اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
برای من تغییر محسوسی بوجود نیومد ولی در هر صورت ممنون

توضیحات کاملتر در این لینک موجوده واسه کسانی که می خوان تست کنند فقط حتما قبل از اون یه back up از ریجیستری بگیرید

https://social.technet.microsoft.co...d-b9a9-0a63a2bab121/tcpackfrequency-and-nagle
سلام نمیدونم والا شما خود Forum هم بخونید اکثرا راضی بودن و انگار براشون جواب داده بوده

O0o-SAJJ4D-o0O

کاربر سایت
Aug 27, 2015
24
دوستان وزیر ارتباطات جواب بنده رو دادن و گفتن این مشکل حل می شه

mhh7fbyqxz78dmmwrwu7.png

ahmadsipey

کاربر سایت
Jan 31, 2013
32
نام
ahmad
سلام دوستان من یه کامنت برا وزیر گذاشتم شما هم بذارید تا یه تکونی بخورن اینا عمرا واس ماها دل نمیسوزونن اینم متن کامنت من برا وزیر

با عرض ادب و احترام خدمت وزیر محترم ...با توجه به فرمایشات حضرتعالی درخصوص پیگیری اختلال پورت های udp بعد از گذشت چند روز هنوز هیچگونه گزارش و یا بهبودی حاصل نگردیده ...جناب اقای وزیر بنده به نمایندگی از تمام گیمرهای ایران خواهشمندم این اختلال را رفع نمایید تنها دلخوشی ما همین گیم بود که اینم محدود و محروم شدیم لذا از حضرتعالی تقاضا دارم بررسی فرمایید و مطلب بعدی قرار بود در هفته دولت 30 درصد افزایش ئهنای باند داشته باشیم.ایا انجام شد؟ اگر اری چرا تاثیری بر کیفیت اینترنت نگذاشته است؟! با تشکر
احمد سی پی

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
سلام دوستان من یه کامنت برا وزیر گذاشتم شما هم بذارید تا یه تکونی بخورن اینا عمرا واس ماها دل نمیسوزونن اینم متن کامنت من برا وزیر

با عرض ادب و احترام خدمت وزیر محترم ...با توجه به فرمایشات حضرتعالی درخصوص پیگیری اختلال پورت های udp بعد از گذشت چند روز هنوز هیچگونه گزارش و یا بهبودی حاصل نگردیده ...جناب اقای وزیر بنده به نمایندگی از تمام گیمرهای ایران خواهشمندم این اختلال را رفع نمایید تنها دلخوشی ما همین گیم بود که اینم محدود و محروم شدیم لذا از حضرتعالی تقاضا دارم بررسی فرمایید و مطلب بعدی قرار بود در هفته دولت 30 درصد افزایش ئهنای باند داشته باشیم.ایا انجام شد؟ اگر اری چرا تاثیری بر کیفیت اینترنت نگذاشته است؟! با تشکر
احمد سی پی

از روز اول فروردین همه دارند به وزیر اعتراض می کنند در مورد پورت udp

این آقا هم خیلی راحت همه رو نادیده گرفتند بعد یه دفعه آخر تابستون و نزدیک شروع سال تحصیلی جدید سوپرمن می شه و می پره وسط و می گه من بشدت پیگیر مسئله هستم و دستور دادم سریعا مشکل بررسی بشه

اونی که اینا رو نشناسه خواجه حافظ شیرازیه اونم بخاطر اینکه در قید حیات نیست

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,802
وزیر ارتباطات گفت: از آذرماه که تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود،رویکرد دولت برای پساتحریم بر مبنای اقتصاد مقاومتی حمایت از تحقق و توسعه بومی و اتکا به مردم خواهد بود. محمود واعظی در همایش رایانش ابری و تاثیر آن در اکوسیستم پهن باند کشور اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته در جلسه‌ای با اعضای شورای عالی فضای مجازی تاکید کردند که در تمام مطالعاتم از تحولات صنعتی و فناوری قبل و حال جهان هیچ عرصه‌ای را سراغ ندارم که مانند فضای مجازی دارای تحولات سریع و امنیت باشد.
وی گفت: ایشان تاکید کردند تحولات هیچ عرصه‌ای در زندگی مردم و اجتماع تا این حد تاثیرگذار نبوده است همچنان که ورود اینترنت همه چیز را تغییر داده است.
واعظی افزود: رهبر معظم انقلاب اشاره داشتند از این رو اگر بخواهیم در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم باید اهتمامی که در سال‌های گذشته به صنعت هسته‌ای شد را به صنعت IT نیز داشته باشیم.
وی با نتیجه‌گیری از بیانات رهبر انقلاب گفت: این شبیه‌سازی بسیار معنادار است و نشان از نگاه آگاهانه و هوشمندانه نظام به موضوع فضای مجازی است.
واعظی گفت: رهبر معظم انقلاب شب گذشته در این دیدار خاطر نشان کردند که برای از بین بردن شکاف دیجیتالی موجود و جبران عقب‌افتادگی باید جلسات عالی شورای فضای مجازی به صورت منظم تشکیل شود و این شورا سیاست‌گذاری و تعیین تکلیف در تمام امور را انجام دهد و مرکز ملی فضای مجازی نیز پایش، ‌آینده‌نگری و نظارت بر اجرای امور را انجام دهد و همچنین تمامی امور اجرایی در تمامی موضوعات به وزارت ارتباطات محول شود.
واعظی گفت: به اعتقاد من این سه رکن باید فضای مجازی را ساماندهی کنند و پیش ببرند.

آذر ماه تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود
وزیر ارتباطات با نقل قولی از ربیعی وزیر تعاون گفت: دو ماه دیگر و در آذر ماه که تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود نباید از حمایت‌ شرکت‌های ایرانی غافل شویم و دولت نیز بارها اعلام کرده که برنامه پسا تحریم بر مبنای اقتصاد مقاومتی اتکا به مردم، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، حمایت از تحقیق و توسعه بومی و حمایت از زنجیره ایده (به ویژه ایده استراتژیک) استوار خواهد بود.
وی تاکید کرد: سیاست دولت حمایت از تولید داخل است و تولید داخل نیز خود به خود به وجود نمی‌آید بلکه از اول در قالب حمایت از تحقیق و توسعه بومی ایجاد میشود و نهایتا منجر به تولید داخلی خواهد شد.

بزرگترین دغدغه کشور شغل جوانان است
واعظی همچنین با تاکید بر اینکه باید پایان‌نامه‌های دکتری و کارشناسی ارشد را به سمت تحولات سال 2020 ببریم گفت: در کنفرانس‌های خارجی پرتکل‌ها را کنار می‌گذارم و به یاد دوران دانشجویی در کارگا‌ه‌ها شرکت می‌کنم که از این کارگاه‌ها یاد گرفتم که هدفگذاری فناوری اطلاعات بسیار عظیم است و برای همسویی با این روند بزرگ باید در دانشگاه‌ها استادهای راهنما دانشجویان را هدایت کنند.
وی گفت: امروز بزرگترین دغدغه شغل جوانان است و نمی‌توانیم بگوییم چند نفر شاغل داریم باید به این توجه کنیم که چند نفر بیکار هستند و برای آنها برنامه‌ریزی کنیم.

مطالعه شب امتحانی وزیر از جزوه یارانش ابری
واعظی با اشاره به موضوع همایش امروز گفت: 140 صفحه مطلب درباره رایانش ابری را دیروز به من دادند که مطالعه کنم و دیشب تا ساعت 1 الی 2 بامداد مطلب را خواندم و امروز بعد از نماز صبح نیز مطالعه کردم اکنون از مطالعه 140 صفحه مطلب درباره رایانش ابری که برای همایش امروز آماده باشم احساس ویژه‌ای نسبت به ابر پیدا کردم.

در فضای ابری اختلال فضای پهن باند بی‌معنا است
واعظی تاکید کرد: وضعیت شبکه پهن باندی که امروز موجود است قابل قبول نیست و اگر افراد را متصل به ابر کنیم اختلال شبکه دیگر وجود ندارد زیرا در آن صورت کار افراد بر زمین می‌ماند.
وی گفت: بنابراین باید ابتدا پهن باند را اصلاح کنیم و همزمان نیز ظرفیت پهن باند را توسعه دهیم.
واعظی با اشاره به اینکه با رونمایی از نخستین خدمات رایانش ابری زیرساخت لازم برای ایجاد کسب و کارهای اینترنتی به مدت یک سال رایگان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد گفت: در پشت این سرویس‌ها 7دیتا سنتر آماده سرویس ارایه می‌کنند و 11 دیتا سنتر دیگر نیز در مراحل پایان کار برای ورود به شبکه هستند.
وی گفت: علاوه بر این معتقدیم که بخش خصوصی نیز باید وارد دیتا سنتری شود و دیتا سنترداری در کشور تجارتی درآمدزا تبدیل شود.
این خبر دیروزه
دغدغه وزیر ارتباطات اشتغال جواناست
پس حتمآ دغدغه وزیر کار و نیرو هم باز بودن پورتهای UDP ـه

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سلام دوستا یه راهی بیدا کردم غوغا میکنه یعنی Ms شمارو عالی میکنه واقعا یکی از بهترین چیز هاست که تونستم بیدا کنم
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5578595314
این سایت رو بخونید کار هایی که گفته مو به مو انجام بدید واسه من که فوق العاده جواب داد اگر واسه شما هم جواب داد اینو Share کنید که ایشالا کسی دیگه مشکلی تو بازی نداشته باشه
اگر هم متوجه نشدید چی میگه بگید ترجمش رو میزارم
دقیق نمیدونم روز اول که استفاده کردم خیلی خوب شده بود اما بعدش زیاد فرقی نکرد یا حتی بدتر شد حالا شاید اینترنت من اتفاقی خراب شده اما به یه چیز دیگه توجه کردم امروز که چک کردم دیدم TCPAckFrequency خود به خود حذف شده و فقط TCPNoDelay: مونده حالا من کلا باک کردم اون Registry هارو که اضافه کرده بودم اگر رو اینترنت شما هم تاثیر منفی گذاشته شما هم حذف کنید بازم معذرت میخوام که فراموش کردم بگم قبل از نصب اضافه کردن یه Backup از Registry اتون بگیرید حلا کنید :d

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
بدونه شرح
2mow7gqaaqp8dw8bwydz.gif

پارس ان لاین
w5lqgf3m8jtt50vveqbw.gif

بنده یه راهی برای تشکر از این همه کیفیت میخوام اخه حیفم اومد با این قیمت کم و این کیفیت تشکر نکنم .=)) آقا متشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

- - -ویرایش - - -

بخدا 4 روزه گلد خریدم به هیچ عنوان نمیتونم این گلد و وارد کنم همش ارور میده میگه اطلاعات ناقص میرسه

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
بدونه شرح
2mow7gqaaqp8dw8bwydz.gif

پارس ان لاین
w5lqgf3m8jtt50vveqbw.gif

بنده یه راهی برای تشکر از این همه کیفیت میخوام اخه حیفم اومد با این قیمت کم و این کیفیت تشکر نکنم .=)) آقا متشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

- - -ویرایش - - -

بخدا 4 روزه گلد خریدم به هیچ عنوان نمیتونم این گلد و وارد کنم همش ارور میده میگه اطلاعات ناقص میرسه

سرعت چند داري؟ من ١٢ مگ صبانت دارم پينگم با خود اكس باكس ١٣٠ هست. چند تا از رفقا هم ٢ مگ پارس دارن پينگشون ١٧٠-١٨٠ هست. در مورد Reedeem كردن گلد احتمالا كد اشتباه هست چه اروري ميگيري؟

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
من 4 مگ دارم پینگ تایم خوب بود 99 تا 140 ولی الان چند روزه به گند کشیده شده
کد لایو درست میزنم میگه گلد یک ماه ولی کامفرم میزنم میگه اطلاعت ناقصبه مقصد میرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر