اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
این آدرس سایت مخابرات و ارتباطات و بدین بریم واسشون گزارش اختلال ثبت کنیم

دوستان مخابرات کاره ای نیست و از نظر فنی مخابرات تقریبا ذره ای از مسائل فنی و مشکلات دیتا خبر نداره و هیچی رو از هیچی نمی تونن تشخیص بدن!! پس مخابرات اصلا مهم نیست، اصل داستان و متولی دیتای کشور که این تجهیزات فیل-ترینگ رو قادر به نصب هست. هر چند که کار ارگان دیگری هم باشه ولی مسولیت با زیرساخت و وزارت ارتباطات هست.

در صورت تداوم اختلالات فاجعه باری که علی رغم وعده های سال پیش وزیر اتفاق افتاد شیوه ی اعتراض رو تغییر خواهیم داد. فعلا از صفحه ی وزیر در سایت کلوب پیگیری کنید تا وزیر رو وادار به پاسخگویی کنیم

جای شرمساری هست در کشوری که مسولین شعار خدمتگذاری میدن کمترین توجه به خواسته های کاربران میشه و برخی از مسولین هم اصولا هیچ وقت تو باغ نیستن!

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
میگم کسی با شبکه های بین المللی آشنا نیست شاید اونا یه گزارشی تهیه کنن از فلاکتمون اینا هم از ترس آبروشون تو جوامع بین المللی یه حرکتی بکنن البته اگه هنوز آبروی داشته باشن :D

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
در آخر یامون باشه آخرین باری که دست به خشونت و کار های انقلابی زدیم ( ما که نه ولی پدرانمون) به حدی پشیمونمون کرد که خیلی ها به غلط کردن افتادند پس فکر نکنید الان یهو اتفاقی پیش بیاد خبری میشه ، باید قضایا به تدریج حل بشه تا پایدار بمونه.

من هی نمیخوام چیزی بگم هی تاپیک رو از بحث اصلی دور میکنید و میکشونید به حاشیه !
شما هر وقت فرق نظام و دولت رو فهمیدی اونوقت بیا نظر بده OK ؟
هر وقت فهمیدی وظیفه دولته که باید به مشکلات مردم رسیدگی کنه بیا نظر بده OK ؟
هر وقت فهمیدی این مردم هستن که دولت رو انتخاب میکنن بیا نظر بده OK ؟

میگم کسی با شبکه های بین المللی آشنا نیست شاید اونا یه گزارشی تهیه کنن از فلاکتمون اینا هم از ترس آبروشون تو جوامع بین المللی یه حرکتی بکنن البته اگه هنوز آبروی داشته باشن :D
ینی شما حاظری آبروی کشورت رو ببری تا مشکلت حل بشه ؟

آخرین ویرایش:

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori

شما هی نمیخوای بگی خوب نگو بزار اوشنو نظر خودشونو داشته باشن شما هم نظر خودتونو
==============================================================
ساعت 12 دیگه با ریست کردن هم مشکل حل نمی شه نشیمنگاه مسئولین درد نکنه فقط زیاد فشار نیارن جنس ایرانی دوم نداره ها

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N

منم هیی نمیخوام دهنمو باز کنم شما نمیزاری !!! دوست عزیز خودمونی بگم،فازت چیه داداشه گلم ؟؟!!! الان به عمق فاجعه دقت کردی ؟؟ نت خرابه هیچ کسی گردن نمیگیره،مسعولین اینقدر بی سواداند فرق پروتکل و پورت تشخیص نمیدن !! میخوای این وضعیت تموم بشه یا نه ؟؟؟!!! من نمیتونم مسعله رو باز کنم چون جاش اینجا نیس.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد

عزیز سن شما کمه برای همین از پاسخ دادن به شما معذورم ولی زشته وسط یه تاپیک همفکری اینطوری بیای وسط به بقیه توهین کنی. منم نمی دونم چه عقبه ی ذهنی و فکری داری و یا چه وضعیتی رو گذروندی ولی وقتی یک نفر 5 سال بزرگتر ازت داره یه حرفی می زنه اینطوری بخوای جواب بدی مشکل پیش میاد.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
4892a3b3b8aac48efcb43064c386f46b6272cf8a.jpg

همین الان نت من ^_^ خداشاهده همینطور میشینم نگاه میکنم بینم میتونه یک دقیقه تحمل بکنه تایم اوت نده ^_^
udp مشکل داشته باشه نداشته باشه.. با این پینگ تو وسط بازی بندری میزنی !!!
فقط پول مفت دادم این همه هزینه کردم واسه بازی و کاهش پینگ که خیر سرمون عید تو خونه نپوسیم
دست باعث و بانیش درد نکنه ادامه بده ^_^

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
دوستان من از خواندن پستها چیز زیادی دستگیرم نشود یکی یه توضیحی بده به من علت اصلی این اختلالات چندینو چند ساله دقیقا چیه 1. آیا به خاطر راه اندازی اینترانت ملی 2. یا نه به خاطر *****ینگ هوشمند برای از کار انداختن نرم افزارهای ***** شکن 3. یا باز نه به خاطر کرم داشتن یکی از این سازمانها به دستور شخص x کرم میریزن در کل 4.یا یه علت دیگه ای؟

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
عزیز سن شما کمه برای همین از پاسخ دادن به شما معذورم ولی زشته وسط یه تاپیک همفکری اینطوری بیای وسط به بقیه توهین کنی. منم نمی دونم چه عقبه ی ذهنی و فکری داری و یا چه وضعیتی رو گذروندی ولی وقتی یک نفر 5 سال بزرگتر ازت داره یه حرفی می زنه اینطوری بخوای جواب بدی مشکل پیش میاد.
ایشون دارن رسما به خیلیا توهین میکنن ! اگه شما همفکری رو با بد و بیراه گفتن یکی میگیری مشکل من نیست.
بنده هم توهینی نکردم دقیقا جواب ایشون رو دادم نمیدونم شما کدوم کلمه رو توهین برداشت کردی ! هم ایشون هم شما هم هر کسی دیگه حتی اگه 100 سال هم از من بزرگتر باشه حق توهین نداره.

در ضمن فک نکنید بنده هیچ مشکلی با اینترنت ندارم ، همین دیشب کلا دسرسی من به سرور های خارج از ایران قطع بود.
اگه میخواید مشکل حل بشه با خالی کردن خودتون هیچی رو حل نمیکنید بدترش هم میکنید ! (آقا فرشید میدونن پارسال به خاطر اسپم و توهین توی cloob چقد دردسر ایجاد شد)

در هر صورت با حرف من به هر شخصی توهینی شد بنده عذر میخوام.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
دوستان من از خواندن پستها چیز زیادی دستگیرم نشود یکی یه توضیحی بده به من علت اصلی این اختلالات چندینو چند ساله دقیقا چیه 1. آیا به خاطر راه اندازی اینترانت ملی 2. یا نه به خاطر *****ینگ هوشمند برای از کار انداختن نرم افزارهای ***** شکن 3. یا باز نه به خاطر کرم داشتن یکی از این سازمانها به دستور شخص x کرم میریزن در کل 4.یا یه علت دیگه ای؟
1- ربطی به اینترنت ملی نداره چون پارسال هم همین بود دقیقا اول فروردین مشکلات شروع شد.
2- ممکنه دقیقا UDP هدف گرفته شده باشه چون قند شکن راحت داره کار میکنه !

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
دوستان از اونجایی که معلوم نیست این اوضاع نتیجش چی بشه در حال کار روی یک راه دیگه هستم من (به همراه چند نفر دیگه).
ایده همونه که چند صفحه پیش دوستمون گفت. یک سرور راه میندازیم و با TCP بهش متصل میشیم و اون با UDP به سرورای بازی ها و نتیجشو بر میگردونه، مشکلات و سختی های فنیش کم نیست اما غیر ممکن هم نیست فقط چون من شخصا اینترنتم هیچ گونه مشکلی نداره ممکنه در آینده به چند مفر برای تست کردن نیاز داشته باشم.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
دوستان از اونجایی که معلوم نیست این اوضاع نتیجش چی بشه در حال کار روی یک راه دیگه هستم من (به همراه چند نفر دیگه).
ایده همونه که چند صفحه پیش دوستمون گفت. یک سرور راه میندازیم و با TCP بهش متصل میشیم و اون با UDP به سرورای بازی ها و نتیجشو بر میگردونه، مشکلات و سختی های فنیش کم نیست اما غیر ممکن هم نیست فقط چون من شخصا اینترنتم هیچ گونه مشکلی نداره ممکنه در آینده به چند مفر برای تست کردن نیاز داشته باشم.
اگر هم موفق بشید تو کانفیگ سرور بازم چون نتایج رو با TCP برمیگردونه به مشکل بر میخورید.(کافیه یه لگ کوچیک داشته باشید )

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
اگر امکاناتش رو دارید انجام بدید،مثله تیری در تاریکی میمونه،اگه شد که خیلی هم عالی ولی اگه نشد ضرر نمی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر