اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
بله...مشکل همچنان برپاست یعنی تنها دلیلی که ما رو یه خرده سرد کرده از رسانه ای کردن موضوع همین بحث یارانه هاست چون میگن بعد از این ماجرا اینترنت برمیگرده به حالت عادی...

سرد نشید ادامه بدید! اصلا یارانه یا غیر یارانه معنی نداره وضع اینترنت این باشه! اینترنت مفتی نیست که هر موقع خواستن قطع کنن هر موقع خواستن وصل کنن!
یه نفر که اطلاعاتش راجع به سایتهای ایرانی یا شبکه ها یا روند قانونی شکایات و ... بیشتره داوطلب بشه همه رو با یه برنامه ریزی صحیح هماهنگ کنه! اینجوری فایده نداره الکی ایمیل بزنیم اینور اونور!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
2 هفته قبل از یارانه ها هم همین مشکل بود ...

طبیعی هست که بود ، اگر قرار بود مثلا یک روز قبلش شروع بشه و طبق برنامه جلو بره که اصلا ما نباید شاهد همچین مشکلاتی میبودیم(توجه داشته باشید که اینحا ایرانه و معمولا چیزی طبق برنامه پیش نمیره) . به احتملا قوی تا اواسط ماه آینده همینطوری خواهد بود .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
طبیعی هست که بود ، اگر قرار بود مثلا یک روز قبلش شروع بشه و طبق برنامه جلو بره که اصلا ما نباید شاهد همچین مشکلاتی میبودیم(توجه داشته باشید که اینحا ایرانه و معمولا چیزی طبق برنامه پیش نمیره) . به احتملا قوی تا اواسط ماه آینده همینطوری خواهد بود .

کی میخواد تا اون موقع صبر کنه .. ای بابا یعنی 2 ..3 هفته دیگه هم باید بیخیال بازی شیم .. یعنی آدم از زندگی کردنش پشیمون میشه 8-|

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
تکرار می کنم با ایمیل زدنای وقت و بی وقت و بی برنامه خیلی چیزی عوض نمیشه. اما از هیچی بهتره. هرکاری رو که میدونید درسته انجام بدید اما سرد نشید (شرمنده خارج از الگو بود)

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
چه ربطی به یارانه ها داره الکی این بحث رو پیش کشیدید یکی ربطش رو به من میگه؟
پورت udp برای ایجاد اختلال در کریو و وایبر بسته شده

Aburame shino

کاربر سایت
Sep 8, 2012
9
سلام بچها...اینجا تهرانِ ساعت ۱۳:۲۰ منم از شاتل اینترنت گرفتم.

الان ۳۰ دقیقس که تو گیم هستم و هنوز دیسی نشده.(League Of Legends)
احتمالِ موقتی بودن این موضوع هم زیاده.(فقط خواستم اطلاع بدم.)

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سلام بچها...اینجا تهرانِ ساعت ۱۳:۲۰ منم از شاتل اینترنت گرفتم.

الان ۳۰ دقیقس که تو گیم هستم و هنوز دیسی نشده.(League Of Legends)
احتمالِ موقتی بودن این موضوع هم زیاده.(فقط خواستم اطلاع بدم.)
تآیید میشه.. مشکلی نداشتم تو 10 دست -__-

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
360 بازان هم بیان بگن مارو راحت کنن. 25ت پول بالا TF میخوایم بدیم لاقل نتمون خراب نباشه :D

من چند دستی فیفا بازی کردم مشکلی نداشت.وسط بازی دیس نمیشد ولی بعد از هر بازی قطع میشد.
۲۵ زیاد نیست؟

Sent from my HUAWEI Y320-U10 using Tapatalk

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تو طول روز درسته ولی شب ها میشه dial UP :D
برا من شب ها هم مشکلی نداره(تو این 2 روز به اندازه اون 20 روی که خراب بود بازی کردم :d )
امروز تست میکنم ببینم بالای 2 ساعت هم میشه تو یه سرور موند یا نه...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر