اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Gta v Ms

کاربر سایت
May 6, 2014
10
چه مشکلی داداش؟!
شاید من دانشجو نداشته باشم بخرم!!! شاید دسترسی نداشته باشم بهش!
چون نمیتونم مشکل دارم؟! نخیر این مشکل و با کمک همه ی بچه ها حل میکنیم!
;)
داداش شرمنده مثل اینکه بهت برخورد منظورم این بود که شما ها اینترنتتون وضعش خرابه! نه اینکه خودتون مشکل دارید

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
1-نام شهر : مشهد
2-ارور مختل کننده ی بازی: قطع شدن پورت UDP 3659
3- شرکت سرویس دهنده : مخابرات - های وب
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم
5-بتلفیلد 4

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اینا هم مشکل مارو مطرح نکردن !! فقط گفت یه نفر نوشته من بازی آنلاین نمیتونم بکنم حالا که اینطور شد بجای 1 سیگار یه پاکت میکشم :|
قشر گیمر جامعه واقعا مظلوم واقع شده ! اصن این واتس اپ و ... اینا رو که میشه دور زد مشکل نداره فقط دارن فیلم بازی میکنن!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستانی که از کاهش پینگ سیستک استفاده میکنند به پشتیبانی تماس بگیرند و بگید که این داستان ادامه داشته باشه کسی دیگه کاهش پینگ ازتون نمیخره ، بلکه اینا بخاطر منافع خودشونم که شده شاید یه حرکتی کنند.
42306

پشتیبانی سیستک

من با هاشون صحبت کردم یارو گفت در جریانم تا حدودی....یذره براش توضیح دادم که همه مشکل دارن و دیگه کسی کاهش پینگ نمیخره از این داستانا. گفت با مدیر بخش فنی صحبت میکنه و پروتوکل UDP 3659 یادداشت کرد و گفت پیگیری میکنیم....بلاخره یه نفر یه ذره با حوصله به حرفام گوش داد.

همین الان زنگ زدم گفت اطلاع داره از این قضیه و کاربرا شکایت کردن ..آخرشم گفت من با مدیر فنی صحبت میکنم و نامه نگاری میکنیم که مشکل حل شه !
:d به شمام همین جواب رو داده.

تورو جان عزیزاتون زنگ بزنید.به همین سیستک زنگ بزنید همه...ببینن تماسا بالاست باور کنید پیگیری میکنند.دوستانی که اشتراک ندارند هم زنگ بزنند چون اصلا به اشتراکتون کاری ندارن...

آخرین ویرایش:

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
49902250222781621151.jpg
حال و روز این روزای ما... :(

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستانی که از کاهش پینگ سیستک استفاده میکنند به پشتیبانی تماس بگیرند و بگید که این داستان ادامه داشته باشه کسی دیگه کاهش پینگ ازتون نمیخره ، بلکه اینا بخاطر منافع خودشونم که شده شاید یه حرکتی کنند.
42306
پشتیبانی سیستک

همین الان زنگ زدم گفت اطلاع داره از این قضیه و کاربرا شکایت کردن ..آخرشم گفت من با مدیر فنی صحبت میکنم و نامه نگاری میکنیم که مشکل حل شه !

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16

من به صبانت که زنگ زدم همین "پهن باند " و بهم گفت . گفت به خاطر همین "پهن باند" دارند تو "زیر ساخت ها" یک سری تغییرات میدند و صبر داشته باشین ایشالا تو 1-2 رو اینده حل می شه . حالا معلوم نیست باز سر کار گذاشتن یا یک چیز جدید پیدا کردن که بهانه کنن .
این قسمت سایت پهن باند جالبه :)) :

ايجاد و ارائه سرويس‌هاي جديد و پرمخاطب ارتباطاتي نظير: اينترنت مناسب ، تلفن‌هاي تصويري، تلويزيون كابلي با کيفيت بالا، مشاهده فيلمهاي پرمخاطب، بازي آنلاين، امکان آموزش مجازي، ويديو کنفرانس، كنترل و پايش آنلاين منازل، خيابانها، ترافيك و غيره (كه همگي به بستر مخابراتي با ظرفيت بالا نياز دارند.

بخش بازی های آنلاینش که تا الان خوب جواب داده !

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42

چه ربطی داره
سرورهای اونا تو همین ایرانه
اونا هم شامل همین قضیه ان وگرنه اصلا نیاز به این همه فیلم نداشتیم با همون سرویس کاهش پینگ کار وی پی ان رو میکردیم

- - -ویرایش - - -

من به صبانت که زنگ زدم همین "پهن باند " و بهم گفت . گفت به خاطر همین "پهن باند" دارند تو "زیر ساخت ها" یک سری تغییرات میدند و صبر داشته باشین ایشالا تو 1-2 رو اینده حل می شه . حالا معلوم نیست باز سر کار گذاشتن یا یک چیز جدید پیدا کردن که بهانه کنن .
این قسمت سایت پهن باند جالبه :)) :

ايجاد و ارائه سرويس‌هاي جديد و پرمخاطب ارتباطاتي نظير: اينترنت مناسب ، تلفن‌هاي تصويري، تلويزيون كابلي با کيفيت بالا، مشاهده فيلمهاي پرمخاطب، بازي آنلاين، امکان آموزش مجازي، ويديو کنفرانس، كنترل و پايش آنلاين منازل، خيابانها، ترافيك و غيره (كه همگي به بستر مخابراتي با ظرفيت بالا نياز دارند.

بخش بازی های آنلاینش که تا الان خوب جواب داده !

منظورشون همه داخلیه و ارتباط داخل با داخل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر