتی نشان می دهد که 70 درصد پهنای باند موبایل اروپا و آمریکا صرف مشاهده ویدئو می شود, ابراز کرد: پیش بینی شده این میزان تا سه سال آینده به 80 درصد برسد که قطعا ایران هم به سیل این تقاضاها خواهد پیوست.
عمیدیان درباره بازیگران VOD گفت: تأمین کنندگان شبکه, سرویس و محتوا بازیگران اصلی این حوزه هستند که مجوزهای امروز در قالب تأمین کنندگان سرویس اعطاء می شود.
او افزود: با پروانه های جدید ارتباطات که در زمینه های ثابت و موبایل واگذار کردیم و پهنای باند لازم که با سرمایه های بخش دولتی و خصوصی ایجاد شد, برای خدمات در این عرصه مشکلی نخواهیم داشت.وی خاطر نشان کرد: اکنون اینترنت پرسرعت را به 14 هزار روستا برده ایم که از تکنولوژی LTE استفاده می کند یعنز به راحتی می توان تا پهنای باند 20 مگابیت بر ثانیه را به دست مشترکان موبایل رساند.
عمیدیان در پایان گفت: باید به سمتی برویم که براساس اسناد بالادستی, بالغ بر 50 درصد محتوای شبکه کشور بومی و داخلی شود.

amirinFo

کاربر سایت
Feb 10, 2016
39
شما خارجی؟
به دوستت بگو یه کریو شر کنه با کنسول اون چکینگ فایل دانلود کنه دیگه کار میده نیاز نیست دفعه دیگه کریو شر کنه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

amirinFo

کاربر سایت
Feb 10, 2016
39
پورت هاي udp بعضي اوقات بسته ميشن به خاطر اين نيست كه زير ساخت كاري انجام ميده البته عيد پارسال تقصير زيرساخت بود اما بيشتر اوقات به دليل تنظيم و كانفيگ بد روترها هستش.
موقع اجراي بازي مثل R6 كامپيوتر من تبديل به يك سرور شد كه رو رو پورت udp ٣٠٧٤ شروع به شنيدن مي كنه پس اگه كسي به شما حمله بزنه يا بخواد نفوذ كنه
سيستم ips اون بازي ارتباط شما رو قطع مي كنه چون شما هر اطلاعاتي كه ميگيريد رو داريد به اون پورت به صورت بمب مي فرستيد.
امنيت اين ماجرا بايد توسط isp تامين بشه كه تقريبا نميشه

چندتا پيشنهاد
سعي كنيد فايروال رو غير فعال نكنيد
پورت فروارد انجام بدين
اگه مودم خوبي دارين dos و چيزهاي ديگه رو روش باز كنيد

اتوي اينترنت جستوجو كنيد پيدا مي كنيد

( اين تحقيقات منه و من هيچ ... نيستم )
؛-) :-)

R6 = rainbow 6 siege

Sent from my iPhone using Tapatalk
امروز خیلی جالب بود من اصلا از سشن های gta v لفت نمیخوردم پینگم فرقی نکرده بود فقط امروز کسایی که بازی دیجیتالی داشتن به خاطر مشکل لایو ن میتونستن بازی کنن

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان من پارسال این موقع بود که یه دفعه دیگه نتونستم با خارجی های فیفا 15 بازی کنم، هر چقد تلاش میکنم یه ساله نمیشه مگه اینکه ایرانی پیدا کنه، ای اس پیم هم های وب هست، بعد من اردکان بزد هستم، دوستم اینترنت 10 مخابرات داره ولی اونم دقیقا همین مشکل رو داره ولی از یه سری دیگه از دوستاش شنیده که با نت پارس آنلاین و شاتل بدون مشکل دارن فیفا 16 رو بازی میکنن، لطفا اطلاع بدید آیا مشکل فیفا رفع شده یا نه؟ من که مطمئنم مشکل از پورت ها و نت ایران هست دوستم ولی شک داره که شاید از شهر ما یا آی اس پی هامون باشه...کسی بتونه این مشکل فیفای مارو حل کنه خیلی ممنون میشیم

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
دوستان من با اون نرم افزاری که پورت ها رو چک میکرد، پورت تمام سرور هایی که روشون مشکل داشتم رو چک کردم و علامت O داد یعنی پورت ها باز هستن! ولی توی سرور که میرم بعد 1-2 دقیقه شروع میکنه به DC شدن!
چیکار باید بکنم؟

amirinFo

کاربر سایت
Feb 10, 2016
39
دوستان من با اون نرم افزاری که پورت ها رو چک میکرد، پورت تمام سرور هایی که روشون مشکل داشتم رو چک کردم و علامت O داد یعنی پورت ها باز هستن! ولی توی سرور که میرم بعد 1-2 دقیقه شروع میکنه به DC شدن!
چیکار باید بکنم؟
پینگت چنده

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
پینگت چنده

دوستان یه اتفاق عجیبی الان افتاده!
تمام مشکلات پورت من حل شده! همه سرور هایی که مشکل داشتم الان اوکی شدن!
جالب تر اینکه پینگم به سرور های اروپایی CS:GO شده 90 تا 100!
داستان چیه؟

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
دوستان یه اتفاق عجیبی الان افتاده!
تمام مشکلات پورت من حل شده! همه سرور هایی که مشکل داشتم الان اوکی شدن!
جالب تر اینکه پینگم به سرور های اروپایی CS:GO شده 90 تا 100!
داستان چیه؟
داستانی نیست مودمو چند با ریست کن یا نهایت 1 2 روز دیگه مشکلات دوباره برمیگرده.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
اینترنت من خیلی نوستالژی شده.
یاد 12 سال پیش میفتم که عصر دایال آپ بود... یه صفحه به زور بعد از 5 دقیقه لود میشد، بیخیال لود شدن عکس ها میشدم و 10 تا لینک رو باز میکردم. اون موقع tab browsering هم نبود و 10 تا IE باز میشد.
بعد منتظر میشدم و دونه دونه هی از این صفحه به اون صفحه میرفتم تا ببینم لود شده یا نه.
لازم به ذکر است که اون موقع سریعتر لود میشد... شاید هم من عادت داشتم و فکر میکنم که اون موقع سریعتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر