اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من دی سی نمیشم ولی نت داغونه،چیز جدیدی نیس ولی طرف داره میدوعه من مردم !!! بدون اینکه بیبینم تیری طرفم بزنه یه دفعه صفحه تار میشه.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آقا همه بریزین پیج وزیر فحش بارون کنین دیگه احترام و .... رو ولش قشنگ این نته رو ری..دن توش امروز یه بازی مهم داشتم وسطاش به خاطر این لگ tخمی کلاْ به عظمات رفت
پس اون همه قولی که دادن چی شد سایت استیم هم که هنوز *****ه اونو ولش کلاْ بزنن استیمو ***** کنن فقط لگو udp رو درست کنن خراب کرده همه چیزو

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
کرمان شرکت دیده بان نت . و مخابرات هر دو داخل بازی قطع می شه دیگه هم نمی شه ریکانکت شد . بازی های تست شده

apb - smite - league of legend

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
چی بگم والا. اینقدر میدونم که اگه تا صد سال دیگه هم اینجا کامنت بزاریم اوضاع همینه که هست. قرار بود از طریق این فروم با یه عده (که نمیدونم اسمشونو چی بزارم) تعامل داشته باشیم که اصلا معلوم نشد چی شد.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
چی بگم والا. اینقدر میدونم که اگه تا صد سال دیگه هم اینجا کامنت بزاریم اوضاع همینه که هست. قرار بود از طریق این فروم با یه عده (که نمیدونم اسمشونو چی بزارم) تعامل داشته باشیم که اصلا معلوم نشد چی شد.
ما خودمون خیلی وقته اسم داریم، نمی خواد برامون اسم بزارید.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
ما خودمون خیلی وقته اسم داریم، نمی خواد برامون اسم بزارید.
عزیز جناب فدات شم قربونت برم من منظورم زیر ساخت بود نه شما. شما که از خودمونی و همینجا تعامل نیازی نیست. کلی تشکر هم بابت پیگیری های قبلی بهتون بدهکاریم. اگه بد منظورمو رسوندم ببخشید. :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر