اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,376
نام
بابک
اقا این همه گیمر بیایین یه حرکتی بزنیم به چشم بیایم بریزیم تو خیابون حمله کنیم به پیج ویزیری وکیلی اخه اینترنت ذغالی چی بود که پیلترینگ هوشمند هم کردن توش خداوکیلی 3 ماه حسرت یه دست بازی کردن فیفا رو به دلمون گذاشتن بی ناموسا)x

دلت خوشه ها...

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
همین بی خیال شدن ها وضعیت ما رو امروز به این جا رسونده، هیچ کسم دنبال احقاق حقوق نیست، همه دنبال فرار کردنن، بقیه هم به جهنم!

داداش عصبانی نشو تا آخر همین ماه میخوان فاز نهایی ر... به اینترنت رو اجرا کنن لابد دیگه همینم میپوکه خیال خودشون و ما رو راحت میکنن میره رد کارش :( بعد هم اعتراض چی ؟! اعتراض کنی میگیرن میبرنت جایی که پشه ها روزا میرن !

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
اقا gta v online بودم طرف سوار ماشینم شد هی میگفت دارم lag میگرم
از این حرفا گفتم اینترمون کم سرعته اینطوری میشه یعنی کل صفحه مانتورم (( ! )) شد

گفتم ایران هستم اینا انواع اقسام فحش ها رو نثارم کرد از داعشی و تروریست گرفته تا سگ اینا

باورش نمیشد سرعت نت 400 kb هستش

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
جالبیش اینجاس میان تو تلویزیون یه مدیری وزیری چیزی میارن. بعد طرف در کمال خونسردی میگه اینترنت ایران از همه جای دنیا ارزون تره کیفیتشم از سرتون زیاده. بعدم 4 تا مصاحبه با چند تا عقب افتاده که نهایت استفادشون از اینترنت باز کردن گوگل هست نشون میده در تایید حرف او مدیر محترم. اینجاس که آدم میسوزه. به خدا جای دیگه بود هر 1 باری ک نت قطع میشد شکایت میکردیم خسارتشو میگرفتیم. اینجا بیلاخم به آدم نمیدن تازه یه چیزیم بدهکاریم چون داریم کم پول میدیم:|
فقط میگم دارن با اعصاب و روان ما ها بازی میکنن من که از دست این نت تیک عصبی گرفتم. اگه این دنیا حقمو نگرفتم تون دنیا ک** شون میزارم.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
دوستان شنیدم مخابرات مشکلی نداره مخصوصا با کاهش پینگ بروبرچ مخابرات دارن بازی میکنن راحت
اگر اینطوره ما هم بساطو از های وب جمع کنیم بریم مخابرات.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
سرویس کاهش پینگم ترکوندن. چند سال دیگه بهه جرم گیم آنلاین میریزن تو خونه هامون میبرنمون. اگه فقط یذره فکر پیشرفت تو اون مغز شستشو شدشون بود اگه فقط یذره برنامه ریزی داشتن الان این وضعمون نبود. هر روز یه مسخره بازی. اصلا ارامش نداریم. با مسایلی داریم سرو کله میزنیم که سالها پیش برا اونور ابیا حل شده بود. عین ادم تمومش کنن بره دیگه. یه روز اینو میندن. روز بعد اینو باز میکنن اونو میبندن. ادم خندش میگیره از کار اینا. به کجا داریم میریم؟

دوستان شنیدم مخابرات مشکلی نداره مخصوصا با کاهش پینگ بروبرچ مخابرات دارن بازی میکنن راحت

امروز فلکه مخابراتم بستن. یه کم طول میکشه تا طرف همه فلکه ها رو ببنده.

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
مرگ پول منه که تو جیبته پفیوز
مرگ قسط تعویقی ست
مرگ نفس کشیدن مداوم هر روز
مرگ آخرین سیگار تزریقی ست
تاریخ من طولانی ست
اما دستانم کوتاه بود و دهانم دور
نه آنقدر توانی که عرق از جبین پاک کنم
و نه آنچنان که خشمم دلیری کند
مرگ پول منه که تو جیبته پفیوز

ما ( آئورلیانو بوئندیا) هستیم کسی که باید زنده بماند و عذاب بکشد

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
باز وضعیت شما از ما تو چالوس بهتره اخه رو خط 2 مگ snr 6 یعنی چی تمام کابل های مسی مال 60 سال پیش هست پول مفت از مردم می گیرید
خل شدم دیگه نمی دونم چی کار کنم خط تلفنم رو از کافو تا خونه مستقم کردم همه رو عوض کردم نشد بابا این زیر ساخت چیکار داره می کنه ایرانسل هم همون 2 روز اول نسل 4 خوب کار کرد الان داغون شده چی می نویسی 40 برابر سریعتر از نسل 3
احتمالا نسل 3 دایل آپ هم نبوده جالب اینجاست یارو تو مخابرات داره کار می کنه تا بحال مولتی متر ندیده ای خدا بعد مهندس های برق بی کارنند بعد می گن ما نیاز به دیپلم داریم اخه تو اون اداره مگه چی کار می کنید(البته پرسنل قوی هم داره ولی تن به کار نمی دن)
من آخرش از دست اینا سکته می کنم تو منطقه شهری میگن جا نداریم تلفن جدید بدیم
خط از 2 مگ بیشتر بشه ارتباطش نابود میشه و crc می ترکونه
ای خدا حق ما رو از اینا بگیر
راستی دوستان اختلال در مخابرات به این می گن که همه چیز اکی باشه و بعضی وقتها خراب شه ولی نت ما همش خرابه
راستی من تو کار م با اینها خیلی سر و کار دارم تو مپ ایران بد ترین زیر ساخت رو مازندارن و خوزستان داره

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311

نیا که اینم ترکید . من خودم مخابرات شیراز دارم از صبح سرعت باز کردن پیج اومره پایین فیل تر شکن هم که وصل کنی دیگه نابود میشه !

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام مجدد یه اتفاق جالب افتاد فکر کنم ایرانسل این تاپیک دیده چون زنگ زد من شستمش گذاشتمش رو بند
از یک تا پنج بهشون دو دادم مکان رو گفتم ولی فکر نکنم درست شه

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
نیا که اینم ترکید . من خودم مخابرات شیراز دارم از صبح سرعت باز کردن پیج اومره پایین فیل تر شکن هم که وصل کنی دیگه نابود میشه !

خیلی خوش باوری دادا....

خوب آخه همه دارن با مخابرات وصل میشن به کاهش پینگ و بازی میکنن منم امروز رفتم 2020 ثبت نام کردم منتظر رانژه هستم ببینیم چطوره.

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
خوب آخه همه دارن با مخابرات وصل میشن به کاهش پینگ و بازی میکنن منم امروز رفتم 2020 ثبت نام کردم منتظر رانژه هستم ببینیم چطوره.

والا مخابرات هم از همون اول عید این مشکلات رو داشت، تو پست های قبلی هم دیدی که خود من گفتم با کاهش پینگ هم مشکلم رفع نشد.

دومگابیت نامحدود مخابرات تهران

تازه مخابرات یه سری چرت و پرت روی قبض ها نوشته بود که قانون مصرف منصفانه میخوان بذارن واسه مشترکین نامحدود، اگه اینطوری بشه خیلی ها تخلیه می کنن، شما تازه میخوای بیای مخابرات بگیری؟ :d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
باز وضعیت شما از ما تو چالوس بهتره اخه رو خط 2 مگ snr 6 یعنی چی تمام کابل های مسی مال 60 سال پیش هست پول مفت از مردم می گیرید
خل شدم دیگه نمی دونم چی کار کنم خط تلفنم رو از کافو تا خونه مستقم کردم همه رو عوض کردم نشد بابا این زیر ساخت چیکار داره می کنه ایرانسل هم همون 2 روز اول نسل 4 خوب کار کرد الان داغون شده چی می نویسی 40 برابر سریعتر از نسل 3
احتمالا نسل 3 دایل آپ هم نبوده جالب اینجاست یارو تو مخابرات داره کار می کنه تا بحال مولتی متر ندیده ای خدا بعد مهندس های برق بی کارنند بعد می گن ما نیاز به دیپلم داریم اخه تو اون اداره مگه چی کار می کنید(البته پرسنل قوی هم داره ولی تن به کار نمی دن)
من آخرش از دست اینا سکته می کنم تو منطقه شهری میگن جا نداریم تلفن جدید بدیم
خط از 2 مگ بیشتر بشه ارتباطش نابود میشه و crc می ترکونه
ای خدا حق ما رو از اینا بگیر
راستی دوستان اختلال در مخابرات به این می گن که همه چیز اکی باشه و بعضی وقتها خراب شه ولی نت ما همش خرابه
راستی من تو کار م با اینها خیلی سر و کار دارم تو مپ ایران بد ترین زیر ساخت رو مازندارن و خوزستان داره
اینو واقعا موافقم...من ساکن تهرانم یه جا تو عباس اباد دارم هر موقع میخوام بیام با نت مخابرات داستان دارم...snr رو 5 ...دایم قطعی داره...سرعت افتضاح..یعنی این 14 روز عید منو کچل کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر