اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
عجب ! مشکل برای من توی این چند ساعت اخیر نوسانی شده ... 20 دقیقه مشکل دارم 40 دقیقه مشکل ندارم ، به نظرم تحمل کنید ممکنه دارند مشکل رو برطرف می کنند... به هر حال الله و اعلم.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
بنده همین الان 1.5 ساعت BF4 تست کردم و مشکلی وجود نداشت ... اما خب ممکنه موقتی باشه .

----------------------------------------

در کل باید با متانت ادب و احترام به کامنت گذاری ادامه بدیم و مطمئنن جناب وزیر پاسخ میدن و پیگیری میکنن.

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
سلام جناب وزیر. برام جای سواله این کامنت ها رو براتون میگذارن میخونین؟چند دفعه کامنت گذاشتم اما خبری نشد.
پاسخ :
با سلام، بنده برای هر روز زمانی را اختصاص به مطالعه کامنتهای شما می دهم و مسایل و مشکلات شما را به همکاران گوشزد نموده و از پیشنهادات و انتقادات سازنده شما ایده های جدید می گیرم.مطمئن باشید کامنتهای سازنده شما برای من مفید است.

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
سلام جناب وزیر. برام جای سواله این کامنت ها رو براتون میگذارن میخونین؟چند دفعه کامنت گذاشتم اما خبری نشد.
پاسخ :
با سلام، بنده برای هر روز زمانی را اختصاص به مطالعه کامنتهای شما می دهم و مسایل و مشکلات شما را به همکاران گوشزد نموده و از پیشنهادات و انتقادات سازنده شما ایده های جدید می گیرم.مطمئن باشید کامنتهای سازنده شما برای من مفید است.

این کامنتو آقای وزیر نذاشته یه کاربری بوده عکس پروفایلش عکس آقای وزیره .
بزن رو عکسش میره یه پروفایل دیگه...

---------------------------------------------------------

محمود واعظی
به کامنت دادن ادامه بدید...

Mehr@b XBL

کاربر سایت
May 24, 2014
25
مشکل حل نشده دیگه کم کم دارم وسوسه میشم برم از OPEN SKY اکانت ORGINAL بخرم تا نه از زیرساخت و نه از هیچ کوفت دیگه ای خبری نباشه)x
و تا اخر عمرم بدون مشکل بازی کنننننننننننننم

Star barefoot

کاربر سایت
May 14, 2014
10
نام
میترا
مشکل حل نشده دیگه کم کم دارم وسوسه میشم برم از OPEN SKY اکانت ORGINAL بخرم تا نه از زیرساخت و نه از هیچ کوفت دیگه ای خبری نباشه)x
و تا اخر عمرم بدون مشکل بازی کنننننننننننننم

بهترین راه همینه
من یکی از فامیلامون داره و خیلی هم راضیه
و پینگ روی 70 در شب و روز روی 200
سرعت 15mb

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بهترین راه همینه
سرعت 15mb

رفتم توی سایتش ولی سرعت 15 مگ نداشت !!! یه مشکل دیگه هم که کلا این مدل نت دارن این هست که همه محدودیت حجمی دارن /:)

Bougiman18

کاربر سایت
Apr 8, 2014
12
نام
poya
دوباره بریم اعتراض کنیم که شاید شاید درستش کردن بعدشم دوباره وایسیم ببینیم کی دوباره به روز اول برمیگرده همینطور این چرخه اعتراض و اینا رو طی کنیم که چی بشه؟والا به نظر من کاری نکردن بهتر از اینه بشیم اسکل اینا

oktay50000

کاربر سایت
May 11, 2012
70
بهترین راه همینه
سرعت 15mb

عزیز چرا الکی حرف میزنی
اپن اسکای پینگش بالای 700 هست در ضمن اونم بگیری که الان نمیشه گرفت (اکانت paygo=150$) ماهیانه
باید واسه سند از adsl استفاده کنی که بازم همین گوه میشه اوپن اسکای فقط واسه دانبلود هست نه بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر