اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
جلل خالق از صبح تا حالا صفحه به زور باز ميكنه insta هم هي ميزنه نو كانكشن وايبر هم قطع ميشه
ولي ميريم تو بازي باز از ديروز بهتره حداقل ٢مين سالمه
ولي واسم جالبه اين مشكل خونه ماست (سيستك) هم مغازه (داتك) هم معازه هاي بغلي (ارتباط گستر )
ولي واسم جالبه بچه هاي هاي وب نيستند
واسه منم همینه مشهد پیشگامان ، میخواستم isp عوض کنم میبینم از بالا بالا گند زدن تو نت و با isp چیزی عوض نمیشه

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
تا هر چی میشه این تاپیک رو نکشید بالا این مشکل خیلی وقته که حل شده حالا هر وقت از سرور بیرون افتادید دلیل بر اختلال نیست اگر باشه سراسر خواهد بود کمی فکر کنید!

کلن 30 نفره ما توی COH نمیتونن کانکت شن پس فکر کنم مودم و آی اس پی و پی سی همه COH بازها از 4 5 روز پیش همه با هم یهو خراب شدن :|

باید چیز پی ان زد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
*
*
*
برداشت من از پستها اینه که دوستان فقط به دنبال اطلاع رسانی مشکلات هستند بدون اینکه اصلا اهتمامی به رفع مشکلات داشته باشند

نه حرفی از IPسرورها زده میشه و نه اروری که می گیرن و نه تصویر و فیلمی از مشکلات، این سرویس آپارات و سرویسهای مشابه معلوم نیست که اصولا برای چه کاری ساخته شدند، چون ظاهرا ایرانیها خودشون قادر به استفاده ی صحیح و تولید محتوا برای این سرویسها نیستند!

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,679
نام
Moein
*
*
*
، این سرویس آپارات و سرویسهای مشابه معلوم نیست که اصولا برای چه کاری ساخته شدند، چون ظاهرا ایرانیها خودشون قادر به استفاده ی صحیح و تولید محتوا برای این سرویسها نیستند!
همین ویدئو war thunder رو روی همین سرویس اپارت اپلود کردم حذف شد. :|
دیگه چکار میشه کرد؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
همین ویدئو war thunder رو روی همین سرویس اپارت اپلود کردم حذف شد. :|
دیگه چکار میشه کرد؟

الکی که حذف نمی کنن دوست عزیز، حتما یکی از قوانینش را رعایت نکرده بودید.
دوباره امتحان کنید و لینکش رو بدید.

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
ISP:HI WEB
مرکز :دستغیب شیراز
دوتا 2 مشکل UDP!
کلا 5 ثانیه بازی 20 ثانیه دیسکانکت!
به پشتیبانی هم زنگ زدم خیلی راحت میگه ما گیم ساپورت نمیکنیم اگه کاری دیگه ای دارید در خدمتم اگر ندارید خداحافظ بوق بوق بوق!

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوتا 2 مشکل UDP!
به پشتیبانی هم زنگ زدم خیلی راحت میگه ما گیم ساپورت نمیکنیم اگه کاری دیگه ای دارید در خدمتم اگر ندارید خداحافظ بوق بوق بوق!

انقد از این جمله گیم ساپورت نمیکنیم بدم میاد -- گیم که الکی قطع نمیشه اینترنت مشکل داره پس باید ساپورت کنن من بعد از هر دست بازی یه بار شوت میشم بیرون

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوتا 2 مشکل UDP!
یعنی یکی بیسواد ترین پشتیبان ها رو hiweb داره ^_^
من timeout داشتم بهشون زنگ زدم به هر دری زدیم نشد که نشد! آخر کار گفت مودمتون مشکل داره :| یا عوضش کنین یا مجددا تنظیم کنین :| بهشون میگم آقا/خانم! مودم موجود زنده اس؟! شیفتی کار میکنه؟! اگه مشکلی داره همیشگیه! نه یه روز خوب باشه یه روز بد :|
درکل باید ساخت با اینا.... کاری نمیشه کرد

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
یعنی یکی بیسواد ترین پشتیبان ها رو hiweb داره ^_^
من timeout داشتم بهشون زنگ زدم به هر دری زدیم نشد که نشد! آخر کار گفت مودمتون مشکل داره :| یا عوضش کنین یا مجددا تنظیم کنین :| بهشون میگم آقا/خانم! مودم موجود زنده اس؟! شیفتی کار میکنه؟! اگه مشکلی داره همیشگیه! نه یه روز خوب باشه یه روز بد :|
درکل باید ساخت با اینا.... کاری نمیشه کرد
وقتی خانمو از آشپز خونه میکشن میارن میزارن پشتیبانی همین میشه دیگه ! متاسفانه یکی از مشکلاتی که توو زمینه اینترنت هست همین بی سوادی ست،از پشتیبانی گرفته تا آقایون فیل-تر چی !!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
وقتی خانمو از آشپز خونه میکشن میارن میزارن پشتیبانی همین میشه دیگه ! متاسفانه یکی از مشکلاتی که توو زمینه اینترنت هست همین بی سوادی ست،از پشتیبانی گرفته تا آقایون فیل-تر چی !!

دوستان قبلا بارها گفتم، پشتیبان ها از مهارت فنی و اطلاعات کافی برخوردار نیستن، این رو مدیریت زیرساخت هم شخصا در صحبتهاش به من گفت! بنابراین اصولا به کمک اونها مخصوصا در مقوله ی گیم امید نداشته باشید

در ضمن اصلی توی بخش عملیاتی شبکه ی داخل کشور داریم که به اون پشتیبان ها هم گفته میشه: هیچ تضمینی برای کیفیت پروتکل UDP شبکه ی داخل کشور نیست و هیچ قانونی هم برای تضمین بسته ها در این پروتکل وجود نداره، بنابراین در مورد بازیها به کاربران نمیشه کمکی کرد و اختلالات احتمالی هم قابل پیشگیری نیست( از نظر متولیان شبکه ی دیتای کشور البته!)

با این تعبیر اونها، هر کمکی هم که به ما می کنن یا پیگیریهای انجام شده قانونا وظیفشون نیست و اضافه بر سازمان هست!

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
امشب داغونتر از همیشه:arrowd::arrowd::arrowd: گیمرهای عزیز این سرزمین باید بریم غازچرونی...... نگران دو ماه دیگم که استیم و اورجین و . . . . .. . هم حتی کانکت هم نشن

آخرین ویرایش:

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
از ششم فروردین که خونه بودم مشکل خاصی نداشتم. bf4 و dota2 و lol. البته مشکلات همیشگی مثل DC شدن بدون دلیل (بدون قطعی نت و حتی نوسان پینگ) یا تیر نخوردن تو بتل که واقعا مسخرس ( از دو متری 20 تا گلوله رو طرف خالی میکنم برمیگرده با یه هندگان مسخره منو میکشه) یا قطعی موقت ارتباط با سرور بازی در حالی که سرورای دیگش هنوز پینگ میدن رو دارم. گرچه نباید این مشکلات وجود داشته باشن ولی اونقدر حاد نیستن و با rejoin شدن حل میشن. این مشکلات شاید هر چند روز یکبار اتفاق بیفتن.

پینگ هم با سرورای BF4 اروپا حدود 100-120 هست. مخابرات تهران.

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
*
*
*
برداشت من از پستها اینه که دوستان فقط به دنبال اطلاع رسانی مشکلات هستند بدون اینکه اصلا اهتمامی به رفع مشکلات داشته باشند

نه حرفی از IPسرورها زده میشه و نه اروری که می گیرن و نه تصویر و فیلمی از مشکلات، این سرویس آپارات و سرویسهای مشابه معلوم نیست که اصولا برای چه کاری ساخته شدند، چون ظاهرا ایرانیها خودشون قادر به استفاده ی صحیح و تولید محتوا برای این سرویسها نیستند!
همان طور که دوست خوبم علیرضا گفت کسی نمیتونه به سرورهای بازی کمپانی وصل شه و پورت هاش بستند این فیلم گرفتن داره؟ یا isp گفتن نیازه وقتی مشکل سراسریه ؟:|

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
بعد از 2 هفته تماس های مکرر با پشتیبانی پارس انلاین بالاخره یه ادم درست و حسابی پیدا شد و گفت حقیقتش اینه که مشکل سراسریه و دارند پیگیری می کنند که برطرف بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر