اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
کمتر از 4 یا 5 ماه دیگه سال 94 به اتمام خواهد رسید
اقا فرشید بعد از اون باید به فکر ثبت تاپیکی به نام " دستاوردهای اینترنت ایران در سال 94 و تشریح اینترنت مقاومتی "
_________
امیدواریم برای سال 95 اگه تاپیک مشابه ای مثل این ثبت شد شاهد این نباشیم که صفحه هات تاپیک بالای 50 تا باشن
البته حدس میزنیم برای سال بعد تعداد صفحات تاپیک دوبله خواهند بود

فکر کنم باید تاپیک رو به سال 95 هم گسترش بدیم

بیشتر مشکلات فعلی ناشی از پول هست! به خاطر قیمتهای چند برابری زیرساخت هست که سرویس دهنده ها هم مجبورن کیفیت پایین رو ارائه بدن و این رو هم وزارت خونه می دونه و هم زیر ساخت، اما چون نمی خوان از درآمدشون کم بشه هیچ کدوم این مطلب رو علنی نمی کنن و بازی نخود سیاه رو در بین کاربرا گسترش دادن!

اقا فرشید ببخشیدا ولی وعده های وزرا کی عملی شده که این یکی بشه !
همین الان سرویس 1مگ نامحدود مخابرات که به درد لا جرز دیوار میخوره برداشته شده اونوقت حرف از نت نا محدود میزنن ؟!

دوست عزیز، باید فشار افکار عمومی حفظ بشه تا مجبور به تغییرات بشن، همین تصمیماتی هم که تا حالا گرفتن و پیشرفتهای ناچیزی هم که بوده و حداقل پاسخگویی وزیر هم بخشیش از فشار و شکایات مردم هست، اصلا نباید خودتون رو دست کم بگیرید.
همین تاپیک رو هم از سال پیش رصد کردن و همین تاپیک بود که اهمیت مشکل پروت های UDP رو برای اولین بار در سطح کشور اعلام کرد! که بعدا به صفحه ی رسمی وزیر و دیدار حضوری ما منتهی شد.

تاثیر داره قطعا، هر چند که تاثیرش حلزونی و آهسته باشه، مهم استقامت ما بر خواستهای اینترنتی و بهبود کیفیت هست.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,149
نام
سالار
مردم باید خودشون کمی تحقیق داشته باشند وقتی سطح خودشون رو بالا نبرند تغییری ایجاد نمیشه یا اینکه باید گفته بشه،اما من نظرم اینه برای اکثر مردم pingو اینچیزا مهم نیست چون باهاش سر و کار ندارند
چون اونی که اینترنت رو ارائه میکنه میگه به به بلا نسب عجب ملت گوسفندی پیدا کردم!:|

داداش من وقتی از 10سایت 9تاش *****ه مردم چطوری تحقیق کنن؟
وقتی هم سنگ شکن استفاده میکنی سرعتت به قدری پایین میاد که نمیتونی صفحه هارو باز کنی
یا جدیدا گویا یه قانون جدید را انداختن که وقتی ***** شکن استفاده میکنی مقداره خیلی بیشتری از ترافیکفت کم میکنه

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
.................................................................................................................................................................. :)

آخرین ویرایش:

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دیگه وقتی نو بنر های تبلیغی شرکت های اینترنتی مینویسن یکسال 10 گیگ... فکر کنم تا صد سال دیگه هم نامحدودی در کار نباشه. سرعت با سایت ها سرور های خارجی چند روزه برای من شده 25 تا 30 کیلو بایت.با سرور داخلی 2 مگ !!!!!

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دیگه وقتی نو بنر های تبلیغی شرکت های اینترنتی مینویسن یکسال 10 گیگ... فکر کنم تا صد سال دیگه هم نامحدودی در کار نباشه. سرعت با سایت ها سرور های خارجی چند روزه برای من شده 25 تا 30 کیلو بایت.با سرور داخلی 2 مگ !!!!!

شما هم نت مخابرات داری ؟ من نت چهار مگ مخابرات دارم . از سه روز پیش رو سرورهای خارجی سرعت دانلود من از 500 اومده بین 50 تا 100 ! ولی سرورهای داخلی اکی هست وقتی اکانت کاهش پینگ فعال میکنم و آی پی عوض میشه سرعت دانلود سرورهای خارجی هم اکی میشه !! ولی خب نمیشه اینو برای دانلود فعال کرد چون گرونه ! امروز زنگ زدم 2020 گذاشته رو اپراتور که مشکل سرعت کلی هست لطفا سوال نفرمایید !
مخابرات شیراز دارم .

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
شما هم نت مخابرات داری ؟ من نت چهار مگ مخابرات دارم . از سه روز پیش رو سرورهای خارجی سرعت دانلود من از 500 اومده بین 50 تا 100 ! ولی سرورهای داخلی اکی هست وقتی اکانت کاهش پینگ فعال میکنم و آی پی عوض میشه سرعت دانلود سرورهای خارجی هم اکی میشه !! ولی خب نمیشه اینو برای دانلود فعال کرد چون گرونه ! امروز زنگ زدم 2020 گذاشته رو اپراتور که مشکل سرعت کلی هست لطفا سوال نفرمایید !
مخابرات شیراز دارم .
بله من نتم مخابراته ، نت 4g ایرانسلم دارم که سرعت دانلود خیلی خوبی داره ولی هر دو با سرورای خارج 20 تا 50 کیلو دانلود دارن ولی با ایران 1 یا 2 مگ سرعت دانلود دارن. در عمل هیچ کاری نمیشه با این سرعت کرد. تقریبا میشه گفت سرعتی کمی بیشتر از دایل آپ داریم استفاده میکنیم. اعصاب ریخته به هم نه میشه بازی کرد دیگه دم به دقیقه قطع میشه . تازه گیها که کلا اینترنت قطع میشه بعد چند دقیقه و دوباره وصل میشه. میگم ربطی هم به مودم و خط تلفن و نویزو این چیزام نداره.چون با 4gایرانسل هم همینه تازه سیم کارت و گذاشتم تو مودم 4g. بنابراین فکر نکنم چیزی دست مخابرات یا ای اس پی باشه. مشکل فکر کنم خیلی بنیادی تر از این حرفاست

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
بله من نتم مخابراته ، نت 4g ایرانسلم دارم که سرعت دانلود خیلی خوبی داره ولی هر دو با سرورای خارج 20 تا 50 کیلو دانلود دارن ولی با ایران 1 یا 2 مگ سرعت دانلود دارن. در عمل هیچ کاری نمیشه با این سرعت کرد. تقریبا میشه گفت سرعتی کمی بیشتر از دایل آپ داریم استفاده میکنیم. اعصاب ریخته به هم نه میشه بازی کرد دیگه دم به دقیقه قطع میشه . تازه گیها که کلا اینترنت قطع میشه بعد چند دقیقه و دوباره وصل میشه. میگم ربطی هم به مودم و خط تلفن و نویزو این چیزام نداره.چون با 4gایرانسل هم همینه تازه سیم کارت و گذاشتم تو مودم 4g. بنابراین فکر نکنم چیزی دست مخابرات یا ای اس پی باشه. مشکل فکر کنم خیلی بنیادی تر از این حرفاست
قطع و وصلی نت از شرکت زیرساخت هست و برای تمام شرکتها، اگر پینگ بگیرید می بینید که شبکه ی داخل وصلله، فقط با خارج کشور قطعی ایجاد میشه

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

S.A.E.E.D

کاربر سایت
Nov 3, 2015
47
نام
سعید
پینگم با سرور های ایرانی بالای 70 شده
و با سرور های خارجی هم بالای 320
و در تایم هایی قطعی ارتباط با سرور های خارجی دارم و ارتباط با سرور های ایرانی پابرجاست

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
قطع و وصلی نت از شرکت زیرساخت هست و برای تمام شرکتها، اگر پینگ بگیرید می بینید که شبکه ی داخل وصلله، فقط با خارج کشور قطعی ایجاد میشه

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
بله همینطور هست که میگی ... . ناراحتم:((

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
یک هفته ای هست سرعت دانلود و پینگ خوبه ولی پیج با زور باز میکنه آسیاتک هم دارم و به به خاطر این فیبر نوری هیچ شرکت دیگه ا ی جز آسیاتک نمیتونم انتخاب کنم حتی مخابرات:|

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یک هفته ای هست سرعت دانلود و پینگ خوبه ولی پیج با زور باز میکنه آسیاتک هم دارم و به به خاطر این فیبر نوری هیچ شرکت دیگه ا ی جز آسیاتک نمیتونم انتخاب کنم حتی مخابرات:|
همه همینه . زیاد فرقی نداره اینترنت از کجا گرفته باشی

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181

ای بابا منم مخابرات کرمان دارم و تو بازی و ... اینترنت قطع میشد و بعداز چنددقیقه وصل میشد چندروز اینجوری بود فکرکردم مودمم خرابه دیروز زدم پودرش کردم :)):(( 1 ماه نشده بود خریده بودمش بخاطر همین بهش شک کردم نگو مشکل کلا سراسریه !!! حالا مودم dlinkبهتره tplink ?

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
ای بابا منم مخابرات کرمان دارم و تو بازی و ... اینترنت قطع میشد و بعداز چنددقیقه وصل میشد چندروز اینجوری بود فکرکردم مودمم خرابه دیروز زدم پودرش کردم :)):(( 1 ماه نشده بود خریده بودمش بخاطر همین بهش شک کردم نگو مشکل کلا سراسریه !!! حالا مودم dlinkبهتره tplink ?
درکت میکنم منم تا حالا دو سه تا مودم موس و کیبرد پکوندم بخاطر این اینترنت فوق پیشرفته:d فکر کنم دارن رو اینترنت مخابرات رزمایش پدافند غیر عامل میرن که دژمن نتونه نفوذ کنه. مودم Dlink هم بهتره.:d

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
مشکل

خداوکیلی نگاه کنید این شرکت عصر انتقال چیکار کرد.!!!عکس زیر رو نگاه کنید اون دو تا کادر قرمز رو
این شرکت توی تاریخ 26 مهر این حجم رو از من کم کرده حدود 7 گیگ میشه و هنوز این حجم رو به بنده بر نگردونده.آدم به اینها چی میتونه بگه.من آدم بی ادبی نیستم .جدا از بستن udp , tcp و set کردن dns و پینگ بال و .....که میدونم همه مشکل دارن.آخه من چطور میتونم توی این بازه زمانی اینقدر مصرف کرده باشم؟واقعا به قول خود رئیس جمهور وقتی همه چی دست یه عده باشه اون عده فاسد میشن و هر کاری خواستن انجام میدن.من سر همین قضیه میرم زیرساخت اعتراض میزنم حتی اگه به نتیجه نرسه.دوست دارم در این شرکت رو تخته کنند.

http://s3.picofile.com/file/8221652884/kh.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر