اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
بله توی پینگ با CMD نوسان ندارید ولی وقتی میرید داخل بازی و روی پورت یا پروتکل مورد نظر ارسال و دریافت انجام می دید مشکل به وجود میاد.
بهترین کار خرید یه V P N گیمینگ یا استفاده از Kerio و ... برای بازی هست اگر پینگتون رو تاثیر نده.

دقیقا.چیزی که توو cmd نشون میده با چیزی که توو بازیه خیلی فرق داره !! در نتیجه تا مشکل اختلالات حل نشه وایرلس و DSL توو بازی یکی اند و فرقی ندارند.

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام دوست عزیز من همین الان هر 7 دقیقه 1 گیگ دانلود میکنم سرویس p2p شاتل آرت 1 نامحدود تو 3 روز 28 گیگ دانلود کردم ... ماهی 30 هزار تومن هزینه سرویس

op8xhqnf37edpt8n5jrb.jpg

سلام سرعت من بعضی موقع ها میاد رو 400 خرکیف میشم این رو 2 مگه

بعد این point to point چیز جدیدیه ؟
چند وقته نت رو گرفتی ؟
قضیه اون انت چیه ؟ ماله وایرلسه ؟ چون نه من adsl دارم تا حالا همچین چیزی نشنیدم

برادرم میشگه اگه زیاد دانلود کنی سرعت میارن پایین ؟ (( منظورم همه سرویش های نا محدود هست نه این فقط ))

وایرلس که میگن چرته باسه گیم نمونش این خواستم برم مبین نت بگیرم گفتن نگیر

این سرویس فقط توی انحصار شاتله ؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ...

من یه مشکلی دارم اینکه من از سایت های گیمفا یا سایتهای دانلود بازی مثل p30day دانلود میکنم سرعتم 3 مگ هست ولی برای دانلود از آپلودباز یا فیسبوک مخصوصا با چیز پی ان سرعتم میاد تا 200 kb داستان چیه؟.. بخاطر همین محدودیته سرورهای خارجیه که این مشکل اتفاق میفته ؟...

شما با این نت که دارین محدودیت سرور خارجی داشته باشه که فایده نداره چون سرور استیم همششون توو خارجه بخوای بازی دانلود کنی که سرعت میشه 200

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام سرعت من بعضی موقع ها میاد رو 400 خرکیف میشم این رو 2 مگه

بعد این point to point چیز جدیدیه ؟
چند وقته نت رو گرفتی ؟
قضیه اون انت چیه ؟ ماله وایرلسه ؟ چون نه من adsl دارم تا حالا همچین چیزی نشنیدم

برادرم میشگه اگه زیاد دانلود کنی سرعت میارن پایین ؟ (( منظورم همه سرویش های نا محدود هست نه این فقط ))

وایرلس که میگن چرته باسه گیم نمونش این خواستم برم مبین نت بگیرم گفتن نگیر

این سرویس فقط توی انحصار شاتله ؟

- - -ویرایش - - -

شما با این نت که دارین محدودیت سرور خارجی داشته باشه که فایده نداره چون سرور استیم همششون توو خارجه بخوای بازی دانلود کنی که سرعت میشه 200
سلام دوست عزیز...
سرویس اتصال نقطه به نقطه است یه سرچ بکنی تو گوگل اطلاعات کاملش میاد...
=================================================
2 هفتست گرفتم هیچ مشکلیم نداشتم پینگم با 4.2.2.4 154 اخرین حدش شبا رو 134 میره ... ظرف 3 روز 30 گیگ گرفتم بدون دانلود مستمر هر 56 دقیقه 8 گیگ دانلود میکنه تا الانم محدود نشدم من رو خط تلفن از همین سرویس های ارت 1 تا 50 گیگم با سرعت پایین زدم با ارت 3 120 گیگ بازی ps3 دانلود کردم همشم تو پنل کاربریم اطلاعاتش موجوده محدود میکردن من یه ارت میرفتم بالاتر مثلا ارت 1 30 تومنه ارت 2 میشد 36 تومن دوباره دانلود میکردم هیچ اتفاقیم نمیفتاد...
==============================================================================================================================================
ببین یه انتن رادیویی که امواج رو میگیره خیلیم کوچیکه برای من میکروتک گذاشتن بله وایرلس هستش الان شرکت های دیگه مثل پارس آنلاین فقط به ادارات و شرکت های دولتی این سرویس رو میدن چون محدودیت سرعت نداره چون دیگه مثل خط تلفن نویز خطی در کار نیست که نشه سرعت رو بالا برد اگه شاتل 20 مگم ارایه بده شما میتونی بگیری فعلا که تا 8 مگ هم سرویس میده منتها اون محدوده...
==============================================================================================================================================
ببین دوست عزیز سیاست محدود کردن فقط مختص شاتل نیست همه ی شرکت ها اینکارو میکنن ولی خوب شما نهایتش اینه 40 گیگ دانلود کردی سرعتت اومد پایین میری یه سرویس بالاتر فرقش کلا 6 تومنه تا درخواست بدی سرویس جدید اوکی میشه سرعتت هم بیشتر میشه هم میتونی دوباره به دانلودت ادامه بدی...
دوست عزیز اصلا مبین نت قابل مقایسه با این سرویس نیست اونایی که مبین نت داشتن میدونن سرویساش چه فاجعه ای هست هم انتن دهی هم کیفیت سرویس ... شما به من dns بده هر چی که برای سرور بازیه من تست کنم بهت بگم پینگ رو من که با
4.2.2.4 پینگم از 130 تا 154 نهایت تو بدترین شرایط 200 هستش بیشترم نشده....
=================================================================================================================================================
در مورد سرورهای خارجی اونم راه حل داره الان همه isp ها این داستان رو دارن شما یه اکانت نامحدود میگیری ماهی 10 تومن مثل کاهش پینگ سرعتت با سرورهای خارجی هم میشه همینی که با داخلی ها دانلود میکنی من تست اکانتش رو از یه سایت گرفتم تست زدم سرعتم 200 بود اونو ران کردم زدم دوباره دانلود کنه شد 2 مگ فیکس ... دیگه تصمیم گیری با خودتون من نه کارمند شاتلم نه قصد طرفداری دارم من خودم قبلا بدلیل مشکلات خط همیشه ناراضی بودم ماهی 73 تومن میدادم سرعتم بزور 80 تا 120 میرفت با بدبختی دانلود میکردم شما حساب کن برات میصرفه 1 گیگ رو تو 2 ساعت تا 4 ساعت بگیری یا تو 5 تا 7 دقیقه...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
در حقیقت این سرویس PTP دست شرکت رو خیلی بیشتر باز میزاره تا بتونه خدمات بهتر ارائه بده چون بستر مخابرات ایران دیگه در انتقال و دریافت دیتا دخیل نیست در این قضیه و این قضیه هیچ ربطی به خط تلفون شما نداره در نتیجه شرکت های ISP با مخابرات درگیر رانژه و مالیات و عوارض شهرداری و هزار جور خرج ریز و درشت نمی شن برای همین خیلی راحت از طریق شبکه ی دیتا سنتر خودشون با سرعت بسیار بالا بسته به قدرت سیگنال دریافتی شما و آنتن شما ترافیک شما رو بهتون تحویل می دهند.
به نظر من این بهترین روش و پرسرعت ترین روش برای دریافت اطلاعات هست در حال حاضر و من خودم به زودی حتما از سرویس PTP شاتل استفاده خواهم کرد.
ببین یه انتن رادیویی که امواج رو میگیره خیلیم کوچیکه برای من میکروتک گذاشتن بله وایرلس هستش الان شرکت های دیگه مثل پارس آنلاین فقط به ادارات و شرکت های دولتی این سرویس رو میدن چون محدودیت سرعت نداره چون دیگه مثل خط تلفن نویز خطی در کار نیست که نشه سرعت رو بالا برد اگه شاتل 20 مگم ارایه بده شما میتونی بگیری فعلا که تا 8 مگ هم سرویس میده منتها اون محدوده...
به نظر شما برای سرویس PTP شاتل ، سرویس های اکو بهتره یا آرت ؟ در ضمن یادم رفت سرعت آپلودتون رو بپرسم.

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
در حقیقت این سرویس PTP دست شرکت رو خیلی بیشتر باز میزاره تا بتونه خدمات بهتر ارائه بده چون بستر مخابرات ایران دیگه در انتقال و دریافت دیتا دخیل نیست در این قضیه و این قضیه هیچ ربطی به خط تلفون شما نداره در نتیجه شرکت های ISP با مخابرات درگیر رانژه و مالیات و عوارض شهرداری و هزار جور خرج ریز و درشت نمی شن برای همین خیلی راحت از طریق شبکه ی دیتا سنتر خودشون با سرعت بسیار بالا بسته به قدرت سیگنال دریافتی شما و آنتن شما ترافیک شما رو بهتون تحویل می دهند.
به نظر من این بهترین روش و پرسرعت ترین روش برای دریافت اطلاعات هست در حال حاضر و من خودم به زودی حتما از سرویس PTP شاتل استفاده خواهم کرد.

به نظر شما برای سرویس PTP شاتل ، سرویس های اکو بهتره یا آرت ؟ در ضمن یادم رفت سرعت آپلودتون رو بپرسم.
سلام دوست عزیز...
بسته به نیاز شماست ولی چون هزینه ثابت داره سرویس های ارت و دیگه پول خرید حجم نمیدید بصرفه تر هستش من الان سرویس 1 ماهه نامحدود برای دانلود و استفاده از سروهای خارجی گرفتم 9 تومن پینگم با 4.2.2.4 143 و سرعت دانلود از 200 رسید به 880 تا 900 افت تا 600 هم داره دوباره برمیگرده تا 900 ولی پایینتر نمیاد دیگه نمیدونم این برای بازی کردن خوب هست یا نه چون من مشکلم برای دانلود از سروهای خارجی هم حل شد با داخلی ها سرعت 3 مگ با خارجی ها و استفاده از این سرویس از 600 تا 1 مگ متغییر هست...

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام دوست عزیز...
بسته به نیاز شماست ولی چون هزینه ثابت داره سرویس های ارت و دیگه پول خرید حجم نمیدید بصرفه تر هستش من الان سرویس 1 ماهه نامحدود برای دانلود و استفاده از سروهای خارجی گرفتم 9 تومن پینگم با 4.2.2.4 143 و سرعت دانلود از 200 رسید به 880 تا 900 افت تا 600 هم داره دوباره برمیگرده تا 900 ولی پایینتر نمیاد دیگه نمیدونم این برای بازی کردن خوب هست یا نه چون من مشکلم برای دانلود از سروهای خارجی هم حل شد با داخلی ها سرعت 3 مگ با خارجی ها و استفاده از این سرویس از 600 تا 1 مگ متغییر هست...

مثلا شما قبلا یه سرویس 30 تومنی گرفتی بعد بخاطر دانلود زیاد سرعت کم شد تا سر ماه صبر میکنی یه 36 تومنی میگیری دوباره سرعت به حالت اول بر میگرده ؟
یا این محدودیت تا سر ماه و دوباره به حالت اول بر میگرده و نمیخواد یه سرویس بالاتر بگیری

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
مثلا شما قبلا یه سرویس 30 تومنی گرفتی بعد بخاطر دانلود زیاد سرعت کم شد تا سر ماه صبر میکنی یه 36 تومنی میگیری دوباره سرعت به حالت اول بر میگرده ؟
یا این محدودیت تا سر ماه و دوباره به حالت اول بر میگرده و نمیخواد یه سرویس بالاتر بگیری
نه عزیز دل برادر هر تایمی سرعت محدود شد سریعا یه پیغام میدی ارتقاء میدن لازم نیست تا سر ماه صبر کنی ...من تو بازی League.of.Legends تست کردم پینگ زمانه adsl 300 بود الان پینگم 134 هستش ...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یادته خیلی وقت پیش یه ویدیو توو آپارات گذاشتی که نتت خیلی داغون بود توو نوشهر کانال TDM بود،در جا میخوردی...اون فاجعه ست !! من منظورم اون نیست.ببین بذار واضح تر بگم،وارد سرور میشی همه چی روون و عادیه،بدون لگ،همه دارن میدون و میکشن،ولی شما که یه نفرو میبینی میخوای بزنی عوض اینکه طرف مثلا با 10 تا تیر M16 بمیر باید 1 خشاب روش خالی کنی.کلا تیر ها یا اصلا نمیخوره یا دیر میخوره.نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه ولی بعضی وقتا این مشکل برای مدت زمان کوتاهی حل میشه مثه 2 شب پیش و بعد از چند ساعت دوباره روز از نو روزی از نو.من متاسفانه نمیتونم از بازیم فیلم بگیرم اگه میتونستم حتما با مدرک نشونتون میدادم.من خطم نه نویز داره،نه پکت لاست دارم،نه پینگم بالاست.نتم هم 4 مگ 1 مگ ه.
من خوب درکت میکنم;)...این مشکل و منم خیلی مواقع دارم...گاهی پینگ با سرور صد هست و احساس جابجایی و تاخیر زیاد میکنم ولی گاهیی پینگ سرور دویست هست ولی عالی تیر میخوره و احساس میکنم تو سرور نشستم،تو هر دوحالت هم هیچ پکت لاستی وجود نداره،،،به نظر من یه چیزی به جز پینگ رو قضیه تاثیر داره....

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
نه عزیز دل برادر هر تایمی سرعت محدود شد سریعا یه پیغام میدی ارتقاء میدن لازم نیست تا سر ماه صبر کنی ...من تو بازی League.of.Legends تست کردم پینگ زمانه adsl 300 بود الان پینگم 134 هستش ...

توی سایت شاتل یه نگاه کردم درباره این سرویس حرف از خدمات به اداره و مجتمع ها میزد کالمه ای از خانه های مسکونی این نیورده بود

الان من بشون زنگ بزنم خدمات میدن ؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
توی سایت شاتل یه نگاه کردم درباره این سرویس حرف از خدمات به اداره و مجتمع ها میزد کالمه ای از خانه های مسکونی این نیورده بود

الان من بشون زنگ بزنم خدمات میدن ؟

اگه تهران هستید فکر کنم الان بخش فروششون باید باشه بمن گفتن از 1 تا 4 فروردین بخش کرج فروشش تعطیله...بله تو سایتش هیچ صحبتی نکرده بمن قبل از این که بخوام رو خط رانژه کنم گفتن که هیچ نگران نباشید حتی اگر خطتونم مشکل داشته باشه ما سرویس p2p میدیم بهتون کیفیتشم تضمین شدست اول از تهران شروع کردن الان کرجم پوشش میدن ...شما زنگ بزم به بخش فروش اونجا کاملا راهنماییت میکنم حتما باید بپرسی که منطقه ای که داخلش هستی تحت پوشش هست یا خیر...

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
اگه تهران هستید فکر کنم الان بخش فروششون باید باشه بمن گفتن از 1 تا 4 فروردین بخش کرج فروشش تعطیله...بله تو سایتش هیچ صحبتی نکرده بمن قبل از این که بخوام رو خط رانژه کنم گفتن که هیچ نگران نباشید حتی اگر خطتونم مشکل داشته باشه ما سرویس p2p میدیم بهتون کیفیتشم تضمین شدست اول از تهران شروع کردن الان کرجم پوشش میدن ...شما زنگ بزم به بخش فروش اونجا کاملا راهنماییت میکنم حتما باید بپرسی که منطقه ای که داخلش هستی تحت پوشش هست یا خیر...

من ابادانم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,787
نام
فرشید
خوشبختانه باید بگم دوستان در ریدن به عید ما هم موفق بودن و باید بهشون تبریک بگیم...

متاسفانه همون شرایط چند روز پیش برگشت! دست از مردم آزاری برنمیدارن گویا!

دوستان یه همتی بکنن و از اینجا که صفحه ی رسمی وزیر در سایت اجتماعی کلوب هست اعتراض خودشون رو اعلام کنند، اگر تعداد شکایات زیاد باشه قطعا ترتیب اثر داده میشه، لطفا به همه اطلاع رسانی بکنید تا جایی که میشه پستهای وزیر کامنت گذاشته بشه.

اگر رسیدگی نشد یه اعتراض حضوری رو ترتیب خواهیم داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر