اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,726
آقااونای ه سیستکن زنگ میزنن پشتیبانی جواب میده واسه ما همش call fild میشه الان هم میزنم بدون این که بوق بخوره یارو زنه میگه نمیدونم فلان try again
خیلی جالبه که اصلآ شمارشون محو شده 42306

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16
وحشتناک ترین دوران اینترنت رو داریم تجربه می کنیم و اصلا هم به شخصه امیدی به بهبودش ندارم که هیچ به نظرم اوضاع حتی از این هم خراب تر خواهد شد!

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
مشکل شدید در مخابرات استان آذربایجان شرقی
قول دادند که تا آخر سال 93 مشکل کل میشه و پهنا رو تامین میکنن با این وضعیت معلوم نیست
آقا فرشید شما خبری از وضعیت نداری گفتگویی چیزی باهاشون جدیدا نداشته اید؟علل وضعیت رو جویا بشید؟
0gc7jwfvm6uke7s12pa.jpg

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
این چه وضعه آخه. من بدون Idm یه دانلود نمیتونم بکنم. یه اپدیت 76 مگی 20 بار میره تا وسطا سرعت صفر میشه. سرویس کاهش پینگ میزنم برا اپدیت. :|

بعد یه سری خوش و خرم نیش تا بنا گوش باز از خدمت رسانی :/ حرف میزنن. سرمو به کجا بکوبم؟

آخرین ویرایش:

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
سرعت من با سرور های خارجی در حد 15 - 50 کیلوبایت شده ، سرور های https ام که 5 6 ، کلا ترکوندن اینجورم که بوش میاد انگاری به ثبات رسیده :)) آدم به خودش باید بخنده :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
سرعت من با سرور های خارجی در حد 15 - 50 کیلوبایت شده ، سرور های https ام که 5 6 ، کلا ترکوندن اینجورم که بوش میاد انگاری به ثبات رسیده :)) آدم به خودش باید بخنده :|
من سرویس 4 مگابیت از شاتل دارم ، از اواخر هفته پیش تا امروز سرعتم با ترافیک بین المللی از 460KB/s به 190 تا 220 کیلوبایت در ثانیه رسیده ، با پشتیبانی فنی که یک روز برسی می کردیم نهایتا اعلام کردن مشکل از ما در داخل شبکه شاتل نیست و در خروجی های کشور محدودیت و اختلال اعمال شده و در تلاش هستیم بر طرف کنیم ، کلی هم عذر خواهی کرد.
متن پیام نهاییشون این بود :
خط شما بررسی شد .مودم شما نسبت به سرویسی که از شاتل خریداری فرموده اید با سرعت مناسبی به شبکه شاتل متصل شده است و موردی در رابطه با سرعت از سمت شاتل وجود ندارد ، ولی متاسفانه در حال حاضر بدلیل اختلالی که از سمت خارج از شبکه شاتل روی خطوط اینترنت وجود دارد شاهد افت سرعت وPacket loss روی سرویس های اینترنت هستیم ، در حال پیگیری جهت رفع مشکل از طریق مبادی مربوطه هستیم.
متاسفانه مجددا شرکت زیرساخت در اون Black Box ای که راه انداخته کارایی داره می کنه که شکایت همه رو در آوورده.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
مشکل شدید در مخابرات استان آذربایجان شرقی
قول دادند که تا آخر سال 93 مشکل کل میشه و پهنا رو تامین میکنن با این وضعیت معلوم نیست
آقا فرشید شما خبری از وضعیت نداری گفتگویی چیزی باهاشون جدیدا نداشته اید؟علل وضعیت رو جویا بشید؟

خبری رو اعلام نکردن جدیدا، اگرم کاری بکنن به من نمی گن که، اما اگه من بگم جایی مشکل وحشتناکی هست یه آدرس گنگی می دن از کاری که دارن انجام می دن!

این چه وضعه آخه. من بدون Idm یه دانلود نمیتونم بکنم. یه اپدیت 76 مگی 20 بار میره تا وسطا سرعت صفر میشه. سرویس کاهش پینگ میزنم برا اپدیت. :|

بعد یه سری خوش و خرم نیش تا بنا گوش باز از خدمت رسانی :/ حرف میزنن. سرمو به کجا بکوبم؟

وضعیت دردناکی داری، اما اونقدر ارزشش رو نداره که به خودت آسیب بزنی! قرار نبود اگه طاقتمون سر اوومد جا بزنیم که!
تنها چاره فعلا همون کاهش پینگ هست.

Aphotic

کاربر سایت
May 20, 2007
28
نام
Aphotic
it was "NetWorx" bandwidth monitor program's fault!!!
FFFFS!!(for fat flyin' F%^$'s SAKE!)

after 7 or more days...
...of calling my ISP each day...
ticketing steam(no answer YET!)
reinstalling eveything with this very slow internet(i live in middle-east)
from Steam to Dota & lots of other programs like Sype, Anti viruses...etc
not WANTING to reinstall WINDOWS(cus its absurd to do so, when u can fix the PROBLEM not burn the HOUSE!)
i figured it out!!!

by disabling each program 1by1!!!(diagnosing the problem flowchart way)
it was "NetWorx bandwidth monitor"
it has a kinda protocol or whatever...
that after i patched to 6.83 i did get 5-30seconds Auto Disconnects accured!!!
(maybe after patch valve changed some connectivity stuff(that i'm not an expert of...)that conflicts with the NetWorx)

so PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE...
Valve...
do care more & list more of these programs or at least ANSWER UR TICKETS FASTER!!!
people need help they love the game and pay for it AT LEAST GIVE THEM THE HELPING HAND(faster)!

so...

Tl:DR

delete/close
all programs from task manager or use(Task Killer 2.30 program)
...& then DELETE STEAM OR DOTA or WINDOWS!

REMOVE:
"NetWorx bandwidth monitor"

*P.S. i will try to REPORT this issue to the NetWorx bandwidth monitor company cus i love that little program...sad to see conflicts.

*P.P.S. dont be lazy, please report/submit/post, help people, change gamer lives...even if ur english is not perfect. spend some(10-15min) to make some1 happy.

>>>i still have a friend that charged up 20$ wallet with so much effort & now he cant even use that 20$.....why u ask!? cus he lives in Middle-east, cus Steam is blocked/filtred in my country & we must use VPNs to access it and then IP conflicts with steam wallet charges/marklet transactions & boring security issues that Valve dosent care much about ...... so sad to hear such stories of carelessness when ur only source of happiness(cash) are in our pockets....care more about US! :}

some links:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9828-SFLZ-9289
https://www.softperfect.com/products/networx/
Task Killer 2.30 Free Download - FreewareFiles.com - Utilities Category
Connection Problem, Auto Disconnecting in X Seconds :: Dota 2 General Discussions
Warning, Connection Problem, Auto disconnect in 25 Seconds
Latency issues in Europe - Page 15
http://forum.bazicenter.com/thread87721/page126/#post3577894

....dont worry, be happy....

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
چند روزه پینگ به طرز عجیبی بالا میره و میاد پایین،تفاوت پینگ 4.2.2.2 و 8.8.8.8 هم خیلی زیاده بعضی وقتها فول تایم اوت هست ولی پینگ تو بازی خوبه بعضی وقتا 98-110 هست تو بازی 400 هست این دیگه چه مشکلیه.....
پارس آنلاین-تهران-نبوت(8)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر