اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mehrdad60

کاربر سایت
Mar 28, 2015
4
سلام
در مورد مشکل آنلاین بازی FIFA 15 روی XBOX ONE من کپچر کردم و مطمنم پورت UDP 88 از خارج به سمت داخل ایران بسته شده اگر خواستید یه ایمیل بدید مدارکشم می فرستم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
تبریک میگم! شما با این پست به استخدام شرکت زیرساخت درآمدید!!! اگه تا الان در نیامده بودید البته!!! بعد من یه سوال دارم: اگه خود UDP ایراد داشته باشه چه پیغامی میده؟ لابد میگه: IP شما عوض شده!!! بس کن تورو اون وجدانی که مطمئنم نداری!!!

ظاهرا شما بهتر بلدی از نظر فنی که هر جوری شده می خوای حرفام رو زیر سوال ببری.
خود UDP هم مشکل داشته باشه همین پیغام رو می گیرید، واسه همین اصرار دارم وضعیت پینگ رو باید نشون بدید، ایجوری میشه این دو مشکل رو تفکیک کرد.

بحث فایده نداره اینجا،تاپیکو تعطیل کنید.عاغا این اختلالی که بوجود اومده udp یا هر آشغال دیگه یی که هست گند زده به نت،میگید udp نیس،باشه udp نیس.پس چیه ؟!؟ نکنه مشکل از مودم ه ؟؟!!
کسی که isp ش مشکل داشته باشه خودش شعورش میرسه که مشکل از طرف ispش ه . اگه دوستان همت کنن و چند تا اسکرین از نت و بازی شون بگیرن این دوستانی که میگن مشکل از udp نیس قانع میشن.

چند بار باید تکرار کنم دیگه نمی دونم!

تمامی چیزی که ازتون خواستم همین مواردی بود که باید بعنوان سند مشکلات و "راستی آزمایی" حرفاتون ارائه می دادید که ندادید، وقتی همچین کارهایی که برای حل مشکل خود کاربرا هست برای ما در حد شکستن شاخ غول باشه دیگه از مسولین چه انتظاری میشه داشت؟!

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
تبریک میگم! شما با این پست به استخدام شرکت زیرساخت درآمدید!!! اگه تا الان در نیامده بودید البته!!! بعد من یه سوال دارم: اگه خود UDP ایراد داشته باشه چه پیغامی میده؟ لابد میگه: IP شما عوض شده!!! بس کن تورو اون وجدانی که مطمئنم نداری!!!
اتفاقا اون بخش از حرف های ایشون که بولد شده کاملا درست هست ارور udp به معنی بسته بودن udp نیست بلکه پکت لاست میتونه چنین چیزی رو شبیه سازی کنه
+
برادران بالا بخوبی موفق شدند گیمر ها رو به جون همدیگر بندازند باید بهشون تبریک گفت

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوستان زمانی که مشکل از زیر ساخت بود همه مشکل داشتن از جمله خودم ظاهرا یه سری دست کاری های کردن که مشکل حل شده حالا شاید این دست کاری های جدید رو روی روتری که شما بهش وصل هستید نصب نکردن به هر حال 10 روز اول عید من اصلا نمیتونستن بازی کنم اما الان درست شده وی پ ی ا نی هم که من استفاده میکنم الان به خوبی کار میکنه و مشکل نداره
اگه این پشت کاری که میاین یقه فرشید رو میگرفتین رو واسه ISP هاتون داشتین الان مشکل نت مملکت حل شده بود.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
یه ویدئو از بازی war thunder گرفتم کیفیتش زیاد خوب نیست ولی معلوم میشه.
اینم لینکش: لـــــــینک

اینم عکسش:
cm4g8uef3pgmmab9ti80.jpg

1gkhr25gle8fpd3wjvo3.jpg

امیدوارم مشکل از isp نباشه :)

مرسی ولی تست پینگ به شیوه ای که گفتم رو هم لازم داریم در کنار بازیو

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
120511590.png

با نت هزار بار از این بدتر یه ذره لگ و Delay هم توی سرورهای COH چه 1 و چه 2 نداشتیم الان الان انقدر Delay وحشتناکه که اصلا نمیشه بازی کرد

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
تست پینگ باید ای پی سرور هم باشه اگه اشتباه نکنم.
ولی این لابیه.

درسته، با آی پی سرور و بصورت نامتناهی در جریان بازی

مشکل لگ چن روز گذشته کمی بهتر شده :
x22nyonbp7dtf2h2zykl.png

به نظر که خوب میاد.

120511590.png

با نت هزار بار از این بدتر یه ذره لگ و Delay هم توی سرورهای COH چه 1 و چه 2 نداشتیم الان الان انقدر Delay وحشتناکه که اصلا نمیشه بازی کرد

این کفایت نمی کنه دوست عزیز، با ابزاری که در بالا استفاده کردن و یا شیوه ای که گفته شده تست پینگ بگیرید لطفا.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دوستان زمانی که مشکل از زیر ساخت بود همه مشکل داشتن از جمله خودم ظاهرا یه سری دست کاری های کردن که مشکل حل شده حالا شاید این دست کاری های جدید رو روی روتری که شما بهش وصل هستید نصب نکردن به هر حال 10 روز اول عید من اصلا نمیتونستن بازی کنم اما الان درست شده وی پ ی ا نی هم که من استفاده میکنم الان به خوبی کار میکنه و مشکل نداره
اگه این پشت کاری که میاین یقه فرشید رو میگرفتین رو واسه ISP هاتون داشتین الان مشکل نت مملکت حل شده بود.

شایعه نکنید لدفن :D ، هنوز نت خرابه !

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
شایعه نکنید لدفن :D ، هنوز نت خرابه !

به نظرم شما ISp تونو عوض کنید بهتر نتیجه میگیرین یا واسه یه هفته یه ماه یه ISP دیگه نت بگیرین بعد ببینید مشکلتون هنوز هم همونه یا نه. دیگه از دست من یکی هیچ کاری بر نمیاد. :)

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
به نظرم شما ISp تونو عوض کنید بهتر نتیجه میگیرین یا واسه یه هفته یه ماه یه ISP دیگه نت بگیرین بعد ببینید مشکلتون هنوز هم همونه یا نه. دیگه از دست من یکی هیچ کاری بر نمیاد. :)
ربطی نداره،موقعی نت درسته که همه بیان و بگن مشکل بر طرف شده تنها من و شما نیستیم که ! اگه هم مشکل شما حل شده دوره ای بوده و مجددا بر میگرده مطمعن باشید ! تجربه اینو ثابت کرده .

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ربطی نداره،موقعی نت درسته که همه بیان و بگن مشکل بر طرف شده تنها من و شما نیستیم که ! اگه هم مشکل شما حل شده دوره ای بوده و مجددا بر میگرده مطمعن باشید ! تجربه اینو ثابت کرده .
دوست عزیز نت خود من تو این 1 ماهه گذشته که همه میگفتن مشکل udp داریم، غیر از دو روز اون هم به هنگام ظهر و تو یه بازه ی 2 الی 4 ساعته هیچ گونه مشکلی و اروری نداشته! کسی که نتش درسته که نمیاد هی بگه آقا من نتم درسته!!! پس این مشکلی هم که تو عید بوده اونقدر که فکر میکنی سراسری نبوده! یا اگه بوده هم بازه ی زمانیه کوتاهی (به صورت سراسری ) بوده! این که شما همواره نتت مشکل داره شاید از udp نیست! اگه هم هست چرا از همین ابزاری که آقا فرشید تو امضاش داره استفاده نمیکنی و از وضعیته پینگت عکس بگیری تا خیال خودت هم راحت بشه که بلاخره مشکل نتت از چیه؟!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,804
شما با کدوم بازی مشکل نداری؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دوست عزیز نت خود من تو این 1 ماهه گذشته که همه میگفتن مشکل udp داریم، غیر از دو روز اون هم به هنگام ظهر و تو یه بازه ی 2 الی 4 ساعته هیچ گونه مشکلی و اروری نداشته! کسی که نتش درسته که نمیاد هی بگه آقا من نتم درسته!!! پس این مشکلی هم که تو عید بوده اونقدر که فکر میکنی سراسری نبوده! یا اگه بوده هم بازه ی زمانیه کوتاهی (به صورت سراسری ) بوده! این که شما همواره نتت مشکل داره شاید از udp نیست! اگه هم هست چرا از همین ابزاری که آقا فرشید تو امضاش داره استفاده نمیکنی و از وضعیته پینگت عکس بگیری تا خیال خودت هم راحت بشه که بلاخره مشکل نتت از چیه؟!
اگه مشکل از سرویس من باشه نت من باید همیشه خراب باشه،من بازم میگم قبل از عید من هیچ گونه مشکلی نداشتم،نتم خارجی نبود ولی خیلی خوب بود،بالاخره انقد شعور و تجربه در زمینه نت دارم که تشخیص بدم سرویس من مشکل داره یا خیر ! به صفحات اگر مراجعه کنید من از وضعیت نتم اسکرین گرفتم،همیشه به همون صورته که در اسکرین هستش.
یه چیز دیگه که مطرحه اینکه شما ممکنه بازی یا نرم افزارت نسبت به این اختلالات حساس نباشه و اختلالات در روند اجرایی بازی یا نرم افزار شما تاثیر نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر