اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
نا محدود مخابرات 1مگ؟ مگه میدن؟
سرعت دانلود 250؟فیلم هندیه :D
دوستانی که سرعت دان خوب دارن یه تست بزنن ما که سرعتمون کلن به زور 100ه 35تا لگ شدید ایجاد میکنه برام
اره دیگه هر سرعتی می دن
منم 1 مگ دارم نا محدود ولی سرعت DL 120 هستش مال ایشون احتمالن 2 مگ هسنش.

مشکل هنو برقرار است:|
BF 3 & 4
:|

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
نامرده هرکی از کامنت زدن تو پیج وزیر و اطلاع دادن به خبرگزاری ها دست برداره. برای بار چندم میگم باید از طریق پیج وزیر به ک.م.م.م.م و زیرساخت اعتراض کرد(البته نه با فش و لقد:d). همش کار همیناست.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بابا ************************************************************* شدم از این وضع . مثلا میخواستم تابستون یه پرواز آنلاینی برما. ولی..............

پریشب خواب دیدم رفتم بهشت:angel::biggrin1: کانتر(source قاطی با call of duty bo2 ) آنلاین بازی میکردم tab رو زدم مچ 16 نفری بود منم ترور بودم جاتون خالی بالاترین پینگ 86 ms بود انگار که با بات بازی میکردی:d طبق عادت خرید نکردم و با همون pistol 3 نفرو هد شات کردم بعد یه asd گرفتم(مال همینه میگم BO2 هم توش بود) یکی دیگه رو خشخاش کردم و یه rpk برداشتم. آی حال داد. تازه چت هم میکردم تو خواب:d اما حیف خواب بود:( میگما یوخ نفهمن تو خواب گیم میزنم بیان پورتای اون دنیا رو هم بترکونن.:| دوستان کار خیر انجام بدید (روزی 100 لعنت به isp ها مثلا. یا گفتن این حدیث : (ربنا اِنفِجر! زیرساختا و اکیل کلٍِ المخابرات. فانا ا... لا یهدی الispیون.:| ) تا مثل من خدا براتون یه کاری بکنه والا:|

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
تا اونجا یی که من فهمیدم اینا یک سری فایروال خیلی قوی سر راه udp گذاشتند بعید هم میدونم ورش دارند حالا اگر این فایروالها فابلیت تشخیص سرورهای بازی رو داشته باشند که مشکل حل می شه اما از اونجایی که 2 ماه گذشته و مشکل هنوز هست پس این قابلیت رو ندارند بنابراین دو راه داریم یا باید یه راه دور زدن پیدا کنیم یا بیخیال بشیم
لعنت بر پدر مادر مردم ازار

یکی که می تونه سرور روسیه League of Legends رو امتحان کنه ببینه مشکل نداره؟

اگر این کار رو هم کرده باشن به نظر مستثنی کردن یا تشخیص سرورهای بازی از سرورهای مهاجم - اون هم روی پروتکل UDP- کاری بس دشوار و زمان بر هست و منطقی نیست، بهترین کار برداشتن کامل این سیستم هست!

ایرانی جماعت ...

پستتون رو ویرایش کنید و خلاف مقرارت فروم عمل نکنید و حرف نامربوط ننویسید، در غیر اینصورت گزارش میشید .

اینجور که مشخص هست پاسخ وزیر عملی نشده و نتایج رضایت بخش نداشته، همچنان به همکاری ادامه بدید دوستان.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
دوستان در حال حاظر یک راه حل اینه که به بازی C9 روی بیارید ( تو امضام لینکش هست) که هنوز داره در برابر این اختلالات اخیر مقاومت می کنه و پا بر جا هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر