اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mehr@b XBL

کاربر سایت
May 24, 2014
25
دست من نیست که به شما بگم چیکار کنی با یه نفر دونفرم کاری از پیش نمیبریم!

- - -ویرایش - - -

بعدشم داداش خونسردی خودتو حفظ کن هرکاری بخواهیم بکنیم کار یکی دو روز نیست باید صبر داشته باشیم!

داداش من هستم و با گیمر ها اتحاد دارم هر کاری لازم باشه میکنم

Napoleon-sat98

کاربر سایت
Dec 15, 2013
18
نام
مبین
منم پایه هرکاری بکنم تا این نت لعنتی درست بشه

------------------------------------------------

به نظرم یه بار باید واقعا امنیت ملی رو بهم بریزیم تا بفهمند بازی کردن ما برهم زدن امنیت ملی نیست !!!

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
این نظرسنجی اصلا درست نیست چون هنوز حکم ریاست روحانی خشک نشده
درضمن نظرسنجی باید در مورد رضایت از اینترنت باشه که آیا راضی هستین یا نه
اینجوری بهتره
و به نظر من به اون شماره هم زنگ بزنید دفتر وزیر هست و جواب های مردمی و انتقاد ها رو هم جواب میدن من قبلا از isp ام شکایت کردم و به دفتر وزیر زنگ زدم اونا هم پیگیر شدن و حل شد

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
دیگه گندش در آوردن،توی این مملکت چیزایی که اینها قبول دارن جایی خودش نیست وای به اینترنت که باهاش مشکل دارن که اگه میتونستن بطور کل نابودش میکردن انتظار نداشته باشید که پورتUDPرو درست کنن چون اگر قرار بود درست بشه که قطع نمیکردن ،بهترین راه بنظر بنده اینه که باید توی ف *بوق یه صفحه باز کنیم اونم باقدرت تمام که همه ببین ما چی میکشم با فیلمو عکس و...

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
آقا جان من ناراحت نشیدا منو عین رفیقتون حساب کنید ولی

خیییییییلیییییی بی بخارید!!!

یک هفته پیش بهتون گفتم بیاید از این ور اونور پیگیری کنیم الکی دارید سیاسی فرهنگیش می کنید.

گفتم باشگاه خبرنگاران جوان خیلی مشتی این چیزا رو پیگیرن کسی پایه نیست؟!

یه نفر جواب داد انوقت 20 و 30 شب نشونمون می ده همین.

بعد میگه Page بزنیم تو فیس بوک. گره ای که با دست باز میشه که آدم با دندون باز نمیکنه.

پایه باشید رسانه ایش کنیم لطفا!!!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
راهکارهای افزایش سرعت اینترنت به زودی اعلام می‌شود/ رفع موانع کیفیت اینترنت

ضرب العجل وزیر رو به اتمام است؛
[FONT=BNazanin_Mehr]راهکارهای افزایش سرعت اینترنت به زودی اعلام می‌شود/ رفع موانع کیفیت اینترنت[/FONT]
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت و رگولاتوری و نیز اپراتورهای اینترنت و مخابرات برای بررسی وضعیت اینترنت کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ضرب الاجل وزیر ارتباطات برای افزایش سرعت و کیفیت اینترنت به شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات رو به اتمام است. محمود واعظی در نامه ای یک ماه به این دو سازمان زمان داد تا ابعاد مختلف رفع مشکلات اینترنت را شناسایی و آن را اعلام کنند.

پیش از این حسن کریمی معاون شرکت ارتباطات زیرساخت به مهر گفته بود این وزارتخانه برای تدوین چارچوبهای لازم در جهت ارتقای سرویس اینترنت یک ماه به شرکت ارتباطات زیرساخت زمان داده است.
وی با اشاره به اقداماتی که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت، برای اجرای این دستور انجام شده است گفت: ما جلساتی با شرکتهای اینترنتی – PAP ها ، شرکت مخابرات ایران، شرکت های مخابرات استانی، اپراتورهای موبایل و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ترتیب داده ایم و در حال پیگیری موضوع هستیم.

در این راستا حسن رضوانی معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار مهر، از تشکیل کارگروه بررسی رفع مشکلات اینترنت خبر داد و گفت: در این کارگروه نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکتهای اینترنتی و مخابرات عضو هستند و کیفیت شبکه را مورد بررسی قرار داده اند.
وی با بیان اینکه در این جلسات مشترک، کارهای عملیاتی برای تحقق دستور وزیر ارتباطات انجام شده است گفت: برخی از موانع پیش رو برای کیفیت اینترنت رفع شده و برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت برای حل آن نیز مشخص شده است.

رضوانی از ارزیابی ارائه خدمات اینترنت شرکتهای اینترنتی خبر داد و گفت: نتایج کیفیت سرویس این اپراتورها بزودی اعلام می شود.
معاون رگولاتوری با اشاره به جلسات مشترک برگزار شده خاطرنشان کرد: راهکارهای حل مشکل و افزایش سرعت اینترنت و کیفیت آن به زودی اعلام خواهد شد.

http://mehrnews.com/detail/News/2325289
بشنوید ولی تا زمانی که عملی نشده باور نکنید !

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان امروز همبستگی تون رو نشون بدید. ساعت 6 -------->اسپم بارون پیج واعظی.

گرچه به قول دوستمون.

خیییییییییییلییییییی بی بخارید

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
فعلا پراکنده کامنت ندید.

زیرساخت=انحصار=دزدی=بستنUDP=بالا بردن پینگ

بهترزه کامنتا شبیه هم باشن

- - -ویرایش - - -

میشه ساعت 7 شروع کرد؟ من ساعت 6 کلاس دارم :)))))))

هر زمانی. دوستان بیاید توافق کنیم یه زمان که همه حاضر باشن.

موجی کارکردن بیشتر جواب میده تا پراکنده و بی برنامه بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر