اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
جدیدا پینگ های جدیدی میگیرم , چیزهایی که تو 3 سال ندیده بودم با adsl دیدم طی این هفته .

مخابرات تهران .

بعد میگن برید تشکر کنید از وزیر و حرف زشت نزنید :)
اینکه حرف زشت نزنید دیگه گفتنی نیست، هر کسی اندازه شخصیتش رفتار میکنه. ولی در مورد مشکلتون شما مسئله رو با ISP حل کنید از اون موقعی که نت درست شد (3-4 هفته پیش) من که نتم فیکس شده، خیلیای دیگه هم همینطور. مخابرات قیمتهاش خیلی میصرفه ولی خودتونم میبینید که از خیلی چیزا میزنن تا قیمت بیاد پایین. یکیش هم پشتیبانیه که کلن نداره. من که مخابرات رو قطع کردم از پارس آنلاین گرفتم.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
خیلی بدتر از تایم اوت هست. موقعی که تایم اوت دارم بازی لگ میده ولی این جور مواقع دو سه ثانیه یا حتی بیشتر کاراکتر از کنترل خارج میشه و دستورات قبلی رو اجرا میکنه. تو lol کیک نمیشه کسی از بازی ولی معمولا این جور مواقع میکشنم. موندم چه کنم.

منم دقیقا مشکل شما رو دارم کاملا درک میکنم چه حسی داره وسط بازی کاراکتر واسه چند ثانیه از کنترل خارج بشه!
من از هر سروری (حتی داخلی) پینگ میگیرم بعد از چند دقیقه پینگ میره 1000 به بالا (تا 3-4 هزار هم میره)
این الان با tabnak.ir
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=13ms TTL=51
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=1688ms TTL=5
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=2195ms TTL=5
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=1717ms TTL=5
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=993ms TTL=51
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=570ms TTL=51
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=13ms TTL=51
الان حدودا 4 ماهی هست این مشکل برام پیش اومده (قبلا عصرتلکام داشتم هم همین بود الان مخابرات هم همینه)
من خیلی پرس و جو کردم ولی جوابی نگرفتم! کلا ناامید شده بودم :d
ولی چند وقت پیش برای یکی یه مودم گرفتم با اون امتحان کردم در کمال تعجب دیدم این مشکلو نداره!!!
شما هم میخواید با یه مودم دیگه امتحان کنید شاید مشکل حل شد!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
خیلی بدتر از تایم اوت هست. موقعی که تایم اوت دارم بازی لگ میده ولی این جور مواقع دو سه ثانیه یا حتی بیشتر کاراکتر از کنترل خارج میشه و دستورات قبلی رو اجرا میکنه. تو lol کیک نمیشه کسی از بازی ولی معمولا این جور مواقع میکشنم. موندم چه کنم.

دقیقا مشکل شما رو من تو BF4 دارم ...3-4 ثانیه کاملا بازی برام متوقف میشه اما بیرون پرت نمیشم ...بعد که بازی جریان پیدا میکنه نشون میده من کشته شدم !! یعنی بدجور رو اعصابه ....

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان من یه نیم ماهی نبودم. (یعنی نت نبود:d) وضع چطوره الان؟

دهنم سرویس. یه ماه اومد پرند نت وایرلس گرفتم اینه(ولی چه فایده. باز خواهیم گشت به محروم ترین نت ایران: مخابرات کرمانشاه-خوزستان)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
از همه کسانی که این تاپیک رو دنبال می کنن خواهش می کنم به ارائه مشکلات خودشون ادامه بدن و نا امید نشن ، تا این دولت هست و برای حرف ماها ارزش قائل هست باید دست به کار بشیم و به حق و حقوق خودمون دست پیدا کنیم وگرنه بعدا معلوم نیست چه اتفاقی بی افته. تایپیک این چند روز خیلی خلوت شده.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
از همه کسانی که این تاپیک رو دنبال می کنن خواهش می کنم به ارائه مشکلات خودشون ادامه بدن و نا امید نشن ، تا این دولت هست و برای حرف ماها ارزش قائل هست باید دست به کار بشیم و به حق و حقوق خودمون دست پیدا کنیم وگرنه بعدا معلوم نیست چه اتفاقی بی افته. تایپیک این چند روز خیلی خلوت شده.

من نتایج گفتگوهای اخیر رو دنبال نکردم قضیه رفع چیلترینگ منتفی شد؟

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
در راجع این موضوع فرشید عزیز بیشتر اطلاع داره ولی تا جایی که میدونم قرار بود فرشید لیستی برای برسی ارائه بده تا اونها هم برسی کنند و در صورت تایید رفع فیل تر صورت بگیره.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید

دوست عزیز، فقط تعداد معدودی سایت رو داده بودیم برای بررسی، اینجور که شما می گی دوستانی که در جریان نیستن تصور می کنن قراره کل سیستم پیچیده و ناکارآمد و دست و پاگیر چیلترینگ ایران برچیده بشه، اونم فقط طبق درخواست ما!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوست عزیز، فقط تعداد معدودی سایت رو داده بودیم برای بررسی، اینجور که شما می گی دوستانی که در جریان نیستن تصور می کنن قراره کل سیستم پیچیده و ناکارآمد و دست و پاگیر چیلترینگ ایران برچیده بشه، اونم فقط طبق درخواست ما!
فرشید جان ممنون از پیگیری و زحماتی که به نمایندگی از طرف همه ی گیمر های آنلاین میکشی.
اگر باز موفق به دیدار مسئولان شدین حتما در مورد بسته ویژه اینترنتی بازی آنلاین صحبت کنید، هزینه پایین و کیفیت بالا . از صنعت و پیشرفت بازی های آنلاین در جهان حتما صحبت کنید ...
سپاس

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
فرشید جان ممنون از پیگیری و زحماتی که به نمایندگی از طرف همه ی گیمر های آنلاین میکشی.
اگر باز موفق به دیدار یکی مسئولان شدین حتما در مورد بسته ویژه اینترنتی بازی آنلاین صحبت کنید، هزینه پایین و کیفیت بالا . از صنعت و پیشرفت بازی های آنلاین در جهان حتما صحبت کنید ...
سپاس
وضع افتضاح مخابرات ایران فراموش نشه@@!!@@

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

بله در جریان هستم که قرار بود لیستی تهیه بشه و برای بررسی ارائه داده بشه (آخه ما تو "بازی سنتر" به سایتهای دیگه چیکار داریم :d)
اینم در رابطه با پست قبلی که گفتن گیم به خاطر چیلترینگ کرش میشه پرسیدم!
میخواستم ببینم قبول کردن یا نه؟

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید

من قبلا وضعیت رو اعلام میکردم که دوستان انگار اسپم حساب میکنن بخاطر همین ادامه ندادم.
با این وضعیتی که هست باید یک جواب صاف و پوست کنده بگن
اونم اینه که وضعیت اینترنت الان خوبه ولی بعداز ساعت 12( یا دیرتر یا زودتر) اینترنت وضعیتش خراب میشه
و اینکه چرا هر چند روز یکبار کلا وضعیت اینترنت برای مدت 2-3 روز خراب میشه
اگر پهنای باند رو افزایش داده اید (اینطور که میگن در بعضی از استان ها اینکار رو کردند.) خب اگه افزایش دادین چرا مشکلات سرجاش هست چون اگه در یک قست کشور پهنا رو افزایش بدید پهنا جواب تقاضای اون مناطق رو میده و از پهنای مناطق دیگه استفاده نمیشه
و اگر هنوز افزایش نداده اید چرا بیخودی وعده میدین
------
درضمن نکته ای رو باید بگم
شما به نظر من بیشتر روی نظارتتون روی isp ها متمرکز بشید چون اونها بیشتر تخلف میکنن
یارو نشته پشت میز از پهنای مملکت داره سود غیرقانونی درمیاره و کسی نیست یه درگوشی بهش بزنه
دها مرکز و isp هستند که دارن از کم علمی مردم سوء استفاده میکنند و ازشون پول های اضافه یا درخواست های غیرقانونی میکنند یا سرویس ضعیف میدن و کسی هیچی نمیگه .
این حرفها رو به خاطر این اینجا میگم که فرشید گرامی گفته مطالب این تاپیک رو میخونن.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من قبلا وضعیت رو اعلام میکردم که دوستان انگار اسپم حساب میکنن بخاطر همین ادامه ندادم.
با این وضعیتی که هست باید یک جواب صاف و پوست کنده بگن
اونم اینه که وضعیت اینترنت الان خوبه ولی بعداز ساعت 12( یا دیرتر یا زودتر) اینترنت وضعیتش خراب میشه
و اینکه چرا هر چند روز یکبار کلا وضعیت اینترنت برای مدت 2-3 روز خراب میشه
اگر پهنای باند رو افزایش داده اید (اینطور که میگن در بعضی از استان ها اینکار رو کردند.) خب اگه افزایش دادین چرا مشکلات سرجاش هست چون اگه در یک قست کشور پهنا رو افزایش بدید پهنا جواب تقاضای اون مناطق رو میده و از پهنای مناطق دیگه استفاده نمیشه
و اگر هنوز افزایش نداده اید چرا بیخودی وعده میدین
------
درضمن نکته ای رو باید بگم
شما به نظر من بیشتر روی نظارتتون روی isp ها متمرکز بشید چون اونها بیشتر تخلف میکنن
یارو نشته پشت میز از پهنای مملکت داره سود غیرقانونی درمیاره و کسی نیست یه درگوشی بهش بزنه
دها مرکز و isp هستند که دارن از کم علمی مردم سوء استفاده میکنند و ازشون پول های اضافه یا درخواست های غیرقانونی میکنند یا سرویس ضعیف میدن و کسی هیچی نمیگه .
این حرفها رو به خاطر این اینجا میگم که فرشید گرامی گفته مطالب این تاپیک رو میخونن.
در رابطه ما مورد اول که اصلا بحثی نیست و اگر کسی هم اعلام کرده که حرف شما اسپم بوده کارش اشتباهه چون هدف تاپیک همینه و اصلا تاپیک بعد از جریان ملاقات حضوری برای اعلام وضعیت ادامه پیدا کرده.

هم شما و هم بقیه حتما اعلام وضعیت روزانه یا چند روز یک بار رو انجام بدید و از کیفیت اینترنت خودتون اطلاع رسانی کنید.

در رابطه با مشکل 12 ظهر به بعد من به شخصه خودم با شما این مشکل رو داشتم ولی از اوخر تیر ماه مشکل کامل حل شده و ثبات پینگ روی DNS ها و Route ها برام خیلی بیشتر شده طوری که در طور 24 ساعت شبانه روز اکثرا پینگام به DNS ها ثابت هست. اگر شما مشکل دارید باید امیدوار باشید که حل شه.

به هر حال افت کیفیت یا افزایش کیفیت همه جا یکسان اتفاق نمی افته و باید صبر داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
منم دقیقا مشکل شما رو دارم کاملا درک میکنم چه حسی داره وسط بازی کاراکتر واسه چند ثانیه از کنترل خارج بشه!
من از هر سروری (حتی داخلی) پینگ میگیرم بعد از چند دقیقه پینگ میره 1000 به بالا (تا 3-4 هزار هم میره)
این الان با tabnak.ir
الان حدودا 4 ماهی هست این مشکل برام پیش اومده (قبلا عصرتلکام داشتم هم همین بود الان مخابرات هم همینه)
من خیلی پرس و جو کردم ولی جوابی نگرفتم! کلا ناامید شده بودم :d
ولی چند وقت پیش برای یکی یه مودم گرفتم با اون امتحان کردم در کمال تعجب دیدم این مشکلو نداره!!!
شما هم میخواید با یه مودم دیگه امتحان کنید شاید مشکل حل شد!

عزیز میشه ببفرمایید چه مودمی دقیقا الان باهاش مشکل ندارین؟ چه برندی؟ دقیقا با همون تنظیماتی که مودم قبلی داشت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر