اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

miladsee

کاربر سایت
Feb 2, 2011
69
نام
milad
خدا لعنت کنه اون شرکت های خارجی رو که این دمو دستگاه چیزپرشکن رو میدن به اینا وگرنه اینا هیچی حالیشون نیست

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
بهترین راه فرار از این کشور همین بس دیگه اعصاب نمونده برام ۲میلیون پول کنسول دادیم مولتی نمیشه بازی کرد خنده داره به خدا

آخرین ویرایش:

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
خبر دادن یه سیستم جدید دارن راه میندازن که صفحه های استغفرالله فیس بوق رو شیلتر کنه بقیه رو باز بزاره اجتمالا سر همین دارم کخ میریزن یکی نمیگه آقا ما که باز بزارین یا نزارین با شیلتر شکن میریم حالا این چه کاریه.
اصلا هیچ حساب کتاب نداره کارای اینا من تو یه منطقه مخابراتی تو دو تا خیابون ADSL دارم پینگ یکیشون 160 هست پینگ اون یکی 250.

- - -ویرایش - - -

دوستان پست 684 رم رو اینجا تصصیح میکنم همه ببینن این نرم افزاره که تست کردم پینگ 8.8.8.8 من و دوتا دیگه از رفیقامو میاره روی 170 یه جورای کاهش پینگم حساب میشه واسه اونای که پینگ خیلی بالای دارن.
اینم لینک سایتش
13436338259775263479.jpg

دوست من میشه این نرم افزارو شیر کرد؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوست من میشه این نرم افزارو شیر کرد؟

برای استفاده باید یه اکانت داخل سایتش بسازی که لینکشو دادم فقط یه ایمیل و یه پسورد میخواد.از خود سایتشم میتونید دانلود کنید نرم افزار رو

- - -ویرایش - - -

این اقا هم تویه این آب گلالود ماهی میگیره ! اخه الان وقته زیر مجموعه گرفتان
هرچند فرقی نمیکنه باز دیسی ......
قابل توچه دوست عزیزم همه را به کیش خود نپندار
67522794207625870415.jpg

miladsee

کاربر سایت
Feb 2, 2011
69
نام
milad
بچه ها تازه داشتم با یه نفر بازی فیفا میکردم اونقدر قطع وصل شد که طرف یه توهین بهم کرد حالا کی می خواد جواب این همه توهینی که به ما میشه رو بده؟!
اون طرف مقابل که داره با ما بازی میکنه چقدر به ما فحشو ناسزا میگه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
HTML:
بچه ها تازه داشتم با یه نفر بازی فیفا میکردم اونقدر قطع وصل شد که طرف یه توهین بهم کرد حالا کی می خواد جواب این همه توهینی که به ما میشه رو بده؟!
اون طرف مقابل که داره با ما بازی میکنه چقدر به ما فحشو ناسزا میگه

چی بگه آدم چه ميدونن چه وضعی هست اینجا:|یارو لاگا dc بازی ميره رو اعصابش آمپر ميچسبونه:))

دیگه ببین این وضعیت پکيده اینترنت زغالي با خود ما چی کار میکنه:d

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستان من که نتونستم از این نرم افزار استفاده کنم کلا همه سروراش واسم Failed Connection میزد! کلا 100 مگم بیشتر نمیده واسه استفاده ! ولی میشه رو کنسول شیر کرد , اگه کسی میتونه استفاده کنه البته .
ویرایش :
وصل شد ولی پینگ آمریکا که رو 400 بود هلند و انگلیسم رو 200 . وسط بازی هم همشون 3 تا تایم اوت تپل میدادن آخرشم دیس میشه پرت میشی بیرون!

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان من که نتونستم از این نرم افزار استفاده کنم کلا همه سروراش واسم Failed Connection میزد! کلا 100 مگم بیشتر نمیده واسه استفاده ! ولی میشه رو کنسول شیر کرد , اگه کسی میتونه استفاده کنه البته .

برای منم 10 ثانیه وصل میشه ولی همچنان خود برنامه میزنه که در حال وصل شدن ، آخرم خودش کامل قطع میشه .

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
این پینگ الان منه! 140 ولی به اندازه پینگ 1000 اعصاب آدمو داغون میکنه . شده دسترو ول کردم رفتم شمشک و برگشتم تازه از فریز درومده ! اینم از دستاورهای فناوری و علمی و بلا بلا بلا !!!

64324121197880823271.png

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
از اینترنت ماهواره ای میشه روی کنسول استفاده کرد؟؟؟

خودم از این سرویس زیاد اطلاعات ندارم فقط توی گوگل چیزایی خوندم بنظرم جالب بود.گفته بود با هزینه ای ناچیز اینترنتی با سرعت خیلی بالاتر از وایرلس(adsl() تجربه کنید. و با سرعت دانلود توپ و...

بنظرتون این میتونه راه حلی برای آنلاین بازی کردن باشه؟:|

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
از اینترنت ماهواره ای میشه روی کنسول استفاده کرد؟؟؟

خودم از این سرویس زیاد اطلاعات ندارم فقط توی گوگل چیزایی خوندم بنظرم جالب بود.گفته بود با هزینه ای ناچیز اینترنتی با سرعت خیلی بالاتر از وایرلس(adsl() تجربه کنید. و با سرعت دانلود توپ و...

بنظرتون این میتونه راه حلی برای آنلاین بازی کردن باشه؟:|

خیر نمیشه ( پینگ به شدت بالایی داره ) استفاده ازش جرم هست . رهگیریشم کار آسونیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر