اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
playdota.com
lolking.net
metacritic.com هم هست اما چند روزی هست که رفع ***** شده ولی خوب شاید موقتی باشه.

در مورد steam هم به نظرم درخواست برای steamcommunity داده بشه چون profile, inventory, badge, trade, friends activity و خیلی بخش های مهم دیگه زیر مجموعه ی steamcommunity هست.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
باز مشکل پورت دوست داشتنی و همسایه udp امد

دوستان با عباراتی مثل برگشت یا برنگشت و اومد و نیومد هیچ شانسی برای بررسی و رفع مشکل خود نخواهید داشت!

نمی دونم دیگه چجوری باید گفت که طبق الگوی پست اول باید این مشخصات رو بدید تا مشکل شما بصورت مورد به مورد بررسی بشه، این متن مطابق الگو رو جایی ذخیره کنید و دوباره در صورت نیاز اینجا قرار بدید. همینطور که گفتم از این به بعد قرار هست پست مستقیم خود کاربران بعنوان سند و مدرک مشکلشون بررسی بشه،آدرس این تاپیک رو هم شخصا به مدیریت شبکه ی دیتا بعنوان لینک اصلی دادم تا در صورت لزوم بررسی و بهش ارجاع بشه.

نام سرویس دهنده:
شهر:
نام بازی:
کنسول بازی:
نوع مشکل:
آدرس سرور:
تصویر مشکل( اختیاری):

اطلاعات اضافی(هر چیزی که باید ذکر بشه- اختیاری)

آخرین ویرایش:

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید

نام سرویس دهنده:مخابرات آذربایجان شرقی
شهر:عجبشیر
نام بازی:World Of tanks
کنسول بازی:PC
نوع مشکل:پکت لاست و پینگ بالا در یک زمان مشخص(بعدازظهر از سعت حدودا 13-14 تا ساعت 17-18)
آدرس سرور:login.p1.worldoftanks.eu - login.p2.worldoftanks.eu
دارای دو آدرس برای دو منطقه هست

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
به سلامتی داره دیوار بی اعتمادی ها برداشته میشه.:bighug:

--------------------------------------------------------------------

اگه اونطوری که میگید باشه و این تایپکو نگاه میکنن پس بذارید یه ریپورت دیگم بدم از وضع پینگم.

خیلی متغیر شده ساعت به ساعت پینگ داخلی میشه 100 بعد 50 بعد 20 بعد 80 کلا پایدار نیست.

مخابرات کرمانشاه

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
نام سرویس دهنده: رفا تک
شهر: اهواز
نام بازی: The Last Of Us
کنسول بازی: Ps3
نوع مشکل: پینگ بالا / لاست دادن / و وصل نشدن به سرور در بعضی موقع ها
آدرس سرور: ؟؟ سونی ؟ ناتی داگ ؟ i dont kNow ?!

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
نام سرویس دهنده: مخابرات کرج
شهر:کرج
نام بازی:bf3 fifa G&H و خیلی بازی های دیگه
کنسول بازیps4 pc
نوع مشکل:udp و نوسان داشتن پینگ از 100 تا 200 تایم اوت
آدرس سرور:همه ip های بازی ها
تصویر مشکل( اختیاری):ممکن نیست

این رو هم اضافه کنم پینگ تو این چند وقت رو 110 میزون بود ولی الان دوباره رفت بالا تا 230

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
اینترنت من که هیچوقت مشکل نداشت امروز ترکیده .
پینگ 2000-3000 MS !
من کلا 1 هفته مشکل UDP داشتم تو اردیبهشت دیگه مشکلی نداشتم جز امروز .
Page رو هم نمیتونم باز کنم . /:)

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام
در رابطه با زدن سرور ایرانی برای بازی های مختلف که کمتر شن این مشکلات لگ و udp میتونین باهاشون صحبتی داشته باشید آقا فرشید ؟‌کشور ما از لحاظ زدن سرور ایرانی برای بازی های آنلاین در مقابل بقیه صفره و بیشتر برای بازی های هک شده سرور ایرانی میزنن ! حالا چرا حمایت نشه از بازی های اورجینال ؟‌ حالا که میخوان بیان سایت های مهم گیم که به دلایل الکی ***** شده از ***** در بیارن این کار رو هم انجام بدیم خوبه !

Pouya-HP

کاربر سایت
May 1, 2014
31
سلام
در رابطه با زدن سرور ایرانی برای بازی های مختلف که کمتر شن این مشکلات لگ و udp میتونین باهاشون صحبتی داشته باشید آقا فرشید ؟‌کشور ما از لحاظ زدن سرور ایرانی برای بازی های آنلاین در مقابل بقیه صفره و بیشتر برای بازی های هک شده سرور ایرانی میزنن ! حالا چرا حمایت نشه از بازی های اورجینال ؟‌ حالا که میخوان بیان سایت های مهم گیم که به دلایل الکی ***** شده از ***** در بیارن این کار رو هم انجام بدیم خوبه !
دوست عزیز اولا که ایران تحریمه. دوما کشورای همسایه که نمایندگی playstation دارنم سرور ندارن. سومن چن روز پیش تو tv ی مستند گذاشتن که مفهومش این بود که بازی های کامپیوتری تهاجم فرهنگی ان .واقا با این جور فکرایی که وجود داره کاری که میگی ممکنه؟؟:) فقط باید دعا کنیم sony و microsoft ای پی ایرانو بلاک نکنن:(

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوست عزیز اولا که ایران تحریمه. دوما کشورای همسایه که نمایندگی playstation دارنم سرور ندارن. سومن چن روز پیش تو tv ی مستند گذاشتن که مفهومش این بود که بازی های کامپیوتری تهاجم فرهنگی ان .واقا با این جور فکرایی که وجود داره کاری که میگی ممکنه؟؟:) فقط باید دعا کنیم sony و microsoft ای پی ایرانو بلاک نکنن:(
بله ممکنه ، فقط باید تحریم ها رفع بشه و پولش تامین شه.;)

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
چرا پروتوکل های HTTPS انقدر بد باز میشه ؟
رسما 5 دقیقه طول میکشه تا گوگل باز بشه :| تایم اوت هم که سرویس کرده ما رو .
اینا ربطی به اختلالات UDP داره ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
سلام

حرف دوستمون در پست پایینی انعکاس نظر برخی تصمیم گیران فعلی هست متاسفانه
اگه این مطلب رو در صحبتام مطرح بکنم شاید سری بعد نتونم اینجا در خدمت دوستان باشم!!

چرا پروتوکل های HTTPS انقدر بد باز میشه ؟
رسما 5 دقیقه طول میکشه تا گوگل باز بشه :| تایم اوت هم که سرویس کرده ما رو .
اینا ربطی به اختلالات UDP داره ؟

کلا بخشی از شبکه در حال حاضر مشکل داره و وقتی کل شبکه ترافیک بالا داشته باشه هم پورتهای معمول TCP و صفحات اینترنتی مشکل دارن و هم پروتکل UDP!
پریروز هم به من گفتن که شرکت گاز در حین عملیاتش یکی از کانالهای فیبر نوری در شرق کشور رو قطع کرده!

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی

حرف دوستمون در پست پایینی انعکاس نظر برخی تصمیم گیران فعلی هست متاسفانه
اگه این مطلب رو در صحبتام مطرح بکنم شاید سری بعد نتونم اینجا در خدمت دوستان باشم!!

کلا بخشی از شبکه در حال حاضر مشکل داره و وقتی کل شبکه ترافیک بالا داشته باشه قطعه هم پورتهای معمول TCP و صفحات اینترنتی مشکل دارن و iم پروتکل UDP!
پریروز هم به من گفتن که شرکت گاز در حین عملیاتش یکی از کانالهای فیبر نوری در شرق کشور رو قطع کرده!
وقتی که بخوایم چرا نشه
من همین امروز بتل ۳ ! که یه سال پیش اورجینالشو داشتم با پینگ ۳۰۰ داشتم با سرور خارجی بازی می کردم حالا امروز هک شده اش رو دارم بازی می کنم ۳ تا سرور ایرانی داشت جوین یکی شدم بگو پینگم چند بود بگو چند ! ۶ بود پینگم :)) انگار دنیا و آخرت رو زیر دستام گذاشتن :)) مطمءنم یه راهی هستش با شرکت gameservers کنار بیایم نمیدونم والا ولی شما خودت قضاوت کن ! بتل ۳ که میان به ایران حمله می کنن و اینا واسش سرور ایرانی زدن مپ کانال های نوشهر داریم با پینگ زیر ۱۰ بازی می کنیم دیگه چی از این بدتر :)) همینا کانال ۳ میان چرتو پرت می گن حالا سرور ایرانی هم میزنن :d دیگه بازی آنلاین چی داره بهش گیر بدن آخه :(
اگه راهی بتونیم پیدا کنیم که سرور ایرانی بزنیم برای بازی های اورجینال و اجازشو هم از داخل ( که مطمعناْ میدن) و خارج بگیریم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
کل حرف هایی که زدم به موضوع تایپیک بی مربوط هست اما اگه بتونیم این مشکلو حل کنیم راحت تر بازی می کنیم و هرگز این مشکلات لگ و udp به وجود نمیاد .
شرکت مایکروسافت و سونی هم اصلاْ اینکار رو نمی کنن اگه میخواستن انجامش بدن باید خیلی وقت پیش اینکار رو می کردن !
میدونم کار واقعاْ مشکلیه و به نظر غیر ممکن میاد ولی ایمان داشته باشین که شدنیه :d وقتی با این چنین پینگ پایین بازی کردین منظورمو میگیرین که ارزششو داره:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر