اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
یعنی واقعا باور دارید وزیر کاره ای هست و مشکلتون برطرف میشه باو ... ! :d

دوستانه بگم چون مدت زیادی هست در اینجا آشنایی داریم بجای دست انداختن بقیه یاد بگیر به بقیه کمک کنی! پستای بالایی رو نگاه کن و پستی که زدی رو هم ببین! :|
کسی که نمی تونه همراهی بقیه رو هر چند با امید ناچیز تحمل کنه خودش مشکل داره! یا دلواپسه یا گروه فشار!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دوستانه بگم چون مدت زیادی هست در اینجا آشنایی داریم بجای دست انداختن بقیه یاد بگیر به بقیه کمک کنی! پستای بالایی رو نگاه کن و پستی که زدی رو هم ببین! :|
کسی که نمی تونه همراهی بقیه رو هر چند با امید ناچیز تحمل کنه خودش مشکل داره! یا دلواپسه یا گروه فشار!

دست درد نکنه ! :|:|:|:| هر چی هست بفرما ما درخدمتیم :|:|:|:|:|:| دلواپس و گروه فشار دیگه چین دقیقا ، جدید اومدن ؟؟؟ :|:d واقعا باور داری وزیر کاره ای هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :|:|:|:|:|:|:|:|:| من حساب کردم زیرساخت که نت رو میاره و مخابرات که توزیع میکنه هر دو مال یه جایی دیگه به غیر از وزارت هستن پس وزارت دکوریه دیگه باو :| ولی چشم :d:| peace باو عیده :d:x:d

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین

داداش میشه برای دلخوشی هم که شده بگی تقریبا کی سرعت دانلود 4-5 مگ بین همه مردم ایران کی فراگیر میشه ؟

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
نظر به اىن که تاپىک مرتبا توسط مسئولىن، وزىر و دوستاش رصد مىشه از کاربران گرامى درخواستى دارم...
سعى کنىد غىر مستقىم فحش پدر مادر بدىد که تاپىک به اف نره! به اسم تاپىک ٩۴ رو هم اضاف کنىد.
جىگر همتونو :x

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008

مهم:دوستان لطفا اسامی بازیها و مشکلی که ایجاد میشه رو هم دقیق تر بگید، در حال گزارش مشکل هستم، شاید فرجی شد.

اپ خوب برای فیلم گرفتن پیدا نکردم اسکرین شات در خدمتم ولی خوب تو فیلم معلومه چی میشه .

Hossein Ajax

کاربر سایت
Apr 2, 2012
54
بازی های WOW (سرور های خارجی) CSGO , LOL تست شد، پینگ هم در حال مانیتور بود هیچ افت پینگ از سرور های بازی و 8.8.8.8 وجود نداشت و در بهترین وضعیت خودش بود -200 ، ولی بعد از گذشت دقایقی طبق روال ، لگ شدید و بعد از چند ثانیه DC شدن از سرور بازی اتفاق افتاد
مخابرات ساوه

لطفا عنوان تاپیک رو بروز کنید

[h=1]اختلال سال 93 و 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران[/h]

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437

مهم:دوستان لطفا اسامی بازیها و مشکلی که ایجاد میشه رو هم دقیق تر بگید، در حال گزارش مشکل هستم، شاید فرجی شد.

League of Legends
مخابرات
dc شدن بعد از حدود 5 دقیقه بعد از هربار تعویض ip
menu, profile, store, champion select هم فوق العاده کند و تقریبا غیر قابل استفاده.این مشکل همزمان با مشکل dc ایجاد شده.دقیقا مثل پرداخت های اینترنتی یا ایمیل.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
داداش میشه برای دلخوشی هم که شده بگی تقریبا کی سرعت دانلود 4-5 مگ بین همه مردم ایران کی فراگیر میشه ؟

عزیز من که سمتی ندارم بگم، اما پیش بینی من اینه که مشکل فنی نداریم، قیمتا باید معقولتر بشه،
بحث ما سر سرعت نیست، سر اختلالات عمدی و اولویت های دیگه ای هست که کیفیت سرویسهای کاربران رو مرتب تحت الشعاع خودش قرار میده و کسی پاسخگو نیست.

من نمیدونم مگه نمیشه به رئیس جمهور نامه داد این طوری حداقل یه مقام مطمئن طرف هستیم نهایتآ سال 95 بدون مشکل خواهیم بود

اینم فکریه در صورتی که به صورت کمپین و امضاهای زیاد باشه ، اما آخرش باز هم خود رییس جمهور باید از وزیرش بپرسه که جریان چیه!

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
عزیز من که سمتی ندارم بگم، اما پیش بینی من اینه که مشکل فنی نداریم، قیمتا باید معقولتر بشه،
بحث ما سر سرعت نیست، سر اختلالات عمدی و اولویت های دیگه ای هست که کیفیت سرویسهای کاربران رو مرتب تحت الشعاع خودش قرار میده و کسی پاسخگو نیست.

اینم فکریه در صورتی که به صورت کمپین و امضاهای زیاد باشه ، اما آخرش باز هم خود رییس جمهور باید از وزیرش بپرسه که جریان چیه!

منم موافقم یه نامه درست کنین اول از اینجا شروع کنیم هرکی مشکل داره زیرش تیکی چیزی بزنه بعد بعد ببریم انجمن های دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر