اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام

دوستان بالاخره چی شده الان؟؟؟؟
من خودم پینگم زیاد جالب نیست و از 150 تا 250 متغیره اما تایم اوت هم نداره.....بعضیها میگن خوبه و بعضیها میگن بده.....این مشکل هنوز به قوت خودش پابرجاست؟؟؟
کسی از ساری همچین مشکلی داره؟؟
مازندران چی؟؟؟
بالاخره ps4 بگیرم یا نه؟؟؟
بنظرم این مشکل رابطه ای کاملا مستقیم با خرید کنسولهای نسل بعد داره.....با توجه به اینکه هیچکدوم هک نشدند!!!!

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
سلام

دوستان بالاخره چی شده الان؟؟؟؟
من خودم پینگم زیاد جالب نیست و از 150 تا 250 متغیره اما تایم اوت هم نداره.....بعضیها میگن خوبه و بعضیها میگن بده.....این مشکل هنوز به قوت خودش پابرجاست؟؟؟
کسی از ساری همچین مشکلی داره؟؟
مازندران چی؟؟؟
بالاخره ps4 بگیرم یا نه؟؟؟
بنظرم این مشکل رابطه ای کاملا مستقیم با خرید کنسولهای نسل بعد داره.....با توجه به اینکه هیچکدوم هک نشدند!!!!
فعلا مشکل dc واسه بیشتریا درست شده ولی پینگ داغونه حps4 هم به نظر من بزار 20-30 روز دیگه بگیر اخه خیلی بازی جالب نمیاد براش توی تابستون.. انلاین هم که خیلی پینگ خوب نیست

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
چند روزی می شه که پینگم با داخل 400 و با خارج تا 700 میره ، سرعت هم که خیلی پایین اومده ( روی PS3 یک بازی گذاشتم دانلود شه ، بعد 7 ساعت فقط 36 مگ دریافت کرد ) در کل روز هم هی قطع می شه، مشکل اینجاست که هیچ کس نه در خانواده و نه در اجتماع آدم درک نمی کنه ، همش باید بریزم تو خودم یا اینجا بین دوستان عزیز قرار بدم.( به پشتیبان می گم نمیتونم بازی کنم با بقلیش داره بهم میخنده انگار صداش بهم نمیرسه :|)

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
چند روزی می شه که پینگم با داخل 400 و با خارج تا 700 میره ، سرعت هم که خیلی پایین اومده ( روی PS3 یک بازی گذاشتم دانلود شه ، بعد 7 ساعت فقط 36 مگ دریافت کرد ) در کل روز هم هی قطع می شه، مشکل اینجاست که هیچ کس نه در خانواده و نه در اجتماع آدم درک نمی کنه ، همش باید بریزم تو خودم یا اینجا بین دوستان عزیز قرار بدم.( به پشتیبان می گم نمیتونم بازی کنم با بقلیش داره بهم میخنده انگار صداش بهم نمیرسه :|)

آخ داداش گفتی!
این تیکه که هیچکس آدمو درک نمیکنه و حتی خانواده هم میزنن تو سر آدم....واقعا دردناکه!!!!
ولی چه میشه کرد جز درد و دل با دوستان مجازی.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
واقعا قبول دارم حرفتو! بعضی وقتها احساس میکنم کلا من و اطرافیانم داریم تو دنیاهای متفاوتی زندگی میکنیم!!!
چی بگم آخه انقدر مشکلات تو این مملکت گل و بلبل ریخته که هرجا بگی گیم آنلاین میخندن بهت! به قول معروف اینم قطره ای در مقابل دریاست!

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
منم مث شمام. خانواده میگن بهش باید پستونک اینترنت پرسرعت؟! بدیم:|

کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ کامنت پینگ محمود واعظی محمود واعظی محمود واعظی محمود واعظی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
زنگ زدم اسیا تک میگم من ظهر به بعد پینگ میره بالا میگه مشکل سراسریه به ما ربطی نداره دیگه موندم چی جوابشو بدم اون بدبختم کاره ای نیست تلفن جواب میده

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
آقا من احساس می کنم اینا دیگه تخم مرغشون هم نیست وضع ما باید یه جور دیگه عمل کنیم.

از یه سایت خبریه پر بیننده پیگیری کنیم یا شاید یه صفحه خودمون راه بندازیم.

تا زمانی که این موضوع رسانه ای نشه اینا چیزشون هم نیست.

لطفا نظر بدید ببینیم چی کارها میشه کرد به جز کامنت تو صفحه ی این یارو

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آقا من احساس می کنم اینا دیگه تخم مرغشون هم نیست وضع ما باید یه جور دیگه عمل کنیم.

از یه سایت خبریه پر بیننده پیگیری کنیم یا شاید یه صفحه خودمون راه بندازیم.

تا زمانی که این موضوع رسانه ای نشه اینا چیزشون هم نیست.

لطفا نظر بدید ببینیم چی کارها میشه کرد به جز کامنت تو صفحه ی این یارو

بعد تو 20:30 متهم میشیم :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود

بنده با مواجه شدن مشکل عدم نصب بازی Ryse بر روی کنسولم با جستجوی فراوان و چت با ساپورت مایکروسافت علت اصلی آن را فهمیدم.اول بگم که این مشکل دقیقا به چه صورتی است.وقتی یک بازی را چه به صورت آفلاین و چه آنلاین قصد دارید نصب کنید و دیسک بازی را در درایو کنسول قرار می دهید در حین نصب بعد از گذشت چند درصد (معمولا بین 37 درصد تا 70 درصد ) با پیام Instalition stoped مواجه می شوید و وقتی دوباره روی آن کلیک می کنید این پیام را مشاهتده می کنید:

The disc might be dirty or damaged 0x87e00064

بعد از جستجو فراوان در اینترنت و صحبت با ساپورت مایکروسافت ایشان گفتند که :

Xbox one requires the following ports to be open

• Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)
  • Port 500 (UDP)
  • UDP Port 3544 (UDP)
  • UDP Port 4500 (UDP)

so that you can install the game and enjoy playing

میگه که برای نصب بازیها باید پورتهای فوق باز باشه و وقتی برای مدتی این پورتها قطع میشه در نصب بازیها خلل ایجاد میکنه حتی اگر بخوایم آفلاین نصب کنیم! بعدش گفتم راه حل چیه؟بهم گفت با ISP خودت تماس بگیر و ازش بخواه پورتها رو باز کنه و بعد مودمت رو ریستارت کن کنسولت رو خاموش و روشن کن و بازی را نصب کن .البته ایشان خبر نداره تو مملکت ما ISP بیچاره کاری از دستش بر نمیاد و سراسری این پورت قطع شده

این صفحه رو هم بهم داد بخونم واسه توضیحات بیشتر:
Xbox Network Ports | Xbox One Network Ports | Xbox Live Network Ports

خواستم این مشکل رو اینجا بذارم که اگر کسی با این مشکل مواجه شد بدونه مشکل از دیسک بازیش یا درایو کنسولش نیست بلکه مشکل از این پورت لعنتی UDP هست که جدیدا اعصاب واسه هیچکدوممون نذاشته.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
رحم نکنید.
هشتگ #UDPPING رو هرجایی میتونید گسترش بدید.

WE gonna fu&&&&&&em up FOREVER

باشگاه خبرنگاران چیییییزه مسله نت به نفش نیست پیگری کنه. به خبرگذاری ها حمله کانمنتی کنید.

البته اگه حوصلتون میگیره :|

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
جناب وزیر در صفحه کلوپ اعلام کردن

با سلام،قابل توجه دوستان عزیز
به اطلاع می رساند اختلال جدید در پورت UDP به سیستم game و بازی آنلاین اینترنتی صدمه ای وارد ننموده و سیستم game کاملا باز و قابل استفاده می باشد.
:-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر