اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اگه مشکل از سرویس من باشه نت من باید همیشه خراب باشه،من بازم میگم قبل از عید من هیچ گونه مشکلی نداشتم،نتم خارجی نبود ولی خیلی خوب بود،بالاخره انقد شعور و تجربه در زمینه نت دارم که تشخیص بدم سرویس من مشکل داره یا خیر ! به صفحات اگر مراجعه کنید من از وضعیت نتم اسکرین گرفتم،همیشه به همون صورته که در اسکرین هستش.
یه چیز دیگه که مطرحه اینکه شما ممکنه بازی یا نرم افزارت نسبت به این اختلالات حساس نباشه و اختلالات در روند اجرایی بازی یا نرم افزار شما تاثیر نداشته باشه.
نمیدونم وولا چی بگم!
من League Of legends بازی میکنم! همیشه هم وقتی اختلالات UDP پیش میومد، اولین بازی ایی که مشکل پیدا میکرد همین LOL بود! آخرین بازی هم که مشکلش برطرف میشد باز همین LOL بود! طوری که وقتی همه میومدن میگفتن ما دیگه مشکل نداریم بازم من و دوستام همه مشکل داشتیم! کسی هم که LOL بازی میکنه میدونه این ارور UDP به چه شکلی خودش رو نشون میده! هر 3 الی 5 ثانیه DC میشی بعد دوباره ریکانکت میشی دوباره تا میای حرکت کنی DC میشی دوباره ریکانکت میشی! خلاصه تا آی پی رو عوض نکنی درست نمیشه! که اونم باز نهایتا 5 دقیقه دووم بیاری و دوباره روز از نو روزی از نو!
البته شاید هم اینبار روی LOL تاثیر نذاشته این اختلالات اخیر! هر چند که همونطور که گفتم من هم حدودا 10 روز پیش یه دوباری DC شدم و مطمئنم هم که به خاطر UDP بود!
به هر حال اینا که کارشون حساب کتاب نداره!

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
ممکنه که توی شهر ما آسیاتک پینگش بد باشه ؟؟؟؟؟

از کجا هستید شما؟
بهترین کار اینکه از دوست ها یا کسایی که تو منطقه یا محل شما هستن بپرسید ping اشون چنده تو سرور های اروپایی یا راضی هستن اگر نظر اشون مثبت هست به نظرم شانس اینکه اینترنت شما هم خوب باشه بیشتر هست تا کسی که تو منطقه شما نیست.:d
شرکت ها یا ISP ها منطقه ای ان شاید مال کسی که از جایی دیگس با اون یکی فرق داشته باشه مال یکی خوب باشه و راضی هست ولی برای کسی که از منطقه دیگس خوب نباشه با اینکه از یه شرکت هست جفتشون

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
آقایون مشکل از آی اس پی نیست تکرار نکنید لطفا وقتی تمام اعضای کلن از سراسر کشور با آی اس پی های مختلف با یه مشکل مشترک نتونن بازی کنن یعنی چی؟؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
شما با کدوم بازی مشکل نداری؟

من الان تایتان فال و cs و DS2 بازی میکنم دوشواری ندارم.
من خودم مخابرات تهران دارم.
البته شایدم از زیر ساخت هم باشه به نظرم باید دوستان TRACE بگیرن ببین آیا آی پی های روتر هاشون یکی هست یا نه بلاخره وقتی کسای تو تهران هستن مشکل ندارن و باز کسای هستن مشکل ندارن بعید میدونم دست زیر ساخت باشه اما نه به صورت 100% به هر حال باید دید سیستم مدیریتی اینا چطوریه چی دسته کیه ؟ کی دسته کیه؟

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
از پریروز بازی company of heroes 2 به سرور هاش کانکت نمیشه و باید با فند شکن بازی کرد و این مشکل فقط در ایران هست برای حل این مشکل چه راه حلی دوستان ارائه میدن؟ (قبلا یادمه یک نفر اینجا بود که اشنا داشت و میتونست کمک کنه)
تعداد کمپانی باز کم نیستند و تعدادی زیادی میتونم واسه ثبت مشکل جور کنم

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
از پریروز بازی company of heroes 2 به سرور هاش کانکت نمیشه و باید با فند شکن بازی کرد و این مشکل فقط در ایران هست برای حل این مشکل چه راه حلی دوستان ارائه میدن؟ (قبلا یادمه یک نفر اینجا بود که اشنا داشت و میتونست کمک کنه)
تعداد کمپانی باز کم نیستند و تعدادی زیادی میتونم واسه ثبت مشکل جور کنم
مشکل از اونبر نست ؟ تحریمی چیزی ؟ این که کل ایران رو نمیزاره ؟؟؟؟ من تازه مییخواستم بخرمش :(

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
ممکنه که توی شهر ما آسیاتک پینگش بد باشه ؟؟؟؟؟

اسیاتک که کلا مزخرفه پینگش
من خودم اسیاتر دارم هر دفعه یه مشکلی باهاش دارم
یه بار پینگ بالاس
یه بار پینگ میاد پایین تایم اوت زیاد میشه
یه بار نه تایم اوت داره نه پینگ بالاس یه مشکل دیگه داره
========
اعصاب نذاشتن واسه ما دیگه
الان یه هفتس موقع لاگین کردن تو اریجین وقتی لاگین میشه قسمت نمایش فریند لیست حدود 2-3 دقیقه بعد لاگین کردن لود میشه :

تو عکس هم مشخصه حدود 30-40 بار میچرخه دایره بعدش لود میشه . بعد که لود هم میشه مثلا یکی انلاین بشه یا افلاین شه بعد دو دقیقش میگه یا کسی بهم پیغام میده اگر 4 تا پی ام میده یهو بعد دو سه دقیقه همزمان پشت سرهم میاد پیغاماش
تو فیفا15 هم که بازی میکنم باعث لگ شده حتی تو افلاینش یهو تصویر یه ثانیه گیر میکنه بعد میره اصلا نمیشه بازی کرد دیگه
کسی دیگه این مشکلو داره با اریجین ؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
اسیاتک که کلا مزخرفه پینگش
من خودم اسیاتر دارم هر دفعه یه مشکلی باهاش دارم
یه بار پینگ بالاس
یه بار پینگ میاد پایین تایم اوت زیاد میشه
یه بار نه تایم اوت داره نه پینگ بالاس یه مشکل دیگه داره
========
اعصاب نذاشتن واسه ما دیگه
الان یه هفتس موقع لاگین کردن تو اریجین وقتی لاگین میشه قسمت نمایش فریند لیست حدود 2-3 دقیقه بعد لاگین کردن لود میشه :

تو عکس هم مشخصه حدود 30-40 بار میچرخه دایره بعدش لود میشه . بعد که لود هم میشه مثلا یکی انلاین بشه یا افلاین شه بعد دو دقیقش میگه یا کسی بهم پیغام میده اگر 4 تا پی ام میده یهو بعد دو سه دقیقه همزمان پشت سرهم میاد پیغاماش
تو فیفا15 هم که بازی میکنم باعث لگ شده حتی تو افلاینش یهو تصویر یه ثانیه گیر میکنه بعد میره اصلا نمیشه بازی کرد دیگه
کسی دیگه این مشکلو داره با اریجین ؟

کلا نمی دونم چه داستانیه،کلا اریجین و فیفا و بتل و کرایسیس مشکل داره،آره دوستان ما توو فیفا 15 روی اکس باکس هم وارد لابی نمی شن یا توو فایند مچ میمونن و چیزی پیدا نمی کنه.

- - -ویرایش - - -

مشکل از اونبر نست ؟ تحریمی چیزی ؟ این که کل ایران رو نمیزاره ؟؟؟؟ من تازه مییخواستم بخرمش :(
برای چی باید این کارو کنن ؟ از خوداشونم باشه که شما محصولشونو قانونی میخری و بازی میکنی،اجازه چنین کاری رو ندارن،اگه هم بخوان کاری کنن قبلش اطلاع رسانی میکنن که مثلا میخوایم ip های ایران رو بلاک کنیم.هر اتفاق و خرابه که وجود داره از همین داخله شک نکن.

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra

همان طور که دوستمون گفت چرا از اونور باشه؟ دوستان خارجیم یا دوستان خارج از کشور میتونند بدون مشکل بازی کنند
مشکل فک کنم از این باشه که پورت های این بازی بسته شده باشه
دوستان همچنان منتظر راه حل هستیم که ما چه کار کنیم؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
کلا نمی دونم چه داستانیه،کلا اریجین و فیفا و بتل و کرایسیس مشکل داره،آره دوستان ما توو فیفا 15 روی اکس باکس هم وارد لابی نمی شن یا توو فایند مچ میمونن و چیزی پیدا نمی کنه.

- - -ویرایش - - -

برای چی باید این کارو کنن ؟ از خوداشونم باشه که شما محصولشونو قانونی میخری و بازی میکنی،اجازه چنین کاری رو ندارن،اگه هم بخوان کاری کنن قبلش اطلاع رسانی میکنن که مثلا میخوایم ip های ایران رو بلاک کنیم.هر اتفاق و خرابه که وجود داره از همین داخله شک نکن.

تحریم سیاسی که جدا میتونن بخاطر سرویس های بدمون هم اینکار رو بکنن چون بی کیفیت بودن نت روی سرور ها فشار میاره

- - -ویرایش - - -

همان طور که دوستمون گفت چرا از اونور باشه؟ دوستان خارجیم یا دوستان خارج از کشور میتونند بدون مشکل بازی کنند
مشکل فک کنم از این باشه که پورت های این بازی بسته شده باشه
دوستان همچنان منتظر راه حل هستیم که ما چه کار کنیم؟
دوستای خارجیتونم چه ربطی به تحریم ها داره ؟ معلومه که اونا بدون مشکل بازی میکنن .
این بحث اینکه چرا نخوان ما از بازی هاشون استفاده کنیم هم برین با 2k بحث کنید چرا بازی هاشونو به ما نشون نمیده.

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
تحریم سیاسی که جدا میتونن بخاطر سرویس های بدمون هم اینکار رو بکنن چون بی کیفیت بودن نت روی سرور ها فشار میاره

- - -ویرایش - - -

دوستای خارجیتونم چه ربطی به تحریم ها داره ؟ معلومه که اونا بدون مشکل بازی میکنن .
این بحث اینکه چرا نخوان ما از بازی هاشون استفاده کنیم هم برین با 2k بحث کنید چرا بازی هاشونو به ما نشون نمیده.

دوست عزیز مشکل از تحریم نیست و شرکتش مطئن باش ایران تحریم نکرده و مشکل از نت ایرانه
کسی میدونه باید از سمت کجا باید پیگیر باشیم؟

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
دوست عزیز مشکل از تحریم نیست و شرکتش مطئن باش ایران تحریم نکرده و مشکل از نت ایرانه
کسی میدونه باید از سمت کجا باید پیگیر باشیم؟

منم مشکل اورجینو دارم بتللاگم هم مشکل پیدا کرده بدون قندشکن ناقص باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر