اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
این مال فروردین بود؟ من اینو تو کامنتا خوندم (شاید نقل قول از فروردین بوده نمیدونم)
با سلام،دوست عزیز من تمامی کامنتها را مطالعه و به همکاران گوشزد می کنم تا مسایل و مشکلات شما را پیگیری و حل کنند.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

اینم که یه ماه پیش گفته:
دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از دوستان از موضوع اختلال در پروتکل UDP ناراضی هستند.
این نگرانی را به زیر مجموعه منعکس و پس از پیگیریهای صورت گرفته امروز گزارش رفع اختلال مذکور را دریافت کردم. ضمن پوزش از اختلال به وجود آمده، خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام و در صورت عدم حل موضوع از طریق همین صفحه با من در میان بگذارید.

هر کی میتونه کامنت بذاره محمود واعظی

آخرین ویرایش:

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
درسته همه ی اینا درسته . ولی دارم میگم اگه کسی اعتراضی داره بهتره بصورت درست و مودبانه مطرح کنه

که اگه شاید شاید مسئولی خواست رسیدگی کنه چهره ی غلط اندازی از اکثریت(گیمرها) کسانی که با مشکل دست و پنجه نرم میکنن به نمایش نزاره.

منم موافقم (حالا به این تاپیک کاری ندارم اینجا جو بیشتر دوستانه و خودمونی) ولی بعضی کامنتایی که تو اون پیج گذاشتن یا خیلی بچه گانس یا اصلا معلوم نیست که خواستشون چی هست!
به نظر من خواستتون رو بدون توهین مطرح کنید (اعتراض کردن خوبه نقد عملکرد هم خوبه) ولی خودتونو مثل بچه ها نشون ندید! التماس هم نکنید! بذارید حداقل گیم رو جدی بگیرند بدونن گیم فقط مال بچه ها نیست (ما مثلا قشر تحصیل کرده هستیم خیر سرمون :d )

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
(آقای وزیر مشکل ما رو حل کنید و league of legend رو از disconnect شدن نجات بدین !!!!!!!!!!)
یعنی اصن کامنت بعضیا خیلی امیدوار کننده اس :D
دوستان وزیر مرد خوبیه... سری قبل هم ایشون پیگیری کرد که درس شد( اقلا من اینطور فکر میکنم )!
اینبارم کمک میده و این مشکل و واسه همیشه رفع میکنیم.. فقط فحاشی نکنین تو پیجش.. آخه UDP چه ربطی به باخت ایران داره :D
درکل باز باهم حلش میکنیم

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اعتراض می کنیم حتما ولی سال ها و بارها اعتراض کردیم کسی از اینا نمی گه اصلا کجا هستید و کی هستید و دردتون چیه.

شرایط اینترنت برای بازی طی این سال ها انقدر درد آور بوده که تمام توان و انرژی مارو گرفته. تمام انرژی و فکر صرف خرابی اینترنت می شه و از همه بدتر این که هر روز داره بدتر می شه و وقتی شرایط با 5 سال پیش مقایسه می کنم می بینم کلا اینترنتی دیگه وجود نداره.

باور کنید وقتی دیگه به بازی ها می رسم هیچ توان و انگیزه ای برای لذت بردن ازشون ندارم. انقدر مانع سر یه آنلاین بازی کردن کشیدم و کشیدیم که اون خستگیش با سال ها آنلاین بازی کردن هم فکر نکنم از بین بره. اینترنت ( حداقل اینترنت خودم) وقتی درست هست و مشکلی نداره، باید بفهمم توی بازی کلی با همین به اصطلاح "درست" مشکل دارم و نشدنی بازی کردن. از وقتی هر بازی شروع می شه ناخود آگاه باید به این فکر کنم که کجای بازی نت لگ ها و تاخیرها شروع می شه و گند می زنه به اعصاب و روان ما. تکرار این شرایط همه ی این سال ها بوده و تکرار اعتراض ها هم بی نتیجه.

الان که پورت ها قطعه و دسترسی کلا به بازی نداریم ( چند روزی رو فقط می خوابم حداقل و می دونم که راحت مدتی نمی شه بازی کرد) ولی زمانی خوب هم هست، حداقل خودم همیشه در حالت عذاب و لگ و تاخیر بودم و دیگه وقتی دسترسیم کلا قطع می شه، هیچ وقت مثل سابق انگیزه ای برای اعتراض و حرص خوردن و ناراحتی و زنگ زدن و این ور اون ور چنگ زدن ندارم، چون وقتی پورت ها هم بی مشکل هست، یک مشکل دیگه وجود داره و عدم پایداری وضعیت نت همیشه از بزرگ ترین این مشکل ها بوده.

کاری هم نبوده که نکرده باشیم و باشم. به دلیل عدم وجود پشتیبانی از سوی ISP ها تقریبا تمام ارتباط های تلفنی این چند سالم به جر و بحث ختم شده و در نهایت هم شرایط فرقی نکرده و فقط و فقط اعصاب ما داغون و داغون تر شده.

نامه نوشتن ها و و خیلی موارد مشابه هم تقریبا بی نتیجه بوده و حتی سطحی ترین توقعات ما رو بر آورده نکرده. ما به سرورها کانکت می شیم و قطع نمی شیم خوشحال می شیم، دقیقا کاری کردن که توقع ما تا این حد پایین اومده و راهی هم نداریم.

کانکشن های کاهش پینگ هم که مثل سایر خدمات اینجا فقط در هفته اول خوب بود و بعد مشخص شد دروغی بیش نیست و فقط پای پول بدون خدمات در میان هست.

تغییرات ISP و حتی رفتن به سمت نت های SAT هم دردی دوا نکرد و اون نت ها هم به همین نت ها وصل بودن و انگار یکی بودن کلا.

بازم اعتراض می کنیم و می شه ولی اون حس حال اعتراض های گذشته کجا و این حس و حال های الان کجا. برای مدتی هم حداقل اینترنت ایده آل نمی شه که این خستگی و ذهن خراب ریکاوری بشه تا دوباره بشه بعد خراب شدنش حداقل یکم داغون شد و قاتی کرد.

بازم امیدواریم درست بشه وضعیت پورت ها و همون یکم بازی برگرده.توکل به خدا همین طور بشه. ای کاش این خدمات دهنده ها و isp ها و زیر ساخت ها و غیره خدا رو حداقل می شناختن...ای کاش.

عزیز خدا تو عذاداریاست . خدا تو نمازه . خدا تو ...........
اینا چه میدونن خدا چیه . به اسمش دارن نون می خورن . ملت کیلو چنده . تا بوده همین بوده .

urahara

کاربر سایت
Jun 12, 2012
38
نام
اشکان اوراهارا
فقط یه چیزی میخواهم بگم ... اینکه بی تفاوت باشید تو پاچتون رفته !!!
با توروخدا و لطفا و اقای وزیر دوست داریم مشکل حل بشو نیست ... اگه بی تفاوت باشید با league of legend و world of warcraft , dota ,fifa باید خداحافظی کنید !!!
باید پنجشنبه با شنبه همه یه تک زنگ بزنیم به این زیرساخت زهر ماری اون قدر باید زنگ بزنیم که کلافه بشن ... اگه اون جواب نداد جمع میشیم اعتراض میکنیم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
این مال فروردین بود؟ من اینو تو کامنتا خوندم (شاید نقل قول از فروردین بوده نمیدونم)

اینم که یه ماه پیش گفته:

هر کی میتونه کامنت بذاره محمود واعظی

این پاسخ ها هر دو برای مشکلات فرودین ماه بود و برای بازگشت پیروزمندانه ی مشکل هنوز پاسخی داده نشده! چرا به تاریخ ها دقت نمی کنید؟!

دوستان عزیز، هیچ بهانه ای از نظر فنی نمی تونه توجیهی برای اختلال در کل شبکه ی زیر ساخت باشه. هر سناریویی و برنامه ی دفاعی پشتیبانی که برای شبکه طراحی شده باشه اگر اصولی باشه باعث کندی و اختلال در شبکه نخواهد شد. تنها علت واقعی این مشکلات می تونه عدم داشتن برنامه ی جامع و مشخص در مقابل حملات اینترنتی و یا عدم داشتن تجهیزات و یا دانش فنی لازم برای این کار باشه.

دوستان کامنت های مودبانه و انتقادی با عنوان بازگشت مشکل UDP رو در صفحه ی وزیر پیگیری کنید تا زمانی که پاسخ بدن.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
این پاسخ ها هر دو برای مشکلات فرودین ماه بود و برای بازگشت پیروزمندانه ی مشکل هنوز پاسخی داده نشده! چرا به تاریخ ها دقت نمی کنید؟!

دوستان عزیز، هیچ بهانه ای از نظر فنی نمی تونه توجیهی برای اختلال در کل شبکه ی زیر ساخت باشه. هر سناریویی و برنامه ی دفاعی پشتیبانی که برای شبکه طراحی شده باشه اگر اصولی باشه باعث کندی و اختلال در شبکه نخواهد شد. تنها علت واقعی این مشکلات می تونه عدم داشتن برنامه ی جامع و مشخص در مقابل حملات اینترنتی و یا عدم داشتن تجهیزات و یا دانش فنی لازم برای این کار باشه.

دوستان کامنت های مودبانه و انتقادی با عنوان بازگشت مشکل UDP رو در صفحه ی وزیر پیگیری کنید تا زمانی که پاسخ بدن.

دوست من شما خوندی من چی نوشتم؟
من اینو تو کامنتا خوندم (شاید نقل قول از فروردین بوده نمیدونم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر