اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دقیقا یکی از مشکلات اساسی منم همین snr هستش ... صبح ها تا ظهر روی ۱۵ هست. اما هر چقدر به غروب و شب نزدیک میشیم snr بطرز عجیبی افت میکنه و شب ها به ۱۰ میرسه. واقعا متعجبم که این نویز کوفتی دیگه از کجا میاد.
سرعت که نداریم و این نویز هم میاد کلا نت قطع میشه.

نویز که میدونیم از کجا میاد :)
بماند ...
جالبه من چند سال نت دارم حدودا یه ماهه این نویزه هست
برا همه هم هست
حتی انتن دیجیتالم بعضی اوقات قطع وصل میشه

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
توجه توجه
صحبت وزیر در مورد پورت UDP
2-در خصوص اختلال UDP متاسفانه عده ای سودجو به بهانه فروش UPN و یا قاچاق ترافیك صوت بین الملل از الگوریتم های پیچیده ای برای ایجاد تونل استفاده می كنند و برای مقابله با این رفتار نامناسب، طبیعتاً انسدادهایی صورت می گیرد كه برخی اوقات موجب تداخلاتی روی سایر سرویس ها می گردد. همكاران بنده اعلام نمودند كه جلساتی را با طرفداران بازیهای رایانه ای، كه از طریق همین صفحه اعتراضاتی را اعلام كرده بودند، برگزار و اعتقاد داشتند كه این اختلالات ناخواسته به حداقل رسیده است. در این خصوص مقرر شد؛ از این پس اگر مجدداٌ دوستان عزیز اختلالی را مشاهده نمودند آن را به همراه مستندات لازم از آن اختلال از طریق همین صفحه به بنده گزارش دهند تا جلساتی برگزار و به سرعت اختلال مربوطه حل و فصل و برطرف گردد. ضمن اینكه اطلاعات سودجویانی كه باعث چنین سوءاستفاده هایی هستند نیز در اختیار پلیس فتا قرار گیرد تا ضمن برخورد قانونی، از ایجاد اختلال در سرویس های روزمره مردم پیشگیری جدی به عمل آید.
نتایج این جلسات چی شد اخرش ؟! اصلا جلسه ای برگزار شد ؟!

- - -ویرایش - - -

توجه توجه
صحبت وزیر در مورد پورت UDP
2-در خصوص اختلال UDP متاسفانه عده ای سودجو به بهانه فروش UPN و یا قاچاق ترافیك صوت بین الملل از الگوریتم های پیچیده ای برای ایجاد تونل استفاده می كنند و برای مقابله با این رفتار نامناسب، طبیعتاً انسدادهایی صورت می گیرد كه برخی اوقات موجب تداخلاتی روی سایر سرویس ها می گردد. همكاران بنده اعلام نمودند كه جلساتی را با طرفداران بازیهای رایانه ای، كه از طریق همین صفحه اعتراضاتی را اعلام كرده بودند، برگزار و اعتقاد داشتند كه این اختلالات ناخواسته به حداقل رسیده است. در این خصوص مقرر شد؛ از این پس اگر مجدداٌ دوستان عزیز اختلالی را مشاهده نمودند آن را به همراه مستندات لازم از آن اختلال از طریق همین صفحه به بنده گزارش دهند تا جلساتی برگزار و به سرعت اختلال مربوطه حل و فصل و برطرف گردد. ضمن اینكه اطلاعات سودجویانی كه باعث چنین سوءاستفاده هایی هستند نیز در اختیار پلیس فتا قرار گیرد تا ضمن برخورد قانونی، از ایجاد اختلال در سرویس های روزمره مردم پیشگیری جدی به عمل آید.
نتایج این جلسات چی شد اخرش ؟! اصلا جلسه ای برگزار شد ؟!

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,119
نام
سالار
من که گفتم کم کم باید بریم سمته سوپر ماریو :D
حالا جالبه واسه من نه store ـه lol باز میشه نه بخشه news و یا store ـه battle net :D
خداییش بیان بگن واسه چی این کارو میکنن اخه :|
من الان پینگم تو lol تو سرور eu east زیره 300 نمیاد :|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
مخابراتی ها مشکلتون هنوز پابرجاست؟
کسی این مشکلو داره؟
پینگ من ساعت 3 تا 6-7 صبح خوبه ولی وقتی تو بازی هستم هر جند دقیقه یک بار لگ میزنه (یه حالتی انگار dc شده باشم) ولی پینگو چک میکنم مشکلی نداره!
بعضی وقتها هم حدود 3-4 دقیقه پینگ داغون میشه انگار داری دانلود میکنی (3000 ms)
این مشکل فقط شبها هست.
در طول روز هم که کلا تعطیل باید فقط بریم سایت پیوندها قسمت فرهنگی-مذهبی و کلا فیض ببریم!!

وقعا اینجوری نمیشه یکی یه راهکاری پیشنهادی چیزی ارائه بده ببینیم آخه چیکار باید بکنیم این که نشد وضع اینترنت :-&
نه دانلود داریم نه گیم %90 اینترنت هم که *****!
همینطوری کلی پول این اینترت آشغالو میدیم در کنارش باید هزارتا سرویس گیم و کاهش پینگ و دور زدن *****یگ و پول کابل و خط و... هم بگیریم هیچکدومشون هم هیچ کار مفیدی انجام نمیده!!
سلام رفیق منم نت کوفتی مخابرات رو دارم دقیقا یک ماهه مشکلات مشابه شما رو دارم فقط باید دعا کنیم که درست بشه کاری دیگه هم نمیشه کرد جالبه هر وقت زنگ میزنی پشتیبانی میگن مشکلی نیست اصلا تازه ادم رو محکوم میکنن که داری بهشون انگ تهمت و کم فروشی میزنی کلا جالبه ... کلا فقط باید منتظر بمونیم ببینیم چی میشه

madjatter

کاربر سایت
Jul 26, 2011
18
پینگ 3700 با 4.2.2.4 ندیده بودیم که به لطف مدیریت انقلابی آقایون مسئول(!) دیدیم...
این به کنار....مودم رو امروز روشن کردم آیپی نمیگرفت...زنگ زدم پشتیبانی مخابرات...میگم ایپی نمیگیره ..میگه مشکل از کانفیگ مودمه...میگم کانفیگ درسته...شما مطمئنی اونور همه چی درسته؟
از دهنش پرید گفت البته کمبود آیپی که داریم....گفتم بله؟!؟!؟ گفت نه با شما نبودم! شما مودم رو خاموش کن من پورتت رو ریست میکنم شاید درست شه...
وضع به اینجا رسیده که پورت میفروشن آیپپی ندارن...اساس کار رو....بعد ما دنبال پینگ برا گیم هستیم...دلمون خوشه...

یه سلامی هم میکنیم خدمت باعث و بانی همه این مشکلات....سلام بی ناموس!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
كجاي كاريد ؟

نت من داره پيشرفت مي كنه !!!
شما ها وقعا عقب مونده ايد !!! از همه جاي نت دنيا و ايران عقب مونديد !!!

تا ديشب پينگ شب هام 500-400 بود از امشب رفته رو 600-700 !!!
يعني هورااااااااااااااااااا

تا چند وقت ديگه قيمت بازي هاي غير انلاين 3405 برابر ميشه :| بازي انلاين رو هم 3 تا 100 تومن كنار خيابون به عنوان CD دكوري تو ماشين مي فروشن

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
كجاي كاريد ؟

نت من داره پيشرفت مي كنه !!!
شما ها وقعا عقب مونده ايد !!! از همه جاي نت دنيا و ايران عقب مونديد !!!

تا ديشب پينگ شب هام 500-400 بود از امشب رفته رو 600-700 !!!
يعني هورااااااااااااااااااا

تا چند وقت ديگه قيمت بازي هاي غير انلاين 3405 برابر ميشه :| بازي انلاين رو هم 3 تا 100 تومن كنار خيابون به عنوان CD دكوري تو ماشين مي فروشن
به نكته دقيقي اشاره كردي:d دوتا از بازي هاي من كه بر پايه انلاينن رفتن تو ليست فروش براي گرفتن دوتا بازي بر پايه سينگل خودمم هم هنوز دودلم ولي وقتي ميبينم افتادن به گوشه و نميشه استفاده كرد مجبورم ميكنه
امروز تا ساعت ٤ پينگم عالي بود و تايم اوت نداشتم ولي دوستان مخابراتي كه كم نميزارن واسه ما،قشنگ زدن نت و پوكوندن هم پاكت لاست رفته بالا هم پينگ رفته رو ٣٠٠ ٤٠٠

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
شما چه دل خوشی دارید که از پینگ و بسته بودن پورت و اینا می نالید...
وقتی این بنر های تبلیغاتی شرکت ها رو میبینید که زده اینترنت پرسرعت سالیانه 15 گیگ فلان تومان دیگه باید بفهمید کجای کاریم دیگه...
همه جا چیزایی رو تو بوق و کرنا میکنن که خیلی خاص و خفنن اون وقت اینجا همچین میزنن 15 گیگ انگار 150 گیگ میخوان حجم بدن...!:|

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام
دوستان یه سوال من شنیدم شرکت پارس آنلاین سرویس کاهش پینگ داره اگه کاربر بخواد براش میزارن کسی از دوستان اطلاعی داره از این موضوع واقعا پینگ اش میاد پایین تر کسی داره؟!؟!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شاتل از ساعت 3نصفه شب تا 11شب رو میشه با پینگ 100بازی کرد اما 11شب تا 3نصفه شب سرعت 30کیلوبایت واسه من که اجزاه بازی نمیده
نیم ساعت دیگه میرمblack ops 3تا اولین پرستیج لعنتیش رو تموم کنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من دارم ديوونه ميشم :|

با PC و CMD پينگ گرفتم با سرور هاي بتل 4 اروپا PS4 ! داد 300
گفتم ولش كن رفتم DC بازي كردم
بعد ساعت 2 بود گفتم يه سري بزنم بتل 4 چه خبره بد بود ميام بيرون :| با ديدن پينگ 200 و 180 چشمام چهارتا شد :|

اقايون مهندسين تو رو به خدا با احساسات ما بازي نكنيد :|

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
سلام رفیق منم نت کوفتی مخابرات رو دارم دقیقا یک ماهه مشکلات مشابه شما رو دارم فقط باید دعا کنیم که درست بشه کاری دیگه هم نمیشه کرد جالبه هر وقت زنگ میزنی پشتیبانی میگن مشکلی نیست اصلا تازه ادم رو محکوم میکنن که داری بهشون انگ تهمت و کم فروشی میزنی کلا جالبه ... کلا فقط باید منتظر بمونیم ببینیم چی میشه
جالبیش اینه من این مشکلو خیلی وقته دارم یعنی از عید پارسال همینطوری آن و آف این نوسان پینگ شروع شد اول فکر میکردم مشکل از کابل و مودم ولی زمانی که پینگ/اینترنت خوبه مثل همین چند هفته پیش، این مشکلم برطرف میشه.
پشتیبانی که اصلا بیخیال! من خودم خیلی تخصص ندارم ولی واقعا نمیدونم اینا هرکی رو از کوچه رد میشده برداشتن استخدام کردن هیچی بارشون نیست!
کلا فرهنگ مشتری مداری هم که برای ما بی معتیه! زنگ میزنی نیم ساعت پشت خطی که هیچی ازت طلب هم دارن!
والا اگه با دعا درست بشو بود الان بعد از یک سال وضعمون اینجوری نبود این تاپیک الان تقریبا یک سال ایجاد شده تو این یکسال دایم این اختلالات و نوسان و نویز بوده و هست فقط وقتی دیگه اینترنت کاملا غیرقابل استفاده میشه ما صدامون درمیاد!

من دارم ديوونه ميشم :|

با PC و CMD پينگ گرفتم با سرور هاي بتل 4 اروپا PS4 ! داد 300
گفتم ولش كن رفتم DC بازي كردم
بعد ساعت 2 بود گفتم يه سري بزنم بتل 4 چه خبره بد بود ميام بيرون :| با ديدن پينگ 200 و 180 چشمام چهارتا شد :|

اقايون مهندسين تو رو به خدا با احساسات ما بازي نكنيد :|
مشکل اینه که
1- نوسان داره! مثلا من الان دارم پینگ میگیرم (5 صبح) ms 180 ولی وقتی وارد بازی میشم نوسان پیدا میکنه میره رو 700 یعنی فکر میکنم بازی باعث میشه؟ ممکنه؟ چون میام بیرون دوباره اوکی میشه.
2- پکت لاس داره زیاد نیست مثل روز ولی رو بازی تاثیر داره کلا اعصاب خورد کنه!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
شما چه دل خوشی دارید که از پینگ و بسته بودن پورت و اینا می نالید...
وقتی این بنر های تبلیغاتی شرکت ها رو میبینید که زده اینترنت پرسرعت سالیانه 15 گیگ فلان تومان دیگه باید بفهمید کجای کاریم دیگه...
همه جا چیزایی رو تو بوق و کرنا میکنن که خیلی خاص و خفنن اون وقت اینجا همچین میزنن 15 گیگ انگار 150 گیگ میخوان حجم بدن...!:|

چنان با افتخار میگن 15 گیگ انگار این حجم به کجای ما میخواد برسه یه جست و جو ساده تو اینترنت 300 400 مگابایت از حجم ادمو در روز میخوره ، در ماه فقط 20 گیگ حجم لازم هست اونم فقط برای Search ، دانلود و ..... که بماند !

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من با اینکه وضعیت پینگم مناسبه اما این هفته 4بار اینترنت قطع شد و اخرین بار شاتل میگفت تقصیر ما نیست بیا مرورگرت رو پاک کن!ریست بده!
بهش میگفتم بنده خدا از Pcاستفاده نمیکنم که بخوام اینا رو تست کنم یا ریست بدم!خلاصه تا بوکمارک و هیستوری من رو نکنه راضی نمیشد که پاک شد خیالش راحت شد ربطی نداره
اخه قطعی چه ربطی به هیستوری مرورگر دااااااااااره؟:-o
دلم می خواست بهش بگم کره خر این زری که تو زدی رو کجا نوشته آخه چاقال ؟
در آخر میگفت یکسری اختلالات در منطقه ی مخابراتی شما میبینم یه لحظه فکر کردم کف بین و فال گیره:))=))
من باید یکبار سخنان قهار اینها رو ضبط کنم بزارم واستون:dنکته جالب اینه رو بیلبوردشون نوشته بدون قطعی:dخب اینکه چهار بار قطع شد حداقل بنر رو بکن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر