اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
شرمنده ی همگی اگه اسپمه.
اگه یکی کمک کنه خیلی ممنون میشم.
اولیه 192.168.1.1 مگه تا خود مودم نیست؟ max ping زده 215 یعنی مودم خرابه؟ من هر 10-12 دقیقه پینگم میره +2000-3000 ممکنه ازین باشه؟
دومیه (217.218.155.155) مگه داخلی نیست؟ چرا اینقدر داغوونه؟

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
جالبه من دیشب پینگم با تقریبا همه اروپا زیر 80 بود !!! ولی به هیچ ف^یلتر شکنی نمیتونستم وصل شم و سایت ها هم دیر بالا میومد !

امروزم برگشت سر حالت معمولیش که پینگ رو 800ـه با کلی تایم اوت .

مخابرات خوزستان.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
شرمنده ی همگی اگه اسپمه.
اولیه 192.168.1.1 مگه تا خود مودم نیست؟ max ping زده 215 یعنی مودم خرابه؟ من هر 10-12 دقیقه پینگم میره +2000-3000 ممکنه ازین باشه؟
آره ممکنه اتصالات مودم رو چک کن و تا مجبور نشدی از پورت usb مودم استفاده نکن ! فقط lan

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
:-s برگشت به عقب اونم لول 2 به اتهام اینترنت گند
6nfdcb4euz6fgwp2jm6j.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
شرمنده ی همگی اگه اسپمه.

خدا رو شکر سرانجام یکی حرف من رو گوش کرد!

اولی که با مودمتون نشون میده تایم آوت ندارید و بنابراین ارتباطتون با مودم بدون مشکل هست، چون L=0 یعنی یکبار هم قطعی نداشتین و ارتباط ثابت هست، اما اینکه بالا چند میلی ثانیه بالاتر رفته بعضی اوقات ممکنه از سنگینی پروسس خود این برنامه ی Ping Monitor باشه که گیر کرده، اما اینکه به 2000 یا 3000 میرسه یعنی مشکل از کندی خود مودم هست که لگ ایجاد می کنه.

دومی که پینگ با آدرس DNS داخلی هست و پینگتون خیلی بالاست و نوسان داره ( باید 30 یا 40 باشه نهایت برای DSL) معنیش اینه یا مسیر روت ISP شما با اون مشکل داره و یا زیرساخت اون سرور رو توی مسیر دیگه ای با لایه های بیشتر قرار داده تا محافظتش کنه و البته ترافیک ورودیش رو هم نمیتونه جوابگو باشه

سوم و چهارم که خیلی هم خوبه.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خدا رو شکر سرانجام یکی حرف من رو گوش کرد!

اولی که با مودمتون نشون میده تایم آوت ندارید و بنابراین ارتباطتون با مودم بدون مشکل هست، چون L=0 یعنی یکبار هم قطعی نداشتین و ارتباط ثابت هست، اما اینکه بالا چند میلی ثانیه بالاتر رفته بعضی اوقات ممکنه از سنگینی پروسس خود این برنامه ی Ping Monitor باشه که گیر کرده، اما اینکه به 2000 یا 3000 میرسه یعنی مشکل از کندی خود مودم هست که لگ ایجاد می کنه.

دومی که پینگ با آدرس DNS داخلی هست و پینگتون خیلی بالاست و نوسان داره ( باید 30 یا 40 باشه نهایت برای DSL) معنیش اینه یا مسیر روت ISP شما با اون مشکل داره و یا زیرساخت اون سرور رو توی مسیر دیگه ای با لایه های بیشتر قرار داده تا محافظتش کنه و البته ترافیک ورودیش رو هم نمیتونه جوابگو باشه

سوم و چهارم که خیلی هم خوبه.

آقا فرشید من هرکاری کردم نتونستم ping monitor رو بگیرم:( همش تبلیغاتی میاره واسه دانلود:|

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
شرمنده دوستان اگه سوالم اسپمه ولي نميدونستم كجا بايد بگم.

سوالم اينه كه اين سرويس هاي كاهش پينگ كه براي خريد هستش واقعا كارايي دارن؟

آخه ميخوام بعضي مسابقات فوتبال را آنلاين ببينم ولي شب ها سرعت پينگم خيلي بده و اصلا نميشه درست ديد.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
آقا فرشید من هرکاری کردم نتونستم ping monitor رو بگیرم:( همش تبلیغاتی میاره واسه دانلود:|
عزیز منم نتونستم ازون سایت بگیرم. شما تو گوگل یه سرچ کنی تو دهها سایت برا دانلود هست. شرمنده جای آقا فرشید جواب دادم. حواسم نبود.:|

- - -ویرایش - - -

شرمنده دوستان اگه سوالم اسپمه ولي نميدونستم كجا بايد بگم.

سوالم اينه كه اين سرويس هاي كاهش پينگ كه براي خريد هستش واقعا كارايي دارن؟

آخه ميخوام بعضي مسابقات فوتبال را آنلاين ببينم ولي شب ها سرعت پينگم خيلي بده و اصلا نميشه درست ديد.

برای کار شما نمیدونم. من خودم استفاده میکنم خیلی هم عالیه. پینگم از +200 میاد حدود 100 و پکت لاس هم از حدود 20% میره 3-2%. بدون این سرویس باید دور گیم رو خط بکشم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید

لینک دانلود گجت PingMonitor بدون تبلیغات و بدافزار:

Ping Monitor Free Download - Softpedia

گزینه ی Download آبی رنگ رو در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید تا برای دانلود سرورها رو لیست کنه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
این وضعیت من،حال آدمو توو بازی بهم میزنه،همون مشکل مزخرف همیشگی که یه خشاب روو طرف خالی میکنم هیچیش نمیشه :

33472498479958668118.png

وضعیت نت شما عالیه! حتما سرویس وایرلس دارید
مشکل اینه که پینگ شما توی سرور نسبت به بقیه ی پلیرها بالاتره! پینگی که باید مثلا 30 یا 40 میلی ثانیه باشه.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
وضعیت نت شما عالیه! حتما سرویس وایرلس دارید
مشکل اینه که پینگ شما توی سرور نسبت به بقیه ی پلیرها بالاتره! پینگی که باید مثلا 30 یا 40 میلی ثانیه باشه.

نه آقا فرشید ADSL دارم.مشکل پینگ نیس فقط فقط بخاطر *****ینگه.طرف از آفریقا بازی میکنه با پینگ 200 من میبینمش،روو زمین ام هیچ کاری نمیتونم بکنم.

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
دوباره این مشکل به وجود اومده

1-نام شهر : تهران

2-ارور مختل کننده ی بازی: بعد از چند دقیقه Attempting To Reconnect​

3- شرکت سرویس دهنده : مخابرات

4-سرویس کاهش پینگ : دارم

5-league of legends​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟