اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
به نظر من مشکل جناب D4RK RANGER به احتمال 99% پکت لاست بسیار شدید رو پورت های پروتکل UDP هست (همه ی سرور های Battlefiled و DOTA 2 و ... روی این پورت ها بر قرار اند) ، مشکلی که این چند ماه بشدت گریبان اینترنت رو چسبیده و داره خفه می کنه و قبلا هم گفتم با پینگ 90 و سرعت 4 مگابیت که قاعدتا یک اینترنت استاندارد حساب میشه ولی به خاطر پکت لاست و محدودیت پورت ها نمیشه اصلا 5 دقیقه سالم بازی کرد و این مشکل هم بیشر در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب ظهور و بروز می کنه به صورتی که شما یکی دو ثانیه از بازی رو دچار Packet Loss شدید می شید و اصلا دیتایی به سرور از طرف شما نمی رسه برای همین اعمال شما اصلا وارد بازی نمیشه و فکر می کنید دیوار جلوی شما و شخص مقابلتون هست که تیر ها بر خورد نمی کنه.

این مشکلات در سال های گذشته هم بوده و زمانشون هم اغلب با ایجاد محدودیت روی نرم افزار ها و فیل ترینگ ها بوده و اینبار هم می بینید کریو بشدت دچار قطع و وصل شده و این اختلالات گاهی به بازی ها هم می رسه و اتصالتون از بازی هم قطع میشه و تا IP عوض نشه دیگه وصل نمی شید.
متاسفانه اون جماعت احمق و بی شعور پشت این قضایا هنوز نفهمیدن این کارا جواب نمیده و پسفردا روش های جدیدتری برای مقابله با هر گونه محدودیت به وجود میاد و به جای این پاکسازی های صورت مسئله ها باید به رقابت سالم بپردازند.

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
به نظر من مشکل جناب D4RK RANGER به احتمال 99% پکت لاست بسیار شدید رو پورت های پروتکل UDP هست (همه ی سرور های Battlefiled و DOTA 2 و ... روی این پورت ها بر قرار اند) ، مشکلی که این چند ماه بشدت گریبان اینترنت رو چسبیده و داره خفه می کنه و قبلا هم گفتم با پینگ 90 و سرعت 4 مگابیت که قاعدتا یک اینترنت استاندارد حساب میشه ولی به خاطر پکت لاست و محدودیت پورت ها نمیشه اصلا 5 دقیقه سالم بازی کرد و این مشکل هم بیشر در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب ظهور و بروز می کنه به صورتی که شما یکی دو ثانیه از بازی رو دچار Packet Loss شدید می شید و اصلا دیتایی به سرور از طرف شما نمی رسه برای همین اعمال شما اصلا وارد بازی نمیشه و فکر می کنید دیوار جلوی شما و شخص مقابلتون هست که تیر ها بر خورد نمی کنه.

این مشکلات در سال های گذشته هم بوده و زمانشون هم اغلب با ایجاد محدودیت روی نرم افزار ها و فیل ترینگ ها بوده و اینبار هم می بینید کریو بشدت دچار قطع و وصل شده و این اختلالات گاهی به بازی ها هم می رسه و اتصالتون از بازی هم قطع میشه و تا IP عوض نشه دیگه وصل نمی شید.
متاسفانه اون جماعت احمق و بی شعور پشت این قضایا هنوز نفهمیدن این کارا جواب نمیده و پسفردا روش های جدیدتری برای مقابله با هر گونه محدودیت به وجود میاد و به جای این پاکسازی های صورت مسئله ها باید به رقابت سالم بپردازند.

تایید میشه. وارتاندر هم مشکل مشابهی پیش میاد با این تفاوت که مینویسه Packet loss 100% :|

- - -ویرایش - - -

یک کلام. بازم باید برای udp اعتراض کنیم:| پکت لاس 100% بعد درست 5 دقیقه و درست بعد 12 ظهر یعنی ؟!؟!>:))x

- - -ویرایش - - -

اینم زمانی که قطع میشه بازی /:)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید

این تصویری که گذاشتید حتما در هنگام استفاده از سرویس کر- یو بوده! من هم شبی 10 تا 15 بار باید سرویس PPOE رو Reset کنم تا بتونم دوباره کانکت بشم!

مشکل پکت لاست روی UDP نیست، مشکل بلاک شدن کامل UDP روی IP مودم هست. یا باید ریست کنید یا 30 دقیقه صبر کنید تا دوباره ارتباط UDP برقرار بشه!

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
تایید میشه. وارتاندر هم مشکل مشابهی پیش میاد با این تفاوت که مینویسه Packet loss 100% :|

- - -ویرایش - - -

یک کلام. بازم باید برای udp اعتراض کنیم:| پکت لاس 100% بعد درست 5 دقیقه و درست بعد 12 ظهر یعنی ؟!؟!>:))x

- - -ویرایش - - -

برا چند ثانیه کلا ارتباط با همه سرورا قطع میشه و DC میشم البته بعد 8-10 ثانیه دوباره کانکت میشم. میخواستم ISP رو عوض کنم برم پارس انلاین که دیدم مثل اینکه خیلی ها این مشکل رو دارن. حالا چه کنم؟؟؟
میشه مشکل رو اعلام میکنین ISP رو هم ذکر کنین؟ اینو کلی گفتم. شما مثل من مخابراتی؟ دیگه با این مسایل اصلا حس و حال گیم زدن هم ندارم.

من کریو ندارم.

آخرین ویرایش:

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
برای من هم این اتفاق میوفته ولی بیشتر وقتا فقط از تیم اسپیک دیسکانکت میشم ولی توی بازی کانکته.بعد از 10-20 ثانیه خودش دوباره کانکت میشه.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
برا چند ثانیه کلا ارتباط با همه سرورا قطع میشه و DC میشم البته بعد 8-10 ثانیه دوباره کانکت میشم. میخواستم ISP رو عوض کنم برم پارس انلاین که دیدم مثل اینکه خیلی ها این مشکل رو دارن. حالا چه کنم؟؟؟
میشه مشکل رو اعلام میکنین ISP رو هم ذکر کنین؟ اینو کلی گفتم. شما مثل من مخابراتی؟ دیگه با این مسایل اصلا حس و حال گیم زدن هم ندارم.

من کریو ندارم.

بله مخ تعطیلاطم . گندترین isp ایران بعد صبا و آسیا شت)x

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
دو روزی بود که مشکلی نداشتم اما امروز دوباره dc شد، فکر میکنم اون ip که چند روز پیش داشتم مشکلی نداشت اما امروز که با دوباره روشن کردن مودم ip هم عوض شد دوباره dc شروع شد.شاید هم ربطی نداشته باشه اما در هر صورت مشکل وجود داره.
league of legends/مخابرات

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
پکت لاست به طور کامل حس میشه ولی اصلا توی تریس و پینگ نشون داده نمیشه.علاوه بر اینکه تیر به طرف نمیخوره یه مشکل جدید هم اضافه شده،اینکه در حال بازی یه لحظه همه میرن توو سقف یا زمین و همه چی فریز میشه و بعد حدود 4-5 ثانیه بدون اینکه دی سی بشه بازی جریان پیدا میکنه.چی کار دارن میکنند با نت و قصد شون دقیقا چیه شده یه معما !!

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
باز تابستون تموم شدو لگ ها کمتر شدن ! مثه که تقصیر خودمونه تابستون سروع میشه همه میریزیم سره نت به لوله های فاضلاب شبکه مخابرات فشار میاد دچار لگ میشیم :d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دو روزی بود که مشکلی نداشتم اما امروز دوباره dc شد، فکر میکنم اون ip که چند روز پیش داشتم مشکلی نداشت اما امروز که با دوباره روشن کردن مودم ip هم عوض شد دوباره dc شروع شد.شاید هم ربطی نداشته باشه اما در هر صورت مشکل وجود داره.
league of legends/مخابرات
بابا اون LOL ام شورشو دراورده!
نت طبق معمول خراب شد.. منم 2بار reconnect کردم.. درکل بردیم بازی و ولی یارا نامرد گزارش دادن! در کمال تعجب منو 7 روز بن کرد!! حالا ما هی به این ساپورت بگیم مشکل از کجاس حرف خودشو میزنه!

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
آره من هم احتمالا report شدم اما هنوز ban نشدم.امیدوارم هرچی زودتر حل بشه چون میدونم که حداقل مشکل من بخاطر packet lost های همیشگی یا نوسان توی پینگ تایم ها نیست.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام دوستان
آقا این مشکل همه جایی شده
مشکل دیسی شدن از بازی و دارم
گاهی اوقات خوبه اما گاهی اوقات اذیت می کنه
آی اس پی مخابرات تهران
گرفتاریم