اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید

*دوستان دوباره یک تغییر تازه توی سیستم جدیدشون ایجاد کردن که باعث اختلال مجدد شد، بهترین زمان برای این کارها تعطیلات عید هست که نه ارگانی پاسخگو هست و نه روزنامه ها و سایت ها می تونن اطلاع رسانی بکنن!

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
امروز که این پروتکل udp دهن مارو سرویس کرد تو بازی لول پنج بازی باید منتظر بمونم که چیه دی سی شدم تو بازی نبودم اکانت ماهم رفت تو لیست سیاهشون.... گند زدن به تعطیلات کارشون رو خوب بلدن :-$

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
امروز هم دوباره همینطوریه . شب کاملا خوب بود از ساعت 2 تا 8 صبح . دقیقا 8 شروع شد .
در ضمن امروز صبح تا الان 6 بار اینطوری شد ولی از 6 بار فقط 1 بار time out نشون داد وقتی توی بازی بودم و DC شد . بقیش نه time out ـی دیدم نه بالا رفتن پینگ .

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
بزرگترین ارزوم اینه که اگه قرار بود توی یه کشور عقب افتاده دنیا بیام حداقل فقط از لحاظ صنعتی عقب افتاده بود نه فکری !

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
wow ... کاملا نابود شد ... هر چقدر هم reconnect کردم درست نمیشه . کامل شده Time Out ، پینگ هم هنوز ثابته . فقط یکی در میون Time Out ! :|
دیگه خسته شدم جدا ... ایشالا مغزشون time out بگیره به ... برن :|/:)

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
دوستان من فقط تو فیفا مشکل دارم اونم بعضی مواقع! بتلفید هیچ مشکلی نی! نمیدونم فیفا چرا اینجوریه! البته من dns google ست کردم !

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
هنوز مونده....
در سال ۹۴ قراره پهنای باند ۲ برابر بشه.
سال ۹۳ که ۲۰% افزایش پیدا کرد اینجوری بدبخت شدیم، خدا به خیر کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر