اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
بنده بر حسب اتفاق با همین دوستی که آقا میلاد گفته صحبت کرده بودم . الان هم این مشکل به کلی حل شده !‌من از PD استفاده میکردم کلی خرجم برداشت اولاش اذیت میکرد ولی اوکی بود . ولی اینی که دوستمون گرفته هیچ مشکلی نداره پینگم تغییر نمیکنه هزینشم پایین تر بود واسم.

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18
بنده بر حسب اتفاق با همین دوستی که آقا میلاد گفته صحبت کرده بودم . الان هم این مشکل به کلی حل شده !‌من از PD استفاده میکردم کلی خرجم برداشت اولاش اذیت میکرد ولی اوکی بود . ولی اینی که دوستمون گرفته هیچ مشکلی نداره پینگم تغییر نمیکنه هزینشم پایین تر بود واسم.

Ok مرسی بابت اطلاع رساني

واسه من هنوز خرابه باید از این روش استفاده کنم

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
تاپیک رو منحرف نکنید .اینجا برای اعلام وضعیت اختلال هست نه یه سری برنامه که صحت و درستیشون تایید شده نیست.

اینجا تاپیک حل مشکل پورت UDP هست دوست عزیز ! کسانی که فقط منتظر اینن که یه روزی این مشکل حل شه خدا میدونه چقدر باید صبر کنن چون دفعه قبل این مشکل انقدر طول کشید که همه بی خیال شدند و آخرشم با نرم افزار هایی مثل Fr** G*te مشکل حل شد !من همانطور که زودتر از همه شما تو صفحه وزیر کامنت گذاشتم و جواب گرفتم و به همه زنگ زدم . الان هم راه حلش رو پیدا کردم برای کسانی که حاضرن واسه چیزی که ارزش قائلن خرج کنن! مثل خود من ! و مانند بقیه دست رو دست نمیزاریم و اینجا بحث بی خود نمیکنیم !

Rfenvd

کاربر سایت
May 8, 2014
12
تاپیک رو منحرف نکنید .اینجا برای اعلام وضعیت اختلال هست نه یه سری برنامه که صحت و درستیشون تایید شده نیست.

داداش اینجا کسی تاپیک رو منحرف نکرده

- - -ویرایش - - -

این برنامه چی هست دوست من؟؟؟؟؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198

اینجا تاپیک حل مشکل پورت UDP هست دوست عزیز ! کسانی که فقط منتظر اینن که یه روزی این مشکل حل شه خدا میدونه چقدر باید صبر کنن چون دفعه قبل این مشکل انقدر طول کشید که همه بی خیال شدند و آخرشم با نرم افزار هایی مثل Fr** G*te مشکل حل شد !من همانطور که زودتر از همه شما تو صفحه وزیر کامنت گذاشتم و جواب گرفتم و به همه زنگ زدم . الان هم راه حلش رو پیدا کردم برای کسانی که حاضرن واسه چیزی که ارزش قائلن خرج کنن! مثل خود من ! و مانند بقیه دست رو دست نمیزاریم و اینجا بحث بی خود نمیکنیم !
کدوم دفعه ی قبل ؟؟ اصلا F G چربطی به UDP داره ؟؟!! شما مطمئن باش هیچ برنامه ای وجود نداره که بتونه این مشکل رو حل کنه .... حتی پولیش!

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
کدوم دفعه ی قبل ؟؟ اصلا F G چربطی به UDP داره ؟؟!! شما مطمئن باش هیچ برنامه ای وجود نداره که بتونه این مشکل رو حل کنه .... حتی پولیش!

همون موقعی که وی چتو زدن نرم افزارها همگی دچار اختلال شدن از جمله یوپلی و اوریجین ! لطفا اطلاعاتتونو زیاد کنین بعد نظر بدید . شما ناراحتی استفاده نکن واسه بنده که وجود داره درد بازی نکردن رو هم با شما شزیک نمیشم .

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
همون موقعی که وی چتو زدن نرم افزارها همگی دچار اختلال شدن از جمله یوپلی و اوریجین ! لطفا اطلاعاتتونو زیاد کنین بعد نظر بدید . شما ناراحتی استفاده نکن واسه بنده که وجود داره درد بازی نکردن رو هم با شما شزیک نمیشم .
اون جریان چه ربطی به UDP داشت ؟؟ شما که این قدر مطلعی ! توضیح بده تا همه بفهمن ....

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اون جریان چه ربطی به UDP داشت ؟؟ شما که این قدر مطلعی ! توضیح بده تا همه بفهمن ....

اونموقع هم اختلال ایجاد کرده بودن در پورت UDP اگه یادتون باشه نرم افزار کتریو بعد از 2 مین وصل شدن قطع میشد . من همون زمان با پی گیری زیاد از طریق ISP این قضیرو فهمیدم حتی IP که بهش وصل میشدم هم دادم . آخرش فهمیدیم مشکل از UDP هست که با نرم افزار تغییر آی پی و یا F G مشکل حل میشد اما مشکل خاص خودش رو هم داشت !

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خوب بالاخره يه كاري كردن كه ديگه تايم اوتي با 4.2.2.4 دريافت نمي كنيد اما جالبيش اينه در بازي بعد چند دقيقه لگ هاي پشت سر هم مي گيريد

ديگه يه كاري كردن كه نميشه بهشون گير داد ! بري به ISP بگي لگ دارم ديگه خودتون مي دونيد چه مدل جواب هايي ميدن !
این قضیه 4.2.2.4 که خیلی وقت هست واسه ما درست شده و برعکس مشکلات هم بیشتر شده.

الان که گفتید توی بازی لگ میگیرید یادم اومد که من حتی با کاهش دهنده پینگ هم یک سری مشکلات عجیب و غریب واسم پیش میومد که یه جورایی یه چیز عمدی به نظر میومد.

این بود که به جای اینکه Instant DC بشم بعد از چند دقیقه که هر 15 تا تایمی که میگرفتم 3 تا لاست میومد روی پینگ که تا سر حد دیسی میبرد ما رو و بعضی وقت ها هم دیسکانکت در پی همین پکت لاست های عجیب میزد تو سرمون.

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322

کدوم زو میگی الان؟؟؟ مال پی دی اوکی یا کدوم؟؟؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر