اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
CALL OF DUTY : ADVANCED WARFARE

ffi9tlqwdafix366pmcq.png

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
خیلی خرابه ! اصلا نمیشه بازی کرد !! مشکل dc نداره،پینگ هم ثابت و زیر 150، ولی انگار توو بازی پینگ 500 هستش،تاخیر داره وحشت ناک !!
جالبه،من چیز پی انی دارم که یه جورایی کاهش دهنده است ولی از نوع خارجیش،ip رو کلا عوض میکنه و از چیلترینگ عبور میکنه،با این چیز پی ان و بدون این چیز پی ان توو بازی وضعیتم یه جوره یعنی همون مشکل همیشگی که تیر به طرف نمی خوره رو دارم.

وقتی با وی- پی ان مشکل دارید یعنی مشکل از سیستم خودتون یا نهایت ISP شما هست، چوندر این حالت مستقیما به سرور اونطرف وصل هستید.

اصلا خجالت میکشم این رو بذارم ! اصلا دیگه نمیشه تست گرفت اینجوری ...

n3k58d86rip9hngrm0cu.png

IP ها هم که امروز و دیروز همش مال Romania بود که 1 بازی Account Suspend شد به خاطر همین عوض شدن الکی IP و بقیه هم هر دفعه باید Authenticate کرد ...خاک بر سر همشون ! :|

این وضعیت سرویس بدرد بازکردن صفحه ی سایتها هم نمی خوره، چه برسه به بازی!!!
ISP رو باید به دادگاه بکشید اگه دائما اینجوریه!

خیلی جالب بود
لودینگ تموم شد
نوشت
waiting for player
بعدش انتظار یه 10 ثانیه تا شروع بازی و داشت
یه 20 ثانیه گذشت من هنوز رو همون گزینه waiting for player
بعد از اون ور تو تصویر player ها دارن همدیگرو میکشن
بعد 15 ثانیه از بازی و لابی به کل پرت میشه بیرون

اگه پینگ مناسب پیدا نشه قطعا همین اتفاق رخ خواهد داد.

دوستان! نام بازی، IP Server، تست پینگ همزمان!
اکثر شما مشکل سرویس بی کیفیت دارید مثل دوستان بالایی، خبر ندارید!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,734
آقا farshid مطمئنی کارمند سازمان زیر ساخت نیستی؟
مرد مومن من یه عمر دارم با همین issp کار میکنم و بازی میکنم بعد میگی مشکل داره چه طور 2 ماه پیش مشکل نداشت؟
یهو مال همه مشکل پیدا کرد ماله منم مشکل پیدا کرد؟
این نشون میده مشکل همه یکیه
هی به این و اون میگی مشکل از isp ـه
در ضمن من تو بازی 3 خط از 5 خط پینگم بود
شمای که میگی مشکل از isp تون یهو isp همه مشکل خورد نه؟
همه این بچه ها تا قبل تعطیلات مشکل نداشتن بعد تو تعطیلات همه مشکل داار شدن
وقتی با وی- پی ان مشکل دارید یعنی مشکل از سیستم خودتون یا نهایت ISP شما هست، چوندر این حالت مستقیما به سرور اونطرف وصل هستید.
الان همه مشکل با شیلتر شکن دارن نه 1 نفر
من نمیدونم چرا شما بهونه میدی دسته اینا

- - -ویرایش - - -

در ضمن تو بازی کرایسیس 3 اگه پینگ بالا باشه بعد 99% شدن لودینگ به 100% نمیرسه از بازی میپره بیرون
نه این که بازی شروع بشه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
مرد مومن من یه عمر دارم با همین issp کار میکنم و بازی میکنم بعد میگی مشکل داره چه طور 2 ماه پیش مشکل نداشت؟
یهو مال همه مشکل پیدا کرد ماله منم مشکل پیدا کرد؟
این نشون میده مشکل همه یکیه
هی به این و اون میگی مشکل از isp ـه
در ضمن من تو بازی 3 خط از 5 خط پینگم بود
شمای که میگی مشکل از isp تون یهو isp همه مشکل خورد نه؟
همه این بچه ها تا قبل تعطیلات مشکل نداشتن بعد تو تعطیلات همه مشکل داار شدن

الان همه مشکل با شیلتر شکن دارن نه 1 نفر
من نمیدونم چرا شما بهونه میدی دسته اینا

- - -ویرایش - - -

در ضمن تو بازی کرایسیس 3 اگه پینگ بالا باشه بعد 99% شدن لودینگ به 100% نمیرسه از بازی میپره بیرون
نه این که بازی شروع بشه

اگه همین قدر که حوصله داری برگردی جواب منو بدی و برچسب بزنی می رفتی طبق فرمول گفته شده مشکل رو Trace کنی الان هیچ مشکلی نبود، اما متاسفانه اراده ی کمک برای هیچ مشکلی رو نداریم اما ادعاها سر به آسمون میزاره
من نه از وضعیت 2 ماه پیش سرویس شما خبر دارم و نه الان، هیچ نشونه ای هم ندارم که بشه صحت ادعای شما رو تایید کرد، چون هیچ مدرکی ارائه نمی دید و فقط می نویسید

این همه بچه هایی که میگفتن مشکل دارن بجز یکی دو نفر که همین بالا ثابت شد مشکل کیفیت سرویس دارن هیچ مدرک طبق فرمول گفته شده نشون نداده که بشه گفت مشکل سراسریه
اینهمه خودم رو کشتم مدارک آماده بشه استقبالی نشد، بجز اندک افرادی، کسی هم از ابزاری که توی امضام معرفی کردم برای تست کیفیت سرویس استفاده نکرد

مشکل وی پی ان ها رو هم با بحث گیمینگ قاطی نکنید، اون دیگه به احتمال زیاد بسته شده و دیگه هم به این زودیها بازگشایی نخواهد شد. اگر توی بازی ازش استفاده می کردید قطعا الان دیگه نمی تونید، مگر اینکه سرویس کاهش پینگ داخلی باشه که خودمم دارم و مشکلی نداره.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,519
نام
علی

هر دفعه که این مشکل پیش میاد، ایشون تشیرف میارند و میفرمایند: مشکل سراسری نیست که!!!همه ISP مورد دارید! یه تریس بزارید! تریس میزاری میفرمایند: دیدی گفتم! کدوم مشکل سراسری!!! یکی نیست بگه مرد مومن با همین ISP مورد دار از نظر کارشناسانه ی شما تا دیروز بازی میکردیم و کانکشن لاست نداشتیم!!! بعد ایشون فکر میکنند بنده و شما مریض تشریف داریم که بیایم اینجا بگیم از بازی دیسکانکت میشیم!!! حتما باید تریس بزاریم که اونم بعد از تریس معلوم میشه ISP ایراد داره و هیچ مشکله سراسری وجود نداره!!!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
این حرف شما کاملا بی اساس و پایه است،چه طور تا 4-5 روز مونده به عید من با همین چیز پی ان بازی می کردم و نتم رویایی بود و هیچ مشکلی نداشتم بعد یهو توو عید isp و سرویس من ایراد دار شد ؟! من از پارس آنلاین سرویس میگیرم درسته آشغاله ولی از نظره خیلیا بهترین isp ه !! تقریبا توو هر 10 صفحه این تاپیک من از سرویس و وضعیتم و تریس ام اسکرین گرفتم و همه چی عادی بوده و سرویس ام مناسب بازی آنلاین بوده،این حرف شما دقیقا از فحش بد تره بره آدم !! وقتی شما که از خودمونید و اومدید که مشکل رو حل کنید میگید مشکل سراسری نیس و مشکل از خودتونه از بقیه انتظار همکاری نداشته باشید !! مثه این میمونه که ما تمام مدت داریم گل لگد میکنیم اینجا و مریضیم دم به ساعت بیایم بگیم نت خرابه !!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
*
*
*
*
نوبت گرفتید که بجای همکاری به من حمله کنید! بسیار خب!
من جوابم فنی و مستدل بود، اگر بهتون برخورده یا مشکلتون در تمام مدت از جای دیگه بوده چرا بهتون برمی خوره؟! برید منشا مشکل رو حل کنید! مشکل شما کاملا با بقیه فرق داره و بسیار محتمل هست که تیر نخوردن به هدف از جای دیگه ای باشه!

دارم به فارسی می گم وی پی ان ها از اواخر اسفند 93 بسته شده! دیگه به درد بازی و باز کردن سایتهای اجتماعی نمی خوره! متوجه هستید یا نه؟!

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
*
*
*
*
نوبت گرفتید که بجای همکاری به من حمله کنید! بسیار خب!
من جوابم فنی و مستدل بود، اگر بهتون برخورده یا مشکلتون در تمام مدت از جای دیگه بوده چرا بهتون برمی خوره؟! برید منشا مشکل رو حل کنید! مشکل شما کاملا با بقیه فرق داره و بسیار محتمل هست که تیر نخوردن به هدف از جای دیگه ای باشه!

دارم به فارسی می گم وی پی ان ها از اواخر اسفند 93 بسته شده! دیگه به درد بازی و باز کردن سایتهای اجتماعی نمی خوره! متوجه هستید یا نه؟!

آقا فرشید درست میگن منکه کاملا وی پی ان هام قطع شده وصل هم میشه بعد دو دقیقه قطع میشه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
آقا فرشید درست میگن منکه کاملا وی پی ان هام قطع شده وصل هم میشه بعد دو دقیقه قطع میشه

کری - یو که وصل میشه اما سرعت ارسال و دریافت اونقدر پایین میاد که حتی باز کردن یه صفحه هم ممکن نمیشه، سرعت به کنار، بسته های UDP توی این تونل صف میشن و لاجرم بیشترشون دراپ میشن که موجب میشه ارتباطات حساس مثل بازیها، استریم ویدیو و ارتباط تصویری یا دانلود کلا با شکست مواجه بشه. وی پی ان های دیگه هم کلا قابل استفاده نیستن، همون چیزی که یک عضو شو رای عالی فض ای مجازی گفته بود در کمال تعجب اجرایی شد!

برای دور زدن تحریمها فعلا از فری گ-یت استفاده کنید. کندتر هست اما کار راه اندازه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,734
آقا اینجا 90٪ بدون وـی پـی ان بازی میکنن مشکل ما پورت UDP که تو اکثر بازی ها نمیگه مشکل از پورت UDP ـه تنعا جای که میشه فهمیدم همین کریــ- و هاست که میزنه UDP TRAFFIC .....

آخرین ویرایش:

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
برید به سایت زیر (با چیلتر شکن برید چون چیلتره) از قسمت دانلود کلاینت برنامه رو دانلود کنید،برنامه رو اجرا کنید،دوباره به سایت برگردید،روی سر برگ دوم که نوشته free trial کلیک کنید،از ستون سمت راست یوزر و پسورد رو کپی کنید داخل برنامه،لاگین کنید و از قسمت سرور ها روی سر برگ اروپا کلیک کنید و سروری که پینگ کمتری داره رو انتخاب کنید،هم برای بازی میشه استفاده کرد ازش چون پینگ رو کاهش میده هم ازش برای دور زدن چیلترینگ.سرعت دان و آپ هم زیاد کم نمیکنه،پسورد هر چند ساعت یکبار عوض میشه باید به سایت مراجعه کنید و پسورد جدید رو دریافت کنید،هر بار که به سروری وصل میشید برای عوض کردن سرور 5 دقیقه باید صبر کنید چون اکانت تریال هستش.از این چیز پی ان میتونید در کنسول ها هم استفاده کنید چون قابلیت شیرینگ داره.

Best *** Service | Change IP For Online Games, Security Anonymous Surfing, Unblock Website | FlyVPN

سوالی بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
آقا اینجا 90٪ بدون وـی پـی ان بازی میکنن مشکل ما پورت UDP که تو اکثر بازی ها نمیگه مشکل از پورت UDP ـه تنعا جای که میشه فهمیدم همین کریــ- و هاست که میزنه UDP TRAFFIC .....

شما باز برگشتی جای اول! از این 90 درصد هیچ کس از جمله شما مدارک تصویری رو که مشکل شما رو نشون بده کامل ارائه نکردید، تا وقتی همچین وضعیتی باشه اصرار شما بر مشکل منکر مشکل واقعی نیست اما دست ما رو هم برای پیگیری مشکل نمی گیره،

دوستان شاکی تا وقتی پینگ شما رو ندیده باشم نمی تونم کمکتون کنم، اگر ارور UDP توی بازی ببینید دلیل این نیست که مشکل قطعا از خود UDP باشه، می تونه از تایم آوت و پکت لاست سرویس شما هم باشه و بنابراین به تنهایی نشونه ی مشکل داشتن UDP از نظر فنی نیست ، لطفا به حرفام دقت کنید!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,519
نام
علی
شما باز برگشتی جای اول! از این 90 درصد هیچ کس از جمله شما مدارک تصویری رو که مشکل شما رو نشون بده کامل ارائه نکردید، تا وقتی همچین وضعیتی باشه اصرار شما بر مشکل منکر مشکل واقعی نیست اما دست ما رو هم برای پیگیری مشکل نمی گیره،

دوستان شاکی تا وقتی پینگ شما رو ندیده باشم نمی تونم کمکتون کنم، اگر ارور UDP توی بازی ببینید دلیل این نیست که مشکل قطعا از خود UDP باشه، می تونه از تایم آوت و پکت لاست سرویس شما هم باشه و بنابراین به تنهایی نشونه ی مشکل داشتن UDP از نظر فنی نیست ، لطفا به حرفام دقت کنید!

تبریک میگم! شما با این پست به استخدام شرکت زیرساخت درآمدید!!! اگه تا الان در نیامده بودید البته!!! بعد من یه سوال دارم: اگه خود UDP ایراد داشته باشه چه پیغامی میده؟ لابد میگه: IP شما عوض شده!!! بس کن تورو اون وجدانی که مطمئنم نداری!!!

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
دوستانی که با استفاده از یسری نرم افزار موفق میشن بازی بکنند معنیش اینه که مشکل UDP ندارند، به ولله مشکل UDP ندارند، حالا این که از عید شروع شده دلیل نمیشه که حتما مشکل UDP باشه.
اون هایی هم که میگن فلانی دروغ میگه، شمایی که راس میگی اثبات بکن، یک عکس که کاری نداره...

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
بحث فایده نداره اینجا،تاپیکو تعطیل کنید.عاغا این اختلالی که بوجود اومده udp یا هر آشغال دیگه یی که هست گند زده به نت،میگید udp نیس،باشه udp نیس.پس چیه ؟!؟ نکنه مشکل از مودم ه ؟؟!!
کسی که isp ش مشکل داشته باشه خودش شعورش میرسه که مشکل از طرف ispش ه . اگه دوستان همت کنن و چند تا اسکرین از نت و بازی شون بگیرن این دوستانی که میگن مشکل از udp نیس قانع میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر