اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
متاسفانه همه مطالبی که ذکر کردید درسته ولی گفتم این موضوعات ربطی به وزیر ارتباطات نداره حتی اگر مطلع هم بودن ، عامل یا موافق نبودند ! حتی به دولت هم مربوط نبوده علتش ولی لااقل ایشون میتونه اهرم فشار کاربران روی زیرساخت و ISP ها باشه و به بهبود اوضاع کمک کنه.

داداشم با نظرت کاملاً موافقم ولی صبر کن تا آخرین نفر مشکلش حل بشه بعد.

دوستان تایم اوت و پینگ بالا به نت خودتون مربوطه نه این تاپیک من خودم کلی تایم اوت دارم با پینگ 300 ولی دارم فیفا میزنم!!

خواهشا اگه مشکل udp حل شده اعلام کنید تا تشکر کنیم حداقل واسه بعدا اگه چیزی شد به کامنتامون توجه کنه.

fifa 14 pro

کاربر سایت
May 7, 2014
13

دوستان تایم اوت و پینگ بالا به نت خودتون مربوطه نه این تاپیک من خودم کلی تایم اوت دارم با پینگ 300 ولی دارم فیفا میزنم!!

خواهشا اگه مشکل udp حل شده اعلام کنید تا تشکر کنیم حداقل واسه بعدا اگه چیزی شد به کامنتامون توجه کنه.

هر طور شما بگی
منم موافقم آقای Mohammad Ghost

Rfenvd

کاربر سایت
May 8, 2014
12

داشی مشکل منم حل شده و کاملا موافقم
ولی صبر میکنیم تا مشکل آخرین نفر حل بشه بعد تشکر کنیم

Star barefoot

کاربر سایت
May 14, 2014
10
نام
میترا
از یه ساعت پیش مشکل من برطرف شد

- - -ویرایش - - -

نت شما ها درست شده الان نت من چند روزه که پینگش دور و بر 1000 پایین تر هم نمیاد =))

پینگ من 900 شده نمیدونم چرا؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

نت شما ها درست شده الان نت من چند روزه که پینگش دور و بر 1000 پایین تر هم نمیاد =))

پینگ من 900 شده نمیدونم چرا؟؟؟؟

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18

چشم دادا منم موافقم مشکل منم حل شده

joker_old

کاربر سایت
Jan 8, 2014
36
نام
fattah
بهترین اینترنت دُنیارو من دارم میخام بفروشم یه شما دوستان بالاترین قیمت صاحب این اینترنت در حد خدا میشه=))=))
ping.jpg

- - -ویرایش - - -

در ضمن هروقت دانلود میکنم پینگ میره بالای 3000 و از وقتی فیس بوکمو ساین اوت کردم از ps4 دیگه دیس نمیشم شاید.جالبه:))

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
دوستان گرامی، مشکل تایم آوت و Packet Lost و قطعی ناشی از اونها که مدتهاست گریبان گیر بیشتر کاربران اینترنت ایران هست و متغیر و مقطعی بوده، مشکل بسیار جدی تری که در این تاپیک بهش پرداخته شد و تمام فعالیتها در راستای برطرف کردنش بود مشکل اختلال در پورتهای UDP بود که در بیشتر بازیها استفاده ی زیادی ازشون میشه

بنابراین خواهشم از دوستان اینه که برطرف شدن مشکل UDP رو ملاک نظرات خودشون قرار بدن، چون قطعی های ناشی از پینگ تایم بالا یا Time out از عوامل مختلفی مثل خرابی ارتباط فیزیکی، ترافیک بالای ISP و ضریب اشتراک بالاتر از میزان قرارداد و غیره هم می تونه باشه که مدنظر این تاپیک نیست، اما اعلام کردنش هم ایرادی نداره.

در ضمن با قول وزیر قرار شده با افزایش پهنای باند کشور تا 10 برابر میزان فعلی تا پایان سال 93 این مشکلات هم حداقل بشه . البته تنها راهش هم همینه.

دوستان از زمانی که پست داخل تاپیک قرار میدم چرا شما و دوستانتون مطالب منو تا این حد تحت الشعاع قرار میدید ؟
4 سالی میشه دارم از پارس آنلاین سرویس میگیرم و همواره هیچ مشکلی با نت نداشتم نه پینگ بالا و نه تایم اوت البته بگذریم مقداری مشکل خط داشتم که بعد از برطرف کردنش دیگه مشکلی از طرف من نبوده، خداروشکر بزنم به تخته شرکت هم باهام راه اومده و مشکلی نداشتم جز این یکی دو ماهه اخیر که تصاویری که قرار دادم نشون میده وضعیتم اصلا جالب نیست ... اگر پستی قرار دادم فقط در راستای مطرح کردن مشکلم بوده نه خارج شدن از بحث تاپیک.

+ اگر مطالبی که قرار دادم رو به وضوح مطالعه میکردین متوجه میشدین که گفتم میزان دی سی شدنم بسیار کم شده اما برطرف نشده، سر تایم اوت ها و پینگ بالا گاهی کلا بازی استاپ میشه و ممکنه انقد کش پیدا کنه که بازم به دی سی منجر بشه ... اگر دقت کرده باشید این مشکل شخص من هم نیست و دوستان دیگه هم این مشکل رو پیدا کردن.

امیدوارم منظورمو رسونده باشم و دلخوری ای پیش نیاد، موفق و سربلند باشید :)

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فقط از ea dc میشه دیگه؟

عجیبه این نو دی سی شدن .. کلا از ea قطع میشه ارتباط هر سه بارم دقیقه 80 به بعد بود !! کل روز اوکی بود و فقط دیشب تو 3 تا بازی اینطوری شد..سریع هم بعد قطع شدن به ea کانکت میشه نمیشه گفت مشکل از سرورای بازیه .. امیدوارم که اتفاقی بوده باشه مشکل جدیدی نباشه

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
مشکلات نت ایران اون قدر زیاد شده و اون قدر هم صاحب داره که همون قدر بی صاحب هست
در هر صورت اگه فکر میکنید به نفر واقعا برای من و شما جوان کاری انجام داده تا راحت تر بتونیم به تفریح مورد علاقه مون برسیم واقعا قابل تقدیر و تشکر هستن
ولی این در حالی هست که کسی نمیتونه صد در صد بگه از این ساعت و این تاریخ مشکلات نت ایران دیگه حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر