اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
tras_89.jpg

این اینترنت خونه است (یعنی طرف تو خونه داره ازش استفاده می کنه)

سرعت 31 مگا بایت (تو کشور ما واسه خر کردن ملت با مگا بیت تبلیغ می کنند که یک هشتم مگا بایت هسته) و پینگ هم 3

مال کره و ژاپن و اروپا هم نیست مال همین کشور نقلی امارات چسبیده به خودمونه

ما هم با این ف ی ل ت ر نتمون و بقیه اوضاع و احوال کشور که نه امیدی به یه اینده خوب داریم و نه می فهمیم زندگی خوب یعنی چی

واقعا ما تو چه جهنم دره ای داریم زندگی می کنیم بی خود نیست این همه مراکز روانپزشکی و روان درمانی مثه فارچ همه جا سبز شده

اینا دارن همه رو به افسردگی مبتلا می کنن

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
tras_89.jpg

سرعت 31 مگا بایت (تو کشور ما واسه خر کردن ملت با مگا بیت تبلیغ می کنند که یک هشتم مگا بایت هسته) و پینگ هم 3

ما هم با این ف ی ل ت ر نتمون و بقیه اوضاع و احوال کشور که نه امیدی به یه اینده خوب داریم و نه می فهمیم زندگی خوب یعنی چی

واقعا ما تو چه جهنم دره ای داریم زندگی می کنیم بی خود نیست این همه مراکز روانپزشکی و روان درمانی مثه فارچ همه جا سبز شده

اینم بیته ها. اما این کجا و ان کجا.

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
به سلامتی و میمنت مشکل دیسکانکت دوباره برگشت
جالبه از دیشب پ ا را ز ی ت ها هم دوباره شروع شد !
اصلا فکر نکنید به هم ربط داره ها اصلا مثل دفعه قبل با مشکل اینترنت همزمان نبود !
به نظر من که هیچ ربطی به هم ندارن شما هم همین فکر رو بکنید :-b

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
tras_89.jpg

این امارات فقط نفت داره اینجوریه ، در صورتی که ما تو کشورمون ثروت های بیشماری داریم ، نفت ، گاز ، نیروگاه آبی و....
حالا به اینا کاری ندارم
با اینهمه ما باید لنگ یه اینترنت باشیم که بخوایم 1 ساعت بازی کنیم انرژی خودمون رو اونجا خالی کنیم (در فضای واقعی که هیچی نداریم ...! )
من تو یه آمار دیدم که اینترنت ما از اینترنت افغانستان هم پایین تره..!!!

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
اینم بیته ها. اما این کجا و ان کجا.

نه دوست عز یز این بیت نیست

2540 نفر همزمان نمی تونن از اینترنت با سرعت 4 مگا بایت استفاده کنند

من از همین اینترنت ایشون استفاده کردم و سرعت دانلود حتی از نت خودم بالاتر بود یعنی حدود 1.5 مگابایت بر ثانیه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
مشکل پرت کردن از بازی دوباره برگشته دقیقا بعد از دو دقیقه توی بتلفیلد شروع به گیر کردن تو در و دیوار میکنه و از بازی پرت میشی بیرون سی ثانیه بعد هم از PSN ساین اوت میشی پینگ همزمان هم ۱۴۰ بدون تایم اوته
TLOU هم که بدون ف یلتر شکن به سرور وصل نمیشه
مدیونید فکر کنید این مشکلات به ف یلترینگ هوشمند برمیگرده

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
درود بر تمامی گیمرهای و اینترنت دوستان نسل سوخته ایران زمین
یه چند تا اسکرین گرفتم از سایت Speedtest.net
فقط بعد از دیدن به فکر خودکشی نیفتید

23k54jd.jpg

2j4bs4j.jpg

منبع:
http://www.netindex.com/download/allcountries

یعنی خاک بر سر مسئولین ما که حتی کشورهایی مثل اوگاندا و اتیوپی که مردمشون پوست و استخونن و واسه زنده موندن غذا ندارن وضع اینترنتشون از ما بهتره
حالا بماند که حداقل اونها دیگه ف ی ل ت ر ینگ هوشمند و از این ... و شعر ها هم ندارن

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
اقا من یه خواهشی دارم شاید مسخره باشه ولی تو این وضع همین به فکرم رسید :d

این عزیزانی که پدرشون به بالا وصل هستن ، به پدر گرامی بگن به مسئولین مرتبط یه تذکری چیزی بدن که این وضع اینترنت رو سریعتر بهبود بدن

آخه ما چه گناهی کردیم که تو این خراب شده به دنیا اومدیم ، زندگی توی اینجا همینجور ملال اور هست ، اینکه شما با این کارهاتون سخت ترش میکنید دور از انصاف هست :((

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
نه دوست عز یز این بیت نیست

2540 نفر همزمان نمی تونن از اینترنت با سرعت 4 مگا بایت استفاده کنند

من از همین اینترنت ایشون استفاده کردم و سرعت دانلود حتی از نت خودم بالاتر بود یعنی حدود 1.5 مگابایت بر ثانیه
من از خودم درنیاوردم که عزیز. سواد که داری. خودت رو عکسی که آپلود کردی بخون. بعدش خودت گفتی اینترنت خونس. از یه خونه 2540 نفر استفاده میکنن؟

- - -ویرایش - - -

امروز سر همین نت اعصابم داغون شد زدم هر چی بتل و Dota2 رو پروندم. وقتی قیمت خیار ثبات نداره انتظار ثبات پینگو داریم. مسخرس. به گناه اینکه خواستیم یه ساعت تفریح کنیم کل روز باید اعصابمون خرد باشه. فقط موندم تا کی اینجا میخوایم درد و دل کنیم وقتی کسی جوابگو نیست. یا اگه جوابم میده فقط سرکاری.

soheil2013

کاربر سایت
Jun 28, 2014
13
بله دوست عزیز درست میگین این داستان کی درست میشه؟
نه دوست عزیز psn هیچ مشکلی نداره ، اگه مشکلی داشت خودشون اعلام میکردن ، یا تو سایت ها کاربرای خارجی اعلام میکردن !

مشکل از راه ارتباط ما به psn هست که به احتمال زیاد رو اون پورتی psn کار میکنه به دلایلی ***** کردن وه به همین سبب psn هم از کار افتاده

البته شاید دوستان بیان اعلام کنن ما وصل میشیم ! شاید مسیر ارتباطی اونها به psn مشکلی نداشته باشه که به ندرته(یعنی اگه چک کنن میبینن که مسیر نت اونها از جای دیگه هست! ) ، ولی اکثریت همه مشکل دارن!

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
بله دوست عزیز درست میگین این داستان کی درست میشه؟

والا درست شدن این داستان خیلی طولانیه !
البته به خودمون هم بستگی داره که بتونیم یه فعالیت خیلی هماهنگ انجام بدیم فقط بگیم ما فقط از ان اینترنت قسمت گیم رو بدون اختلال بزارن تا ما به گیم خودمون برسیم!

البته اینم بگم ما در ایران گیم رو یچیز مسخره میدونیم ولی در صورتی که در خارج از کشور گیمرها برا خوشون انجمن یا فعالیت ها و گردهمایی های بزرگ دارن به گیم خودشون ارزش قائل هستن
چیزی که ما در ایران به ندرت دارم!!!!!

البته میشه درستش کرد و اولین قدم اینه که ارزش قائل بشیم و نزاریم جدی گرفته نشه!!!

- - -ویرایش - - -

شماها احیانا مشکل دیگه ای ندارین ؟
فقط و فقط دردتون گیمه ؟

دوست عزیز و گرامی ! ما هم مشکل های دیگه ای داریم که شاید برای فرار کردن از درست نشدنشون به گیم پناه بردیم
که گیم راه حلی بود برای ما ، که البته خودش هم الان یک مشکل شده و ذهن خسته ما دیگه مجالی برای استراحت و اسودگی نداره!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر