اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

unable

کاربر سایت
May 11, 2011
10
آقایون، کسی میدونه که چجوری میشه به مسعولین فشار آورد که حداقل مساله گیمینگ رو درست کنن، چون من واقعا صبح تا شب مشغول درس و مدرسه هستم و شب حدود 2 ساعت وقت بازی دارم و الان هم که اون مشکل پیدا کرده واقعا اعصابم به هم ریخته...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,731
آقایون، کسی میدونه که چجوری میشه به مسعولین فشار آورد که حداقل مساله گیمینگ رو درست کنن، چون من واقعا صبح تا شب مشغول درس و مدرسه هستم و شب حدود 2 ساعت وقت بازی دارم و الان هم که اون مشکل پیدا کرده واقعا اعصابم به هم ریخته...
تو برو به یه مسئول بگو گیمینگ فکر میکنه بهش فحش دادین
متاسفانه این جا به نظر خودشون اگه 300 نفر تو یه جا جمع بشن و رای گیری کنن به نظرشون همه چیز درسته و عالیه
بالفرض نظر دادن که وزیر کارت بگر و....... اینترنت باید فرهنگی بشه ولی از اونور سواد ندارن این کار باعث خیلی آسیب میشه مثه مشکل تو شبکه های اجتماعی و.... پورت UDP و پپینگ به این افراد هر کدوم از این کلمات و بگی نمیفهمه چی میگی فقط به نظر خودش کارش درسته
عینه این میمونه ما این جا 100 نفر باشیم و یه نفر بیاریم باز خواست کنیم یا کاری انجام بده ولی هیچ کدوممون از اون کار هیچی نمیدونیم فقط بای بگیم موافقیم یا مخالف وضعیت مام همینه کسی سرش تو کار خودش نیست که این وضع پیش اومده شما بفرماید حوزه علمیه طرف یه نطق در مورد وضعیت اینترنت گفته با این که به حوزه فعالیتشون مربوط نمیشه (کلآ این جا همه همه چیز بهشون مربوط میشه)

iNiN9S

کاربر سایت
Feb 25, 2015
14
نام
محمدرضا
دوستانی که مشکل کاهش پینگ دارن باید به عرضشون برسونم که همه شرکت کاهش پینگ این مشکل رو دارن دوستانی که نیاز واقعی دارن شرکت سیستک با های وب مشکلی ندارن فقط فوق العاده گرونه
شما الکی دارین ایراد میذارین. من اینترنت از مخابرات تهران دارم. اینم پینگم : دست مسئولین درد نکنه واقعا راضی هستم
56e3df693a.png

d94dfd39a5.png
این دوست عزیزمون گویا کلا تو کار بازی آنلاین نیس ، دوست عزیز شما راحت باش با همین 2 تا سرور که پینگ میگیری میبینی پایینه

------------------------------------
به قول جواد رضویان :
آقایون داداشام این اینترنت واس ماس یعنی کل ش ماس ماس :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
من های وب دارم زمانی که از اکانت تست سیستک استفاده کردم اصلا پینگم رو تغییر نداد که هیچ بدترش هم کرد...

نمیدونم چرا رو بعضی از سرویس ها اصلا خوب جواب نمیده!

unable

کاربر سایت
May 11, 2011
10
تو برو به یه مسئول بگو گیمینگ فکر میکنه بهش فحش دادین
متاسفانه این جا به نظر خودشون اگه 300 نفر تو یه جا جمع بشن و رای گیری کنن به نظرشون همه چیز درسته و عالیه
بالفرض نظر دادن که وزیر کارت بگر و....... اینترنت باید فرهنگی بشه ولی از اونور سواد ندارن این کار باعث خیلی آسیب میشه مثه مشکل تو شبکه های اجتماعی و.... پورت UDP و پپینگ به این افراد هر کدوم از این کلمات و بگی نمیفهمه چی میگی فقط به نظر خودش کارش درسته
عینه این میمونه ما این جا 100 نفر باشیم و یه نفر بیاریم باز خواست کنیم یا کاری انجام بده ولی هیچ کدوممون از اون کار هیچی نمیدونیم فقط بای بگیم موافقیم یا مخالف وضعیت مام همینه کسی سرش تو کار خودش نیست که این وضع پیش اومده شما بفرماید حوزه علمیه طرف یه نطق در مورد وضعیت اینترنت گفته با این که به حوزه فعالیتشون مربوط نمیشه (کلآ این جا همه همه چیز بهشون مربوط میشه)
آخه سال پیش که این اتفاق افتاد رسیدگی کردن و درست شد. مشکل سال پیش با امسال فرق داره ولی به هر حال رسیدگی شد و درست شد. اگه الانم بتونیم رقم قابل توجهی از کسایی که این مشکل رو دارن جمع کنیم و خبر این مشکل رو پخش کنیم امکان رسیدگ بیشتر می شه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
فیلت--رینگ هوشمند: از این دو کلمه میشه ده تا کتاب نوشت.. یکی از معنی این دو کلمه این هستش که ما با هوش شما مشکل داریم کسی که ادعای هوش بیشتری نسبت به مردم عادی داشته باشه ما افکار او را پلمپ میکنم... که نتیجه اش میشه ناراضی بودن افراد و فرار مغزها
ممکنه شما ping زیر 150 داشته باشید با ده تا در میان فقط یک Time out...ولی باطن همین ping کلمه ای به نام Port هستش که به راحتی قابل تشخیص برای افراد معمولی نیست
اگر قرار باشه این تاپیک رو بیخیال بشیم و دیگه شکایتی از اینترنت ایران نداشته باشیم قبر خودمون رو در Game و شبکه های انلاین کندیم
روزی که PS store فیلت-ر شد خیلی از گیمرها شاکی شدن و فشار به مسئولین اورند تا بالاخره free شد
الان حتی Yahoo هم مشکل داره... زمانی که به قدری شلوغ بود که وقتی برای چند دقیقه در مراسم خاصی بسته میشد کل ملت میرختن سر بیسوادهای مملکتی تا بالاخره یاهو دوباره اوکی میشد.. ولی این یکی دو سال به قدر خلفت شده که کسی اعتراضی نمیکنه
الان بیشتر شرکت ها سرویس دهنده اینترنت در ایران شباهت زیادی به کلاه بردارهای بین المللی پیدا کردند
های وب هم که ببیشتر شبیه کلاه برداری مثل مبین نت شده

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
یعنی خدا بگم چکارشون کنه! این چه وضعیه ؟ آخه این خدمته ؟! ...دم تو این نت !!
پینگ من از 250 پایین تر نمیره! اومدم کانکشن گاد پینگ خریدم! که اونم کلاه برداریه به خدا. موقع پینگ گرفتن مثل آب زلاله میری تو بازی چهره دومش مشخص میشه! شده 5 تا تایم اوت پشت سر هم داده به من
آقا ما نت بهتر نخواستیم ! هیچوقت فکر نمیکردم بگم احمدی کجایی که یادت بخیر!!!!!

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
فیلت--رینگ هوشمند: از این دو کلمه میشه ده تا کتاب نوشت.. یکی از معنی این دو کلمه این هستش که ما با هوش شما مشکل داریم کسی که ادعای هوش بیشتری نسبت به مردم عادی داشته باشه ما افکار او را پلمپ میکنم... که نتیجه اش میشه ناراضی بودن افراد و فرار مغزها
ممکنه شما ping زیر 150 داشته باشید با ده تا در میان فقط یک Time out...ولی باطن همین ping کلمه ای به نام Port هستش که به راحتی قابل تشخیص برای افراد معمولی نیست
اگر قرار باشه این تاپیک رو بیخیال بشیم و دیگه شکایتی از اینترنت ایران نداشته باشیم قبر خودمون رو در Game و شبکه های انلاین کندیم
روزی که PS store فیلت-ر شد خیلی از گیمرها شاکی شدن و فشار به مسئولین اورند تا بالاخره free شد
الان حتی Yahoo هم مشکل داره... زمانی که به قدری شلوغ بود که وقتی برای چند دقیقه در مراسم خاصی بسته میشد کل ملت میرختن سر بیسوادهای مملکتی تا بالاخره یاهو دوباره اوکی میشد.. ولی این یکی دو سال به قدر خلفت شده که کسی اعتراضی نمیکنه
الان بیشتر شرکت ها سرویس دهنده اینترنت در ایران شباهت زیادی به کلاه بردارهای بین المللی پیدا کردند
های وب هم که ببیشتر شبیه کلاه برداری مثل مبین نت شده
دوست عزیز اون زمان که مردم به اختلال در یاهو اعتراض میکردن مثل الان انواع و اقسام نرم افزار های رفع ف یلتر وجود نداشت الان دیگه طرف بخواد یه وبگردی ساده هم بکنه ف یلتر شکنو وصل میکنه و دیگه اعصاب خودشو خورد نمیکنه این ف یلترینگ هوشمند فقط واسه ما گیمرا مشکل ایجاد میکنه وگرنه کسی که تنها استفادش از اینترنت خوندن جوک توی وایبره اصلا مشکلی نمیبینه که بخواد بهش اعتراض کنه
یادم میاد یه زمان گوگل رو ف یلتر کردن 2030 پیگیر رفع *****ش شد ولی الان وضعیت طوریه که 2030 بشدت خواهان اجرای نت ملی شده
تنها کاری که میشه بکنی تعطیل کردن آنلاین بازی کردنه 200 تومن پول بازی بدی که اعصابت رو خورد کنی

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
تروخدا بازی و خوب بودن رو فقط تو پینگ نبینید
اقا الان 8.8.8.8 و 4.2.2.4 بنده روی 90 تا 110 هست بدون هیچ تایم اوتی
امااااااااااااااااااااااااااا
یه پورت 3659 بستس که هیچ بازی نمیشه کرد 160 تومن پول gta دادم ری..ه شده تو حالم نمیشه اصلا بازی کرد نه fifa میشه بازی کرد نه battlefield فکر کنم بریم معتاد بشیم
تفریح بهتریه

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
من با PC میتونم آن لاین بازی کنم . پینگ ثابت هست . سرعت دانلود و آپلود خویه .
اما با PS4 نمیشه . حتی نمیشه Join بدی به بازی . ( کیلزون باری میکنم )
مشکل از چی میتونه باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر